Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 15-11-2019 19:30 OJC ROSMALEN VR30+1 BMC VR30+1
C 15-11-2019 20:00 BMC VR30+1 TGG VR30+1
C 15-11-2019 20:30 Maliskamp VR30+1 BMC VR30+1
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 RKDVC 5 Afgeschermd 2 - 4
C 10-11-2019 11:00 BMC 5 CHC 3 R. (Rob) van Gaal 0 - 3
C 10-11-2019 11:45 RKVVO 3 BMC 2 F.C.M. (Frans) Vissers 5 - 0
C 10-11-2019 14:30 Handel 1 BMC 1 B. (Brian) Versteegh 0 - 0
C 10-11-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 BMC 4 MHC (Marty) Parijs 3 - 5
C 10-11-2019 10:00 Wilhelmina 6 BMC 6 Afgeschermd 6 - 2
C 10-11-2019 vervallen Handel 1 BMC 2
C 10-11-2019 11:00 TGG VR1 BMC VR1 Afgeschermd 1 - 5
C 09-11-2019 10:00 FC Engelen JO14-2 BMC JO14-2 T. (Tycho) Wagemans 5 - 4
C 09-11-2019 13:00 BMC JO15-1 Best Vooruit JO15-2 A. (Andre) Ketelaars 1 - 5
C 09-11-2019 vervallen UNA JO14-2G BMC JO14-1
C 09-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 BMC JO17-1 P. (Pim) van Kuijk 2 - 2
C 09-11-2019 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 A. (Andre) Ketelaars 1 - 2
C 09-11-2019 15:15 DSC JO17-2 BMC JO17-2 A. (Antoon) Vogel 1 - 2
C 09-11-2019 11:30 GJS JO19-1 BMC JO19-1 E.T. (Ernö) Kalmár 2 - 2
C 09-11-2019 15:00 BMC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 W. (Wim) Bechtold 2 - 3
C 09-11-2019 15:00 BMC JO19-2 FC Engelen JO19-2 J. (Jarno) v Oorschot 4 - 1
V 09-11-2019 10:30 AVESTEYN JO7-2 BMC JO7-2
V 09-11-2019 10:30 BMC JO7-1 AVESTEYN JO7-1
V 09-11-2019 10:15 SCG;18 JO7-2 BMC JO7-3
C 09-11-2019 vervallen BMC JO9-1 Maliskamp JO9-1
C 09-11-2019 vervallen DBS JO8-1 BMC JO8-1
C 09-11-2019 vervallen BMC JO8-3 Nivo Sparta JO8-3
C 09-11-2019 09:00 BMC JO9-4 Jong Brabant JO9-3
C 09-11-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO8-1 BMC JO8-1
C 09-11-2019 08:30 Emplina JO9-6 BMC JO9-3
C 09-11-2019 vervallen FC Engelen JO9-2 BMC JO9-2
C 09-11-2019 vervallen BMC JO8-2G OJC ROSMALEN JO8-5
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-2 WSC JO11-3 D. (Dave) van Tuijl 11 - 0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 2 - 1
C 09-11-2019 11:00 SV BLC JO10-1 BMC JO10-1
C 09-11-2019 09:00 Jan van Arckel JO11-2 BMC JO11-3 R.J.A.M. (Rudi) Laus 8 - 0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO10-2 RKKSV JO10-1
C 09-11-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 R..P.M.A. (Rick) Pauwels 2 - 2
C 09-11-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 BMC JO13-2 P.J.M. (Peter) van der Poel 2 - 6
C 09-11-2019 10:15 BMC JO12-2 FC Engelen JO12-2 R. (Ruben) Weigergangs 5 - 3
C 09-11-2019 10:00 BMC JO12-1 Oranje Wit JO12-3 S. (Sem) Witlox 4 - 2
C 09-11-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 BMC JO12-3 P.J.W. (Pepijn) Koelemij 18 - 1
C 03-11-2019 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 H.A.A.TH. (Herman) van der Pluijm 1 - 3
C 03-11-2019 14:30 BMC 1 Excellent 1 R.P.J.H. (Ron) Kerkhof 0 - 3
