• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    29 sep.Helvoirt 3 - BMC 20 - 0
    28 sep.BMC JO19-2 - Schijndel/DE WIT JO19-3JM0 - 3
    25 sep.BMC 1 - FC Drunen 10 - 1
    25 sep.Jan van Arckel 2 - BMC 20 - 5
    25 sep.B.V.V. 3 - BMC 62 - 5
    25 sep.Maliskamp 2 - BMC 43 - 1
    25 sep.DBN'22 3 - BMC 33 - 5
    25 sep.BMC VR1 - Baardwijk VR15 - 1
    24 sep.SV BLC JO19-3 - BMC JO19-11 - 4
    24 sep.BMC JO17-1 - Margriet JO17-14 - 1
    24 sep.DAW Schaijk JO15-3JM - BMC JO15-31 - 5
    24 sep.BMC JO17-3 - Avanti'31 JO17-22 - 1
    24 sep.BMC JO15-2 - Mariahout JO15-1JM7 - 0
    24 sep.Berghem Sport JO15-2 - BMC JO15-15 - 1
    24 sep.BMC JO13-1 - UDI'19/CSU JO13-20 - 2
    24 sep.BMC JO13-3 - TOP JO13-20 - 5
    24 sep.BMC JO13-4 - B.V.V. JO13-2JM4 - 3
    24 sep.Heeswijk JO13-1JM - BMC JO13-22 - 3
    24 sep.SV TOP JO11-1 - BMC JO11-21 - 1
    24 sep.BMC JO11-1 - Berghem Sport JO11-11 - 2
    24 sep.BMC JO11-3 - NLC'03 JO11-1JM0 - 12
    23 sep.BMC VR30+1 - Den Dungen VR30+11 - 2
    23 sep.SCG'18 35+2 - BMC 35+11 - 4
    23 sep.BMC 35+1 - Maliskamp 35+13 - 0
    23 sep.SV BLC VR30+1 - BMC VR30+11 - 1
    23 sep.BMC VR30+1 - SCG'18 VR30+10 - 4
    23 sep.FC Engelen 35+1 - BMC 35+10 - 4
    23 sep.Maliskamp VR30+1 - BMC VR30+12 - 0
    23 sep.BMC 35+1 - Wilhelmina 35+11 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 08:30BMC JO9-3 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5Sportpark De Brand
    1 okt. 08:30BMC JO8-2JM - Emplina JO8-2Sportpark De Brand
    1 okt. 08:30BMC JO9-1 - Emplina JO9-1Sportpark De Brand
    1 okt. 08:30BMC JO8-1 - OJC ROSMALEN JO8-2Sportpark De Brand
    1 okt. 08:30FC Engelen JO11-2 - BMC JO11-3Sportpark Engelerpark
    1 okt. 09:45BMC JO11-2 - Berghem Sport JO11-3Sportpark De Brand
    1 okt. 09:45BMC JO10-1 - ODC JO10-1Sportpark De Brand
    1 okt. 09:45BMC JO10-2 - OJC ROSMALEN JO10-5Sportpark De Brand
    1 okt. 10:00HVCH JO10-5 - BMC JO10-3Sportpark De Braaken
    1 okt. 10:00Zwaluw VFC JO10-7 - BMC JO10-4Sportpark Bergenshuizen
    1 okt. 10:00OJC ROSMALEN JO9-7 - BMC JO9-4Sportpark De Groote Wielen
    1 okt. 10:00Nulandia JO9-1 - BMC JO9-2Sportpark Duin en Dael
    1 okt. 10:15Heeswijk JO8-1 - BMC JO8-3Sportpark De Balledonk
    1 okt. 10:30Margriet JO11-1JM - BMC JO11-1Sportpark Amstelhoef
    1 okt. 10:45SV BLC JO13-4 - BMC JO13-4Sportpark De Meerendonk
    1 okt. 11:30BMC JO13-2 - SV TOP JO13-1Sportpark De Brand
    1 okt. 11:30BMC JO15-1 - Boekel Sport JO15-1JMSportpark De Brand
    1 okt. 12:00Rhode/VSB JO13-1 - BMC JO13-1Sportpark De Neul
    1 okt. 12:30EGS'20 JO13-3 - BMC JO13-3Sportaccommodatie De Kranenhof
    1 okt. 13:00Avesteyn JO15-2 - BMC JO15-2Sportpark Avesteyn
    1 okt. 14:30BMC JO17-2 - GJS JO17-2Sportpark De Brand
    1 okt. 14:45Avesteyn JO17-1 - BMC JO17-1Sportpark Avesteyn
