Programma

Klik op de kolomkop "Datum Tijd" om de wedstrijd op volgorde van tijd (en datum) te rangschikken.


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
V 25-01-2020 13:00 HEESWIJK JO15-2 BMC JO14-1 - -
V 25-01-2020 11:00 RODA BOYS JO14-2 BMC JO14-2 - -
V 25-01-2020 14:30 HEESWIJK JO17-1 BMC JO17-1 - -
V 25-01-2020 13:00 BMC JO17-2 DESK JO17-2 Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
V 25-01-2020 15:00 BMC JO17-3 HEESWIJK JO17-2 Veld 3 Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
B 25-01-2020 15:00 BMC JO19-1 RKTVC JO19-1 93922 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
V 25-01-2020 14:30 HEESWIJK JO19-1 BMC JO19-2 - -
V 25-01-2020 15:00 BMC JO19-3 HEESWIJK JO19-2 Veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
V 25-01-2020 09:00 BMC JO8-1 BERGHEM SPORT JO8-1 Veld 1A Korfbal 1 Kleedkamer 2
V 25-01-2020 08:45 OIRSCHOT JO8-3 BMC JO8-2G - -
V 25-01-2020 10:00 NULANDIA JO8-2 BMC JO8-3 - -
V 25-01-2020 09:00 BMC JO8-4 BERGHEM SPORT JO8-4 Veld 1B Korfbal 1 Kleedkamer 2
B 25-01-2020 09:30 GVV JO9-1 BMC JO9-1 93990 Sportpark Anton Kruger - -
V 25-01-2020 10:30 HEESWIJK JO9-1 BMC JO9-2 - -
V 25-01-2020 11:30 EVVC JO9-1 BMC JO9-3 - -
V 25-01-2020 10:45 DVG JO9-2 BMC JO9-4 - -
V 25-01-2020 10:15 BERGHEM SPORT JO10-1 BMC JO10-1 - -
V 25-01-2020 10:15 BMC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-5 Veld 4A Korfbal 4 Kleedkamer 8
V 25-01-2020 09:00 HEESWIJKJO11-1 BMC JO11-1 - -
V 25-01-2020 10:00 BMC JO11-2 HEESWIJK JO11-2 Veld 1A Korfbal 3 Kleedkamer 4
V 25-01-2020 10:15 BMC JO11-3 WILHELMINA BOYS JO11-4 Veld 1B Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
V 25-01-2020 10:00 OIRSCHOT VOORUIT JO12-1 BMC JO12-1 - -
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-2 AVESTEYN JO12-1 Veld 3B Korfbal 2 Kleedkamer 5
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-3 OIRSCHOT JO12-2 Veld 3A Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
V 25-01-2020 11:30 HEESWIJK JO13-1 BMC JO13-1 - -
V 25-01-2020 11:30 BMC JO13-2 HEESWIJK JO13-2 Veld 1 (hoofdveld) Korfbal 1 Kleedkamer 2
C 26-01-2020 14:30 SCG'18 1 BMC 1 A.P.H. (Aron) Ulijn 12079 Sportpark Zegenwerp - -
C 26-01-2020 12:00 BMC 2 Best Vooruit 2 W. (Wilco) Visser 24031 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
C 26-01-2020 vervallen SCG'18 1 BMC 2 12079 - -
C 26-01-2020 12:00 EVVC 3 BMC 3 - -
C 26-01-2020 11:00 BMC 4 Theole 2 T. (Tjeu) Rijsewijk 24352 Sportpark De Brand Veld 2 Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 26-01-2020 11:00 BMC 5 Emplina 3 77337 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 26-01-2020 11:00 BMC 7 Hedel 5 80734 Sportpark De Brand Veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 26-01-2020 10:00 RKTVC VR1 BMC VR1 73411 Sportpark De Ridderweide - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 26-01-2020 14:30 SCG'18 1 BMC 1 A.P.H. (Aron) Ulijn 12079 Sportpark Zegenwerp - -
C 26-01-2020 12:00 BMC 2 Best Vooruit 2 W. (Wilco) Visser 24031 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
C 26-01-2020 vervallen SCG'18 1 BMC 2 12079 - -
C 26-01-2020 12:00 EVVC 3 BMC 3 - -
C 26-01-2020 11:00 BMC 4 Theole 2 T. (Tjeu) Rijsewijk 24352 Sportpark De Brand Veld 2 Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 26-01-2020 11:00 BMC 5 Emplina 3 77337 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 26-01-2020 11:00 BMC 7 Hedel 5 80734 Sportpark De Brand Veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 26-01-2020 10:00 RKTVC VR1 BMC VR1 73411 Sportpark De Ridderweide - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
B 25-01-2020 15:00 BMC JO19-1 RKTVC JO19-1 93922 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
B 25-01-2020 09:30 GVV JO9-1 BMC JO9-1 93990 Sportpark Anton Kruger - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
V 25-01-2020 13:00 HEESWIJK JO15-2 BMC JO14-1 - -
V 25-01-2020 11:00 RODA BOYS JO14-2 BMC JO14-2 - -
V 25-01-2020 14:30 HEESWIJK JO17-1 BMC JO17-1 - -
V 25-01-2020 13:00 BMC JO17-2 DESK JO17-2 Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
V 25-01-2020 15:00 BMC JO17-3 HEESWIJK JO17-2 Veld 3 Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
V 25-01-2020 14:30 HEESWIJK JO19-1 BMC JO19-2 - -
V 25-01-2020 15:00 BMC JO19-3 HEESWIJK JO19-2 Veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
V 25-01-2020 09:00 BMC JO8-1 BERGHEM SPORT JO8-1 Veld 1A Korfbal 1 Kleedkamer 2
V 25-01-2020 08:45 OIRSCHOT JO8-3 BMC JO8-2G - -
V 25-01-2020 10:00 NULANDIA JO8-2 BMC JO8-3 - -
V 25-01-2020 09:00 BMC JO8-4 BERGHEM SPORT JO8-4 Veld 1B Korfbal 1 Kleedkamer 2
V 25-01-2020 10:30 HEESWIJK JO9-1 BMC JO9-2 - -
V 25-01-2020 11:30 EVVC JO9-1 BMC JO9-3 - -
V 25-01-2020 10:45 DVG JO9-2 BMC JO9-4 - -
V 25-01-2020 10:15 BERGHEM SPORT JO10-1 BMC JO10-1 - -
V 25-01-2020 10:15 BMC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-5 Veld 4A Korfbal 4 Kleedkamer 8
V 25-01-2020 09:00 HEESWIJKJO11-1 BMC JO11-1 - -
V 25-01-2020 10:00 BMC JO11-2 HEESWIJK JO11-2 Veld 1A Korfbal 3 Kleedkamer 4
V 25-01-2020 10:15 BMC JO11-3 WILHELMINA BOYS JO11-4 Veld 1B Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
V 25-01-2020 10:00 OIRSCHOT VOORUIT JO12-1 BMC JO12-1 - -
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-2 AVESTEYN JO12-1 Veld 3B Korfbal 2 Kleedkamer 5
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-3 OIRSCHOT JO12-2 Veld 3A Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
V 25-01-2020 11:30 HEESWIJK JO13-1 BMC JO13-1 - -
V 25-01-2020 11:30 BMC JO13-2 HEESWIJK JO13-2 Veld 1 (hoofdveld) Korfbal 1 Kleedkamer 2

Terug naar boven