C 03-11-2019 11:00 BMC 4 TGG 2 D. (Daan) Boone 1 - 2
C 03-11-2019 10:00 BMC 6 B.V.V. 3 Afgeschermd 7 - 4
C 03-11-2019 10:00 TGG 7 BMC 7 W. (Wim) Brouwer 0 - 4
C 03-11-2019 11:30 TSV Gudok 2 BMC 3 Afgeschermd 3 - 1
C 03-11-2019 12:15 Den Dungen 4 BMC 5 M (Martijn) Blom 7 - 3
C 03-11-2019 10:00 RKKSV 3 BMC 8 G.J. (Geert) van Gaal 8 - 2
C 03-11-2019 09:30 BMC VR1 Zwaluw VFC VR1 Afgeschermd 4 - 1
C 02-11-2019 12:15 DBS JO15-2 BMC JO15-1 L. (Luuk) de Vos 2 - 2
C 02-11-2019 13:15 SBC JO14-2 BMC JO14-1 Afgeschermd 3 - 3
C 02-11-2019 13:00 BMC JO14-2 SBC JO14-4 B. (Ben) van Uden 8 - 1
C 02-11-2019 12:30 BMC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 R..P.M.A. (Rick) Pauwels 2 - 3
C 02-11-2019 13:30 ODC JO17-3G BMC JO17-3 B. (Bart) v. Bokhoven 4 - 1
C 02-11-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 BMC JO19-3 P (Peter) Willems 1 - 3
C 02-11-2019 15:00 Emplina JO19-4 BMC JO19-2 J.T.M. (John) Blijdestein 2 - 3
C 02-11-2019 15:00 BMC JO19-1 RFC JO19-1 T. (Ton) van Oorschot 2 - 4
V 02-11-2019 10:30 BMC JO7-1 DEN DUNGEN JO7-1
V 02-11-2019 11:00 HEESWIJK JO7-1 BMC JO7-3
V 02-11-2019 10:30 WEC JO7-1 BMC JO7-2
C 02-11-2019 vervallen NEO'25 JO8-1 BMC JO8-3
C 02-11-2019 vervallen SCG'18 JO9-4 BMC JO9-4
C 02-11-2019 vervallen BMC JO9-3 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1G
C 02-11-2019 vervallen BMC JO9-2 SCG'18 JO9-2
C 02-11-2019 vervallen FC Engelen JO8-2 BMC JO8-2G
C 02-11-2019 09:00 BMC JO9-1 SCG'18 JO9-1
C 02-11-2019 vervallen BMC JO8-1 RKSV Nuenen JO8-1
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 BMC JO11-1 R.P.M.J. (Richard) Bergmans 2 - 3
C 02-11-2019 vervallen BMC JO10-1 FC Tilburg JO10-1
C 02-11-2019 10:15 BMC JO11-3 Boxtel JO11-2 A. (Arjan) van Lith 3 - 6
C 02-11-2019 vervallen Maliskamp JO10-2 BMC JO10-2
C 02-11-2019 10:15 BMC JO11-2 Den Dungen JO11-2 10 - 2
C 02-11-2019 11:45 BMC JO13-1 SCG'18 JO13-1 Afgeschermd 0 - 5
C 02-11-2019 11:15 BMC JO13-2 Haarsteeg JO13-3 S. (Sem) Witlox 1 - 3
C 02-11-2019 11:15 Theole JO12-2 BMC JO12-2 1 - 9
C 02-11-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 BMC JO12-1 J (Jerry) Bouman 4 - 6
C 02-11-2019 10:15 BMC JO12-3 Maliskamp JO12-2 R. (Ruben) Weigergangs 0 - 23
C 02-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO13-3 BMC JO13-1
C 27-10-2019 11:00 Alem 2 BMC 4 G. (Gustavo) Enciso-Garcia 0 - 1
C 27-10-2019 11:00 FC Engelen 3 BMC 6 Afgeschermd 4 - 0
C 27-10-2019 vervallen Nijnsel/TVE Reclame 1 BMC 2
C 27-10-2019 11:00 BMC 7 Emplina 8 J. (Joost) Smulders 5 - 2
C 27-10-2019 11:30 BMC 3 Baardwijk 3 S.C.A. (Sander) Kraneveld 1 - 0
C 27-10-2019 11:00 BMC 5 Wilhelmina 3 R. (Rob) van Gaal 2 - 2
C 27-10-2019 13:00 BMC 8 SCG'18 9 Afgeschermd 0 - 2
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 1 - 7
C 27-10-2019 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 BMC 1 Afgeschermd 2 - 0
C 27-10-2019 12:00 SCG'18 VR1 BMC VR1 B. (Bert) Sterks 0 - 1