    1 okt. 14:45Emplina JO17-3 - BMC JO17-3Sportpark Empel Zuid
    1 okt. 15:30Boxtel JO19-1 - BMC JO19-2Sportpark Munsel
    1 okt. 17:00BMC O23-1 - Haarsteeg O23-1Sportpark De Brand
    2 okt. 10:00BMC 6 - DSC 7Sportpark De Brand
    2 okt. 11:00BMC 4 - DSC 3Sportpark De Brand
    2 okt. 11:00Wilhelmina Boys 4 - BMC 5Sportpark Naastenbest
    2 okt. 12:00BMC 3 - Haarsteeg 3Sportpark De Brand
    2 okt. 12:00BMC 2 - Real Lunet 3Sportpark De Brand
    2 okt. 12:00Nemelaer VR1 - BMC VR1Sportpark De Walzaad
    2 okt. 14:00RKKSV 1 - BMC 1Sportpark Eikenhage
    5 okt. 19:30BMC JO19-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4Sportpark De Brand
    8 okt. 08:30BMC JO9-2 - SV BLC JO9-1Sportpark De Brand
    8 okt. 08:30BMC JO9-4 - RKKSV JO9-2Sportpark De Brand
    8 okt. 08:30BMC JO8-3 - OJC ROSMALEN JO8-4Sportpark De Brand
    8 okt. 08:30Margriet JO8-2 - BMC JO8-1Sportpark Amstelhoef
    8 okt. 09:00Nooit Gedacht JO9-1 - BMC JO9-1Sportpark De Biescamp
    8 okt. 09:45BMC JO10-4 - SV BLC JO10-6Sportpark De Brand
    8 okt. 09:45BMC JO11-2 - Schijndel/DE WIT JO11-3JMSportpark De Brand
    8 okt. 09:45SV BLC JO10-2 - BMC JO10-1Sportpark De Meerendonk
    8 okt. 10:00Den Dungen JO9-2 - BMC JO9-3Sportpark Jacobskamp
    8 okt. 10:00HVCH JO11-1 - BMC JO11-1Sportpark De Braaken
    8 okt. 10:00OJC ROSMALEN JO8-3 - BMC JO8-2JMSportpark De Groote Wielen
    8 okt. 10:00DSC JO11-1 - BMC JO11-3Sportpark Ipperakkeren
    8 okt. 10:15Wilhelmina JO10-2 - BMC JO10-2Sportpark De Saren
    8 okt. 10:30RKKSV JO10-2 - BMC JO10-3Sportpark Eikenhage
    8 okt. 11:15Den Dungen JO13-1 - BMC JO13-2Sportpark Jacobskamp
    8 okt. 11:30BMC JO13-1 - Schijndel/DE WIT JO13-1Sportpark De Brand
    8 okt. 11:30BMC JO13-3 - Prinses Irene JO13-2JMSportpark De Brand
    8 okt. 11:30BMC JO13-4 - RKKSV JO13-1Sportpark De Brand
    8 okt. 13:00BMC JO15-2 - Heeswijk JO15-1Sportpark De Brand
    8 okt. 13:00BMC JO17-3 - RKDVC JO17-4Sportpark De Brand
    8 okt. 13:00Avesteyn JO15-1 - BMC JO15-1Sportpark Avesteyn
    8 okt. 13:00DSC JO15-3 - BMC JO15-3Sportpark Ipperakkeren
    8 okt. 14:30BMC JO19-2 - Zwaluw VFC JO19-4Sportpark De Brand
    8 okt. 14:30BMC JO17-2 - Margriet JO17-3JMSportpark De Brand
    8 okt. 14:45DAW Schaijk JO17-1 - BMC JO17-1Sportpark Den Heuvel
    8 okt. 15:15ODC JO19-3 - BMC JO19-1Sportpark Wagenaars
    8 okt. 17:00BMC O23-1 - DBN'22 O23-1Sportpark De Brand
    9 okt. 09:30BMC VR1 - EVVC VR1Sportpark De Brand
    9 okt. 10:00BMC 6 - DBN'22 6Sportpark De Brand
    9 okt. 11:00BMC 4 - Den Dungen 4Sportpark De Brand
    9 okt. 11:30Hedel 2 - BMC 2Sportpark De Winkels
    9 okt. 12:00BMC 3 - Wadenoijen 2Sportpark De Brand
    9 okt. 13:00Emplina 6 - BMC 5Sportpark Empel Zuid
    9 okt. 14:30BMC 1 - Jan van Arckel 1Sportpark De Brand