• BMC 4

  • BMC 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dobbelsteen, MartijnOverige stafTeammanager
    Gaal, Rob vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rijdt, Jarno vdOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, Ruud vdTeamspeler
    Deelen, MennoTeamspeler
    Dobbelsteen, MartijnTeamspeler
    Frunt, ErwinTeamspeler
    Grinsven, Adriaan vanTeamspeler
    Grinsven, Peer vanTeamspeler
    Harmachi, OTeamspelerKeeper
    Helvoort, Marcel vanTeamspeler
    Hubers, MarkTeamspelerKeeper
    Jennissen, RobTeamspeler
    Klerks, RudoTeamspeler
    Mutsaars, GuidoTeamspeler
    Oorschot, Jarno vTeamspeler
    Rijdt, Jarno vdTeamspeler
    Smulders, ThijnTeamspeler
    Smulders, WillemTeamspeler
    Ven, Mark vdTeamspeler
    Verhoeven, JurgenTeamspeler
    Verhoeven, RalphTeamspeler
    Voets, JoeyTeamspeler
    Vrolijk, TijsTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiBMC JO07-1 - SCG 18 JO07-20 - 0
    18 meiBMC JO07-2 - Maliskamp JO07-10 - 0
  • Poulestanden BMC 4 ( 5e klasse 514 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluw VFC 420170392236951
    2Nemelaer 519150472225045
    3B.V.V. 320151474452944
    4Den Dungen 420120860501036
    5Maliskamp 22011184844434
    6Emplina 519103649282133
    7SCG'18 42080123772-3524
    8Boxtel 42072113143-1223
    9Helvoirt 42050153663-2715
    10BMC 42040162861-3312
    11FC Engelen 320111828104-764

    Poulestanden BMC 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 6 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 3330013499
    2Jong Brabant 73111111104
    3Zwaluw VFC 531116604
    4BMC 43003413-90