C 26-10-2019 11:15 BMC JO14-1 Emplina JO14-1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-10-2019 13:00 RKDVC JO14-2 BMC JO14-2 F.A.C (Roy) Otten 4 - 2
C 26-10-2019 13:00 BMC JO15-1 Boxtel JO15-1 Afgeschermd 2 - 6
C 26-10-2019 15:00 BMC JO17-2 RKTVC JO17-2 T. (Ton) van Oorschot 1 - 5
C 26-10-2019 15:00 Boxtel JO17-1 BMC JO17-1 A. (Arno) Dirkx 0 - 2
C 26-10-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 BMC JO19-3 P.H. (Peter) Kabalt 10 - 2
C 26-10-2019 15:00 BMC JO19-2 SCG'18 JO19-3 T. (Ton) van Oorschot 8 - 1
C 26-10-2019 14:30 Jan van Arckel JO19-1 BMC JO19-1 R. (Roy) Kivit 5 - 0
V 26-10-2019 10:30 BMC JO7-3 AVESTEYN JO7-2
V 26-10-2019 09:30 BMC JO7-2 AVANTI JO7-2
V 26-10-2019 10:15 SCG'18 JO7-2 BMC JO7-1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 15-11-2019 19:30 OJC ROSMALEN VR30+1 BMC VR30+1
C 15-11-2019 20:00 BMC VR30+1 TGG VR30+1
C 15-11-2019 20:30 Maliskamp VR30+1 BMC VR30+1
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 RKDVC 5 Afgeschermd 2 - 4
C 10-11-2019 11:00 BMC 5 CHC 3 R. (Rob) van Gaal 0 - 3
C 10-11-2019 11:45 RKVVO 3 BMC 2 F.C.M. (Frans) Vissers 5 - 0
C 10-11-2019 14:30 Handel 1 BMC 1 B. (Brian) Versteegh 0 - 0
C 10-11-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 BMC 4 MHC (Marty) Parijs 3 - 5
C 10-11-2019 10:00 Wilhelmina 6 BMC 6 Afgeschermd 6 - 2
C 10-11-2019 vervallen Handel 1 BMC 2
C 10-11-2019 11:00 TGG VR1 BMC VR1 Afgeschermd 1 - 5
C 09-11-2019 10:00 FC Engelen JO14-2 BMC JO14-2 T. (Tycho) Wagemans 5 - 4
C 09-11-2019 13:00 BMC JO15-1 Best Vooruit JO15-2 A. (Andre) Ketelaars 1 - 5
C 09-11-2019 vervallen UNA JO14-2G BMC JO14-1
C 09-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 BMC JO17-1 P. (Pim) van Kuijk 2 - 2
C 09-11-2019 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 A. (Andre) Ketelaars 1 - 2
C 09-11-2019 15:15 DSC JO17-2 BMC JO17-2 A. (Antoon) Vogel 1 - 2
C 09-11-2019 11:30 GJS JO19-1 BMC JO19-1 E.T. (Ernö) Kalmár 2 - 2
C 09-11-2019 15:00 BMC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 W. (Wim) Bechtold 2 - 3
C 09-11-2019 15:00 BMC JO19-2 FC Engelen JO19-2 J. (Jarno) v Oorschot 4 - 1
C 09-11-2019 vervallen BMC JO9-1 Maliskamp JO9-1
C 09-11-2019 vervallen DBS JO8-1 BMC JO8-1
C 09-11-2019 vervallen BMC JO8-3 Nivo Sparta JO8-3
C 09-11-2019 09:00 BMC JO9-4 Jong Brabant JO9-3
C 09-11-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO8-1 BMC JO8-1
C 09-11-2019 08:30 Emplina JO9-6 BMC JO9-3
C 09-11-2019 vervallen FC Engelen JO9-2 BMC JO9-2
C 09-11-2019 vervallen BMC JO8-2G OJC ROSMALEN JO8-5
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-2 WSC JO11-3 D. (Dave) van Tuijl 11 - 0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 2 - 1
C 09-11-2019 11:00 SV BLC JO10-1 BMC JO10-1
C 09-11-2019 09:00 Jan van Arckel JO11-2 BMC JO11-3 R.J.A.M. (Rudi) Laus 8 - 0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO10-2 RKKSV JO10-1
