Programma

Klik op de kolomkop "Datum Tijd" om de wedstrijd op volgorde van tijd (en datum) te rangschikken.


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 16-11-2019 11:15 BMC JO14-1 ODC JO14-2G R. (Ruben) Weigergangs 38840 Sportpark De Brand Veld 4 Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 16-11-2019 13:00 BMC JO14-2 SV Unitas'59 JO14-3 Afgeschermd 39550 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 16-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV JO15-3M BMC JO15-1 S.J. (Stephanus) Reker 36118 Sportpark Genneperparken - -
C 16-11-2019 12:30 GSBW JO17-1 BMC JO17-1 32659 Sportpark D'n Kuil - -
C 16-11-2019 15:00 BMC JO17-2 HRC'14 JO17-1 J. (Jarno) v Oorschot 32549 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 16-11-2019 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 W. (Wim) Bechtold 32147 Sportpark De Brand Veld 4 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 16-11-2019 15:00 BMC JO19-1 RKTVC JO19-1 T. (Ton) van Oorschot 29375 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
C 16-11-2019 15:15 ODC JO19-3 BMC JO19-2 B. (Bart) v. Bokhoven 28868 Sportpark Wagenaars - -
C 16-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 BMC JO19-3 90698 Sportpark Haarsteeg - -
V 16-11-2019 10:30 AVANTI JO7-2 BMC JO7-1 - -
V 16-11-2019 09:30 BMC JO7-2 AVANTI JO7-1 Miniveld A Korfbal 4 Kleedkamer 8
V 16-11-2019 10:30 BMC JO7-3 WEC JO7-1 Miniveld B Korfbal 2 Kleedkamer 5
C 16-11-2019 09:00 BMC JO8-1 WODAN JO8-1 57747 Sportpark De Brand Veld 1B Korfbal 2 Kleedkamer 5
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 BMC JO8-2G 56967 Sportpark Bergenshuizen - -
C 16-11-2019 09:00 BMC JO8-3 Sparta'30 JO8-2 59169 Sportpark De Brand Veld 3A Korfbal 3 Kleedkamer 4
C 16-11-2019 10:15 Wilhelmina JO9-2 BMC JO9-1 55679 Sportpark De Saren - -
C 16-11-2019 09:00 BMC JO9-2 B.V.V. JO9-2 93211 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 16-11-2019 08:30 FC Engelen JO9-3 BMC JO9-3 56647 - -
C 16-11-2019 08:30 SVSSS JO9-2 BMC JO9-4 88579 Sportpark Zeshoeven - -
C 16-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 BMC JO10-1 51916 Sportpark Berkelseweg - -
C 16-11-2019 10:15 BMC JO10-2 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 49972 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 4 Kleedkamer 8
C 16-11-2019 09:30 WSC JO11-1 BMC JO11-1 47488 Sportpark Eikendonk - -
C 16-11-2019 10:00 Hedel JO11-2 BMC JO11-2 47648 Sportpark De Winkels - -
C 16-11-2019 10:15 BMC JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-6 47021 Sportpark De Brand Veld 3B Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 16-11-2019 09:45 GJS JO12-2 BMC JO12-1 43124 Sportpark Dalem - -
C 16-11-2019 10:00 Leerdam Sport'55 JO12-1 BMC JO12-2 42890 Sportpark Leerdam Sport - -
C 16-11-2019 10:15 BMC JO12-3 ODC JO12-3G 44831 Sportpark De Brand Veld 1B Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO13-1 BMC JO13-1 40189 Sportpark Haarsteeg - -
C 16-11-2019 11:45 Boxtel JO13-1 BMC JO13-1 91317 Sportpark Munsel - -
C 16-11-2019 11:30 BMC JO13-2 DSC JO13-3 S. (Sem) Witlox 41759 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Korfbal 3 Kleedkamer 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 16-11-2019 11:15 BMC JO14-1 ODC JO14-2G R. (Ruben) Weigergangs 38840 Sportpark De Brand Veld 4 Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 16-11-2019 13:00 BMC JO14-2 SV Unitas'59 JO14-3 Afgeschermd 39550 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 16-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV JO15-3M BMC JO15-1 S.J. (Stephanus) Reker 36118 Sportpark Genneperparken - -
C 16-11-2019 12:30 GSBW JO17-1 BMC JO17-1 32659 Sportpark D'n Kuil - -
C 16-11-2019 15:00 BMC JO17-2 HRC'14 JO17-1 J. (Jarno) v Oorschot 32549 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 16-11-2019 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 W. (Wim) Bechtold 32147 Sportpark De Brand Veld 4 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 16-11-2019 15:00 BMC JO19-1 RKTVC JO19-1 T. (Ton) van Oorschot 29375 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
C 16-11-2019 15:15 ODC JO19-3 BMC JO19-2 B. (Bart) v. Bokhoven 28868 Sportpark Wagenaars - -
C 16-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 BMC JO19-3 90698 Sportpark Haarsteeg - -
C 16-11-2019 09:00 BMC JO8-1 WODAN JO8-1 57747 Sportpark De Brand Veld 1B Korfbal 2 Kleedkamer 5
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 BMC JO8-2G 56967 Sportpark Bergenshuizen - -
C 16-11-2019 09:00 BMC JO8-3 Sparta'30 JO8-2 59169 Sportpark De Brand Veld 3A Korfbal 3 Kleedkamer 4
C 16-11-2019 10:15 Wilhelmina JO9-2 BMC JO9-1 55679 Sportpark De Saren - -
C 16-11-2019 09:00 BMC JO9-2 B.V.V. JO9-2 93211 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 16-11-2019 08:30 FC Engelen JO9-3 BMC JO9-3 56647 - -
C 16-11-2019 08:30 SVSSS JO9-2 BMC JO9-4 88579 Sportpark Zeshoeven - -
C 16-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 BMC JO10-1 51916 Sportpark Berkelseweg - -
C 16-11-2019 10:15 BMC JO10-2 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 49972 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 4 Kleedkamer 8
C 16-11-2019 09:30 WSC JO11-1 BMC JO11-1 47488 Sportpark Eikendonk - -
C 16-11-2019 10:00 Hedel JO11-2 BMC JO11-2 47648 Sportpark De Winkels - -
C 16-11-2019 10:15 BMC JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-6 47021 Sportpark De Brand Veld 3B Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 16-11-2019 09:45 GJS JO12-2 BMC JO12-1 43124 Sportpark Dalem - -
C 16-11-2019 10:00 Leerdam Sport'55 JO12-1 BMC JO12-2 42890 Sportpark Leerdam Sport - -
C 16-11-2019 10:15 BMC JO12-3 ODC JO12-3G 44831 Sportpark De Brand Veld 1B Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO13-1 BMC JO13-1 40189 Sportpark Haarsteeg - -
C 16-11-2019 11:45 Boxtel JO13-1 BMC JO13-1 91317 Sportpark Munsel - -
C 16-11-2019 11:30 BMC JO13-2 DSC JO13-3 S. (Sem) Witlox 41759 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Korfbal 3 Kleedkamer 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
V 16-11-2019 10:30 AVANTI JO7-2 BMC JO7-1 - -
V 16-11-2019 09:30 BMC JO7-2 AVANTI JO7-1 Miniveld A Korfbal 4 Kleedkamer 8
V 16-11-2019 10:30 BMC JO7-3 WEC JO7-1 Miniveld B Korfbal 2 Kleedkamer 5

Terug naar boven