Programma

Klik op de kolomkop "Datum Tijd" om de wedstrijd op volgorde van tijd (en datum) te rangschikken.


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 07-12-2019 11:15 BMC JO14-1 RPC JO14-1 Afgeschermd 38867 Sportpark De Brand Veld 4 Korfbal 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 13:00 BMC JO14-2 Zwaluw VFC JO14-3 B. (Ben) van Uden 38575 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 07-12-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 BMC JO15-1 35674 Sportpark Den Dries - -
C 07-12-2019 12:30 BMC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 T. (Ton) van Oorschot 32191 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 15:00 BMC JO17-2 Beesd JO17-1 J. (Jarno) v Oorschot 32082 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 07-12-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 BMC JO17-3 31560 Sportpark De Watertoren - -
C 07-12-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 BMC JO19-2 B. (Bart) van de Weijdeven* 30437 Sportpark D'n Donk - -
C 07-12-2019 14:30 Hedel JO19-2G BMC JO19-3 29094 Sportpark De Winkels - -
V 07-12-2019 10:30 AVANTI JO7-1 BMC JO7-1 - -
V 07-12-2019 09:30 BMC JO7-2 SCG'18 JO7-2 Miniveld A Korfbal 1 Kleedkamer 2
V 07-12-2019 10:30 BMC JO7-3 DEN DUNGEN JO7-1 Miniveld B Korfbal 2 Kleedkamer 5
C 07-12-2019 09:00 BMC JO8-1 SV Unitas'59 JO8-2 59101 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 2 Kleedkamer 5
C 07-12-2019 10:00 SCG'18 JO8-2 BMC JO8-2G 59934 Sportpark Zegenwerp - -
C 07-12-2019 09:00 BMC JO8-3 Kerkwijk JO8-1 91136 Sportpark De Brand Veld 1B Korfbal 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 10:00 SCG'18 JO9-1 BMC JO9-1 53724 Sportpark Zegenwerp - -
C 07-12-2019 09:00 BMC JO9-2 Maliskamp JO9-2 56552 Sportpark De Brand Veld 3A Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 10:30 OSC'45 JO9-2 BMC JO9-3 55091 - -
C 07-12-2019 09:15 Brabantia JO9-7 BMC JO9-4 88248 Sportpark Strijp - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO10-1 RKDVC JO10-1 51242 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 4 Kleedkamer 8
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 BMC JO10-2 49221 Sportpark Bergenshuizen - -
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 BMC JO11-1 48083 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 08:30 Emplina JO11-4 BMC JO11-2 45830 - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 48756 Sportpark De Brand Veld 1B Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 vervallen Emplina JO12-3 BMC JO12-2 43518 - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO12-3 RKKSV JO12-1 43121 Sportpark De Brand Veld 3B Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 07-12-2019 vervallen SV BLC JO13-1 BMC JO13-1 41927 - -
C 07-12-2019 11:30 DSC JO13-1 BMC JO13-1 M. (Mark) van Osch 41967 Sportpark Ipperakkeren - -
C 07-12-2019 11:15 BMC JO13-2 Wilhelmina JO13-3 Afgeschermd 41693 Sportpark De Brand Veld 3 Korfbal 4 Kleedkamer 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 07-12-2019 11:15 BMC JO14-1 RPC JO14-1 Afgeschermd 38867 Sportpark De Brand Veld 4 Korfbal 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 13:00 BMC JO14-2 Zwaluw VFC JO14-3 B. (Ben) van Uden 38575 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 07-12-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 BMC JO15-1 35674 Sportpark Den Dries - -
C 07-12-2019 12:30 BMC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 T. (Ton) van Oorschot 32191 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 15:00 BMC JO17-2 Beesd JO17-1 J. (Jarno) v Oorschot 32082 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 07-12-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 BMC JO17-3 31560 Sportpark De Watertoren - -
C 07-12-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 BMC JO19-2 B. (Bart) van de Weijdeven* 30437 Sportpark D'n Donk - -
C 07-12-2019 14:30 Hedel JO19-2G BMC JO19-3 29094 Sportpark De Winkels - -
C 07-12-2019 09:00 BMC JO8-1 SV Unitas'59 JO8-2 59101 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 2 Kleedkamer 5
C 07-12-2019 10:00 SCG'18 JO8-2 BMC JO8-2G 59934 Sportpark Zegenwerp - -
C 07-12-2019 09:00 BMC JO8-3 Kerkwijk JO8-1 91136 Sportpark De Brand Veld 1B Korfbal 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 10:00 SCG'18 JO9-1 BMC JO9-1 53724 Sportpark Zegenwerp - -
C 07-12-2019 09:00 BMC JO9-2 Maliskamp JO9-2 56552 Sportpark De Brand Veld 3A Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 10:30 OSC'45 JO9-2 BMC JO9-3 55091 - -
C 07-12-2019 09:15 Brabantia JO9-7 BMC JO9-4 88248 Sportpark Strijp - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO10-1 RKDVC JO10-1 51242 Sportpark De Brand Veld 1A Korfbal 4 Kleedkamer 8
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 BMC JO10-2 49221 Sportpark Bergenshuizen - -
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 BMC JO11-1 48083 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 08:30 Emplina JO11-4 BMC JO11-2 45830 - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO11-3 Wilhelmina JO11-3 48756 Sportpark De Brand Veld 1B Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 vervallen Emplina JO12-3 BMC JO12-2 43518 - -
C 07-12-2019 10:15 BMC JO12-3 RKKSV JO12-1 43121 Sportpark De Brand Veld 3B Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 07-12-2019 vervallen SV BLC JO13-1 BMC JO13-1 41927 - -
C 07-12-2019 11:30 DSC JO13-1 BMC JO13-1 M. (Mark) van Osch 41967 Sportpark Ipperakkeren - -
C 07-12-2019 11:15 BMC JO13-2 Wilhelmina JO13-3 Afgeschermd 41693 Sportpark De Brand Veld 3 Korfbal 4 Kleedkamer 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
V 07-12-2019 10:30 AVANTI JO7-1 BMC JO7-1 - -
V 07-12-2019 09:30 BMC JO7-2 SCG'18 JO7-2 Miniveld A Korfbal 1 Kleedkamer 2
V 07-12-2019 10:30 BMC JO7-3 DEN DUNGEN JO7-1 Miniveld B Korfbal 2 Kleedkamer 5

Terug naar boven