C 09-11-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 R..P.M.A. (Rick) Pauwels 2 - 2
C 09-11-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 BMC JO13-2 P.J.M. (Peter) van der Poel 2 - 6
C 09-11-2019 10:15 BMC JO12-2 FC Engelen JO12-2 R. (Ruben) Weigergangs 5 - 3
C 09-11-2019 10:00 BMC JO12-1 Oranje Wit JO12-3 S. (Sem) Witlox 4 - 2
C 09-11-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 BMC JO12-3 P.J.W. (Pepijn) Koelemij 18 - 1
C 03-11-2019 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 H.A.A.TH. (Herman) van der Pluijm 1 - 3
C 03-11-2019 14:30 BMC 1 Excellent 1 R.P.J.H. (Ron) Kerkhof 0 - 3
C 03-11-2019 11:00 BMC 4 TGG 2 D. (Daan) Boone 1 - 2
C 03-11-2019 10:00 BMC 6 B.V.V. 3 Afgeschermd 7 - 4
C 03-11-2019 10:00 TGG 7 BMC 7 W. (Wim) Brouwer 0 - 4
C 03-11-2019 11:30 TSV Gudok 2 BMC 3 Afgeschermd 3 - 1
C 03-11-2019 12:15 Den Dungen 4 BMC 5 M (Martijn) Blom 7 - 3
C 03-11-2019 10:00 RKKSV 3 BMC 8 G.J. (Geert) van Gaal 8 - 2
C 03-11-2019 09:30 BMC VR1 Zwaluw VFC VR1 Afgeschermd 4 - 1
C 02-11-2019 12:15 DBS JO15-2 BMC JO15-1 L. (Luuk) de Vos 2 - 2
C 02-11-2019 13:15 SBC JO14-2 BMC JO14-1 Afgeschermd 3 - 3
C 02-11-2019 13:00 BMC JO14-2 SBC JO14-4 B. (Ben) van Uden 8 - 1
C 02-11-2019 12:30 BMC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 R..P.M.A. (Rick) Pauwels 2 - 3
C 02-11-2019 13:30 ODC JO17-3G BMC JO17-3 B. (Bart) v. Bokhoven 4 - 1
C 02-11-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 BMC JO19-3 P (Peter) Willems 1 - 3
C 02-11-2019 15:00 Emplina JO19-4 BMC JO19-2 J.T.M. (John) Blijdestein 2 - 3
C 02-11-2019 15:00 BMC JO19-1 RFC JO19-1 T. (Ton) van Oorschot 2 - 4
C 02-11-2019 vervallen NEO'25 JO8-1 BMC JO8-3
C 02-11-2019 vervallen SCG'18 JO9-4 BMC JO9-4
C 02-11-2019 vervallen BMC JO9-3 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1G
C 02-11-2019 vervallen BMC JO9-2 SCG'18 JO9-2
C 02-11-2019 vervallen FC Engelen JO8-2 BMC JO8-2G
C 02-11-2019 09:00 BMC JO9-1 SCG'18 JO9-1
C 02-11-2019 vervallen BMC JO8-1 RKSV Nuenen JO8-1
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 BMC JO11-1 R.P.M.J. (Richard) Bergmans 2 - 3
C 02-11-2019 vervallen BMC JO10-1 FC Tilburg JO10-1
C 02-11-2019 10:15 BMC JO11-3 Boxtel JO11-2 A. (Arjan) van Lith 3 - 6
C 02-11-2019 vervallen Maliskamp JO10-2 BMC JO10-2
C 02-11-2019 10:15 BMC JO11-2 Den Dungen JO11-2 10 - 2
C 02-11-2019 11:45 BMC JO13-1 SCG'18 JO13-1 Afgeschermd 0 - 5
C 02-11-2019 11:15 BMC JO13-2 Haarsteeg JO13-3 S. (Sem) Witlox 1 - 3
C 02-11-2019 11:15 Theole JO12-2 BMC JO12-2 1 - 9
C 02-11-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 BMC JO12-1 J (Jerry) Bouman 4 - 6
C 02-11-2019 10:15 BMC JO12-3 Maliskamp JO12-2 R. (Ruben) Weigergangs 0 - 23
C 02-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO13-3 BMC JO13-1
C 27-10-2019 11:00 Alem 2 BMC 4 G. (Gustavo) Enciso-Garcia 0 - 1
C 27-10-2019 11:00 FC Engelen 3 BMC 6 Afgeschermd 4 - 0
C 27-10-2019 vervallen Nijnsel/TVE Reclame 1 BMC 2
C 27-10-2019 11:00 BMC 7 Emplina 8 J. (Joost) Smulders 5 - 2
C 27-10-2019 11:30 BMC 3 Baardwijk 3 S.C.A. (Sander) Kraneveld 1 - 0
C 27-10-2019 11:00 BMC 5 Wilhelmina 3 R. (Rob) van Gaal 2 - 2
C 27-10-2019 13:00 BMC 8 SCG'18 9 Afgeschermd 0 - 2
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 1 - 7
C 27-10-2019 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 BMC 1 Afgeschermd 2 - 0
C 27-10-2019 12:00 SCG'18 VR1 BMC VR1 B. (Bert) Sterks 0 - 1
C 26-10-2019 11:15 BMC JO14-1 Emplina JO14-1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-10-2019 13:00 RKDVC JO14-2 BMC JO14-2 F.A.C (Roy) Otten 4 - 2
C 26-10-2019 13:00 BMC JO15-1 Boxtel JO15-1 Afgeschermd 2 - 6
C 26-10-2019 15:00 BMC JO17-2 RKTVC JO17-2 T. (Ton) van Oorschot 1 - 5
C 26-10-2019 15:00 Boxtel JO17-1 BMC JO17-1 A. (Arno) Dirkx 0 - 2
C 26-10-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 BMC JO19-3 P.H. (Peter) Kabalt 10 - 2
C 26-10-2019 15:00 BMC JO19-2 SCG'18 JO19-3 T. (Ton) van Oorschot 8 - 1
C 26-10-2019 14:30 Jan van Arckel JO19-1 BMC JO19-1 R. (Roy) Kivit 5 - 0
C 26-10-2019 vervallen ODC JO9-2 BMC JO9-3
C 26-10-2019 vervallen Boxtel JO9-1 BMC JO9-2
C 26-10-2019 vervallen BMC JO8-2G Emplina JO8-3
C 26-10-2019 08:45 DSC JO9-1 BMC JO9-1
C 26-10-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO8-1 BMC JO8-1
C 26-10-2019 09:00 BMC JO9-4 FC Engelen JO9-4
C 26-10-2019 vervallen BMC JO8-3 NOAD'32 JO8-1
C 26-10-2019 10:15 BMC JO11-3 SV BLC JO11-3 D. (Dave) van Tuijl 4 - 2
C 26-10-2019 10:15 BMC JO10-2 B.V.V. JO10-1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 23-10-2019 18:30 SCG'18 JO9-3 BMC JO9-3
B 20-10-2019 09:30 BMC VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR1 Afgeschermd 3 - 0
B 19-10-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 BMC JO19-1 G. (Gert) van Winden 3 - 3 (4 - 5)
B 19-10-2019 vervallen Den Dungen JO9-1 BMC JO9-2
B 19-10-2019 vervallen BMC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1
B 19-10-2019 vervallen BMC JO9-4 TGG JO9-1
B 19-10-2019 11:45 SBC JO12-2 BMC JO12-1 A. (Arron) vd Weijer 0 - 13
B 15-10-2019 20:00 B.V.V. 3 BMC 7 R.P.M. (Remco) Kochx 4 - 2
B 17-09-2019 19:30 BMC JO19-2 Den Dungen JO19-3 J. (Jarno) v Oorschot 11 - 1
B 15-09-2019 14:30 RKKSV 1 BMC 1 S. (Sylvester) van Os 2 - 0
B 15-09-2019 11:30 BMC 3 OJC ROSMALEN 4 T. (Ton) van Oorschot 1 - 1
B 15-09-2019 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 2 G.J.H. (Gert-Jan) van Meurs 1 - 2
B 15-09-2019 11:00 Maliskamp 2 BMC 5 S.J.M. (Sjaak) Pardoel 3 - 1
B 15-09-2019 11:00 BMC 7 Den Dungen 7 Afgeschermd 5 - 1
B 15-09-2019 12:15 Den Dungen 5 BMC 8 B. (Bas) de Haas 3 - 2
B 15-09-2019 10:00 BMC 4 SCG'18 2 T. (Ton) van Oorschot 3 - 4
B 15-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN 11 BMC 6 J.H.M. (Jeroen) Post 5 - 1
B 15-09-2019 vervallen RKKSV 1 BMC 2 N. (Niels) Janssen
B 15-09-2019 10:00 Den Dungen VR1 BMC VR1 Afgeschermd 2 - 2
B 14-09-2019 13:00 BMC JO15-1 Den Dungen JO15-1 T. (Ton) van Oorschot 3 - 4
B 14-09-2019 14:30 Maliskamp JO14-1 BMC JO14-1 FE vd Biezen 3 - 1
B 14-09-2019 11:30 Emplina JO14-3 BMC JO14-2 Afgeschermd 1 - 2
B 14-09-2019 12:30 BMC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 G.J. (Gert Jan) van Lokven 1 - 5
B 14-09-2019 12:30 DSS'14 JO17-1 BMC JO17-2 Afgeschermd 1 - 7
B 14-09-2019 15:00 BMC JO17-3 MVV'58 JO17-2 J. (Jarno) v Oorschot 3 - 6
B 14-09-2019 14:30 Nemelaer JO19-2 BMC JO19-2 H.P.G. (Harko) Kremers 0 - 5
B 14-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 BMC JO19-3 H.A.A. (Henk) Ruyken 7 - 1
B 14-09-2019 vervallen Maliskamp JO9-2 BMC JO9-2
B 14-09-2019 vervallen Maliskamp JO8-2 BMC JO8-2G
B 14-09-2019 09:00 BMC JO9-4 Emplina JO9-5M
B 14-09-2019 09:00 BMC JO8-1 Wilhelmina JO8-1
B 14-09-2019 vervallen Maliskamp JO9-1 BMC JO9-1
B 14-09-2019 09:00 BMC JO9-3 SCG'18 JO9-4
B 14-09-2019 09:00 BMC JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-5
B 14-09-2019 10:15 BMC JO11-2 Emplina JO11-3 Y. (Yarno) Ketelaars 5 - 3
B 14-09-2019 08:30 FC Engelen JO11-3 BMC JO11-3 Afgeschermd 1 - 2
B 14-09-2019 10:15 BMC JO10-2 Maliskamp JO10-2
B 14-09-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 BMC JO11-1 5 - 3
B 14-09-2019 vervallen Nivo Sparta JO10-1 BMC JO10-1
B 14-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 BMC JO12-3 17 - 1
B 14-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 BMC JO13-1 Afgeschermd 2 - 3
B 14-09-2019 11:30 SCG'18 JO12-1 BMC JO12-2 S.E.J. (Sven) Wagenaars 11 - 2
B 14-09-2019 11:30 BMC JO13-2 Den Dungen JO13-2 V. (Vince) Smits 0 - 6
B 14-09-2019 10:00 BMC JO12-1 Emplina JO12-2 R. (Ruben) Weigergangs 8 - 3
B 08-09-2019 vervallen Maliskamp 1 BMC 2 W.L. (Brian) van Geffen
B 08-09-2019 12:00 BMC 2 Den Dungen 3 Afgeschermd 2 - 0
B 08-09-2019 10:30 BMC 5 SCG'18 7 R. (Rob) van Gaal 3 - 4
B 08-09-2019 11:00 B.V.V. 3 BMC 7 Afgeschermd 1 - 1
B 08-09-2019 12:00 WODAN 2 BMC 4 I (Iloy) Hoovers 10 - 0
B 08-09-2019 10:00 BMC 6 Wilhelmina 7 B. (Ben) Van der Werve 2 - 9
B 08-09-2019 14:30 Maliskamp 1 BMC 1 W.L. (Brian) van Geffen 2 - 2
B 08-09-2019 12:15 TEC 2 BMC 3 I (Ivo) Smulders 0 - 4
B 08-09-2019 09:45 BMC VR1 Nederwetten VR1 M.M.P.C. (Martijn) v.d. Ven 3 - 0
B 07-09-2019 09:45 SV BLC JO14-1 BMC JO14-1 J. (Jan) Sanders 5 - 4
B 07-09-2019 13:00 BMC JO14-2 SV BLC JO14-2 N. (Nikkie) van Kollenburg 3 - 4
B 07-09-2019 13:00 BMC JO15-1 SCG'18 JO15-1 G.G.W.M. (Gary) van Breugel 0 - 17
B 07-09-2019 12:30 BMC JO17-1 FC Engelen JO17-2 Afgeschermd 2 - 1
B 07-09-2019 15:00 BMC JO17-2 Maliskamp JO17-1 R. (Roy) Witlox 2 - 3
B 07-09-2019 15:15 DSC JO17-2 BMC JO17-3 R.H.C.A. (Ricky) van Eeuwijk 4 - 3
B 07-09-2019 15:00 BMC JO19-1 FC Engelen JO19-1 V. (Vince) Smits 4 - 1
B 07-09-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 BMC JO19-3 Afgeschermd 3 - 3
B 07-09-2019 vervallen Zwaluw VFC JO8-2 BMC JO8-2G
B 07-09-2019 09:00 BMC JO9-4 Maliskamp JO9-3
B 07-09-2019 vervallen BMC JO8-1 Emplina JO8-1
B 07-09-2019 vervallen BMC JO9-1 SV BLC JO9-1
B 07-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-7 BMC JO9-3
B 07-09-2019 vervallen Nivo Sparta JO8-2 BMC JO8-3
B 07-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 BMC JO11-2 J. (Jason) Kochx 15 - 1
B 07-09-2019 10:15 BMC JO11-3 SV BLC JO11-4 Y. (Yarno) Ketelaars 5 - 0
B 07-09-2019 vervallen BMC JO10-2 Den Dungen JO10-1
B 07-09-2019 08:30 Emplina JO11-1 BMC JO11-1 D.H.J. (Danny) Kievit 6 - 4
B 07-09-2019 vervallen Zwaluw VFC JO10-3 BMC JO10-1
B 07-09-2019 09:45 SV BLC JO13-1 BMC JO13-1 Afgeschermd 1 - 5
B 07-09-2019 10:15 BMC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-2 S. (Sem) Witlox 3 - 4
B 07-09-2019 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1 BMC JO12-1 JHJ (Johnny) van de Wardt 1 - 5
B 07-09-2019 10:15 BMC JO12-3 SV BLC JO12-2 R. (Ruben) Weigergangs 0 - 20
B 01-09-2019 10:00 BMC 8 RKKSV 5 L. (Lowie) Verkuijlen 1 - 4
B 01-09-2019 11:00 BMC 4 ODC 2 R. (Rene) v.d. Berg 1 - 5
B 01-09-2019 10:00 RKKSV 3 BMC 6 Afgeschermd 6 - 2
B 01-09-2019 14:30 BMC 1 B.V.V. 1 T. (Thijs) Maas 3 - 4
B 01-09-2019 12:00 BMC 3 Den Dungen 2 Afgeschermd 0 - 0
B 01-09-2019 11:45 Emplina 2 BMC 2 C.J.M. (Cor) Dirkx 5 - 1
B 01-09-2019 11:00 Teisterbanders 3 BMC 5 J. (Jos) van de Kop 4 - 3
B 01-09-2019 11:00 BMC 7 Wilhelmina 10 T. (Ton) van Oorschot 1 - 1
B 01-09-2019 10:00 SBC VR2 BMC VR1 R. (Robin) Jansen 1 - 12
B 31-08-2019 13:00 Zwaluw VFC JO14-4 BMC JO14-2 C.A.A. (Coen) Viguurs 4 - 3
B 31-08-2019 13:00 SV BLC JO15-1 BMC JO15-1 A. (Arnoud) Happé 9 - 2
B 31-08-2019 11:15 BMC JO14-1 Emplina JO14-2 Afgeschermd 12 - 1
B 31-08-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 BMC JO17-1 G.J.R.A (Gert-Jan) van Rooij 1 - 4
B 31-08-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 BMC JO17-2 C.M. (Caspar) Assmannn 6 - 2
B 31-08-2019 15:00 BMC JO17-3 Hedel JO17-2 Afgeschermd 8 - 2
B 31-08-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 BMC JO19-1 Afgeschermd 4 - 9
B 31-08-2019 15:00 BMC JO19-3 Den Dungen JO19-2 J. (Jarno) v Oorschot 1 - 2
B 31-08-2019 15:00 SCG'18 JO19-2 BMC JO19-2 J.P.M. (Hans) van Weert 5 - 0
B 31-08-2019 vervallen BMC JO9-2 Emplina JO9-3
B 31-08-2019 vervallen Wilhelmina JO9-7 BMC JO9-4
B 31-08-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO8-1 BMC JO8-1
B 31-08-2019 10:15 Wilhelmina JO9-2 BMC JO9-1
B 31-08-2019 vervallen BMC JO9-3 SV BLC JO9-4
B 31-08-2019 vervallen BMC JO8-3 DSC JO8-1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 09-11-2019 10:30 AVESTEYN JO7-2 BMC JO7-2
V 09-11-2019 10:30 BMC JO7-1 AVESTEYN JO7-1
V 09-11-2019 10:15 SCG;18 JO7-2 BMC JO7-3
V 02-11-2019 10:30 BMC JO7-1 DEN DUNGEN JO7-1
V 02-11-2019 11:00 HEESWIJK JO7-1 BMC JO7-3
V 02-11-2019 10:30 WEC JO7-1 BMC JO7-2
V 26-10-2019 10:30 BMC JO7-3 AVESTEYN JO7-2
V 26-10-2019 09:30 BMC JO7-2 AVANTI JO7-2
V 26-10-2019 10:15 SCG'18 JO7-2 BMC JO7-1
V 19-10-2019 15:00 DEN DUNGEN JO17-2 BMC JO17-2
V 15-10-2019 19:30 BMC JO17-1 FC ENGELEN JO17-1
V 24-09-2019 19:30 BMC JO19-1 RHODE JO19-1
V 21-09-2019 13:00 BMC JO15-1 NULANDIA JO15-1
V 11-09-2019 19:00 BMC JO14-1 RHODE JO14-1
V 10-09-2019 20:15 BMC 1 TIVOLI 1 Roy Witlox (Scheidsrechter)
V 03-09-2019 20:00 BMC 1 ALEM 1 WITLOX, R. (Scheidsrechter)
V 27-08-2019 20:00 BMC 2 EVVC 2 Vince Smits (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 12:00 BMC 3 SCHIJNDEL 3 OORSCHOT ,T. (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 12:00 EVVC 1 BMC 1
V 24-08-2019 13:00 BMC JO15-1 DEN DUNGEN JO15-1 BECHTOLD , W. (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 14:30 VOW JO17-1 BMC JO17-1
V 24-08-2019 15:00 BMC JO17-1 DEN DUNGEN JO17-1 OORSCHOT ,T. (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 14:30 IRENE JO17-1 - BMC JO17-2 BMC JO17-2
V 24-08-2019 15:00 DEN DUNGEN JO19-1 BMC JO19-1
V 24-08-2019 15:00 SCG'18 JO19-2 BMC JO19-3
V 24-08-2019 15:00 BMC JO19-3 SCG'18 JO19-3 OORSCHOT , J. (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 09:00 HERINDELING IN Gemonde Irene BMC JO13-2
V 22-08-2019 19:00 BMC JO15-1 AVESTEYN JO15-1
V 21-08-2019 19:00 BMC JO13-1 NOOIT GEDACHT JO13-1
V 17-08-2019 10:00 GVV JO12-1 BMC JO12-1
V 17-08-2019 10:00 GVV'63 JO2-1 BMC JO12-1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 24-08-2019 12:30 ONDERLING TOENOOI BIJ SGC'18 BMC JO14-1
T 24-08-2019 11:00 SCG'18 BMC JO14-1
T 24-08-2019 11:00 SCG'18 BMC JO14-2
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING in Den Dungen BMC JO9-1
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING in Den Dungen BMC JO8-3
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING in Den Dungen BMC JO8-2G
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING in Den Dungen BMC JO9-2
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING in Den Dungen BMC JO8-1
T 24-08-2019 09:00 BMC JO11-1 HERINDELING BIJ BMC KETELAARS, Y (Scheidsrechter)
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING BIJ SCG'18 BMC JO10-1
T 24-08-2019 09:00 BMC JO11-2 HERINDELING BIJ BMC TIJL, D. (Scheidsrechter)
T 24-08-2019 09:00 BMC JO11-3 HERINDELING BIJ BMC
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING BIJ SCG'18 BMC JO10-2
T 24-08-2019 09:00 BMC JO12-1 HERINDELING BIJ BMC UDEN , W. (Scheidsrechter)
T 24-08-2019 09:00 BMC JO12-3 HERINDELING BIJ BMC
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING BIJ Irene Gemonde BMC JO13-1
T 24-08-2019 09:00 BMC JO12-2 HERINDELING BIJ BMC WIJGERGANGS , R. (Scheidsrechter)
T 18-08-2019 12:00 HERINDELING BIJ GEMONDE BMC 1
T 16-08-2019 19:30 HERINDELING IN GEMONDE BMC 2
T 16-08-2019 19:30 HERINDELING IN GEMONDE BMC 1
T 16-08-2019 19:30 HERINDELING BIJ IRENE GEMONDE BMC 1
T 16-08-2019 19:30 HERINDELING BIJ IRENE GEMONDE BMC 2



Terug naar boven