Programma

Klik op de kolomkop "Datum Tijd" om de wedstrijd op volgorde van tijd (en datum) te rangschikken.


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 22-09-2019 14:30 Margriet 1 BMC 1 J.H. (Mark) Kolenberg 11384 Sportpark Amstelhoef - -
C 22-09-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2 C. (Chris) Dorsman 23119 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
C 22-09-2019 vervallen Margriet 1 BMC 2 11384 - -
C 22-09-2019 12:00 Were Di 3 BMC 3 23294 Sportpark Moerenburg - -
C 22-09-2019 11:00 BMC 4 TEC 2 T. (Ton) van Oorschot 23293 Sportpark De Brand Veld 2 Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 22-09-2019 12:00 SCG'18 6 BMC 5 J.P.M. (Hans) van Weert 80178 Sportpark Zegenwerp - -
C 22-09-2019 10:00 BMC 6 OJC ROSMALEN 12 Afgeschermd 80590 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 22-09-2019 13:00 RKKSV 4 BMC 7 M. (Mari) Smulders 80287 Sportpark Eikenhage - -
C 22-09-2019 10:00 Essche Boys 5 BMC 8 P.A. (Paul) Olijslagers 85435 Sportpark Essche Boys - -
C 22-09-2019 09:45 BMC VR1 Emplina VR1 Afgeschermd 73103 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
V 24-09-2019 19:30 BMC JO19-1 RHODE JO19-1 Veld 2 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 28-09-2019 11:15 BMC JO14-1 SV Reeshof JO14-1 39247 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 13:00 BMC JO14-2 ODC JO14-3G 38574 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 12:30 SV Unitas'59 JO15-2 BMC JO15-1 35800 Sportpark Bokt - -
C 28-09-2019 14:00 ZIGO JO17-1 BMC JO17-1 32662 Sportpark D'n Haaikant - -
C 28-09-2019 13:00 BMC JO17-2 SC Everstein JO17-1 32636 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 15:00 BMC JO17-3 SCG'18 JO17-2 33982 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 15:00 BMC JO19-1 FC Engelen JO19-1 30646 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 BMC JO19-2 H.J.M. (Huub) Glas 29831 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 BMC JO19-3 29997 Sportpark Jacobskamp - -
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO7-1 BMC JO7-1 - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO8-1 RPC JO8-1 60433 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 10:15 Wilhelmina JO8-3 BMC JO8-2G 59684 Sportpark De Saren - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO8-3 Well JO8-1G 59498 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO9-1 Wilhelmina JO9-2 53341 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO9-2 Emplina JO9-3 53066 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-7 BMC JO9-3 54968 Sportpark Bergenshuizen - -
C 28-09-2019 09:30 CHC JO9-2G BMC JO9-4 55738 - -
C 28-09-2019 11:00 FC Engelen JO10-1 BMC JO10-1 51833 - -
C 28-09-2019 10:15 BMC JO10-2 FC Engelen JO10-2 52361 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 BMC JO11-1 45635 Sportpark Maliskamp - -
C 28-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 BMC JO11-2 47036 - -
C 28-09-2019 10:15 BMC JO11-3 ODC JO11-3G 45397 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 Hardinxveld JO12-1 BMC JO12-1 44035 Sportpark Sluisweg - -
C 28-09-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 BMC JO12-2 43469 Sportpark De Saren - -
C 28-09-2019 09:45 BMC JO12-3 Emplina JO12-3 88942 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 11:30 DSC JO13-1 BMC JO13-1 41967 Sportpark Ipperakkeren - -
C 28-09-2019 11:15 BMC JO13-2 Den Dungen JO13-2 40183 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 14:30 BMC 1 Den Dungen 1 J. (Jordy) de Goeij 11397 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 11:00 RKDVC 2 BMC 2 H.J. (Henk) Verhoeks 23152 Sportpark aan de Duinweg - -
C 29-09-2019 vervallen BMC 2 Den Dungen 1 11397 - -
C 29-09-2019 11:30 BMC 3 SV Reeshof 2 23390 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 11:00 Den Dungen 3 BMC 4 23379 Sportpark Jacobskamp - -
C 29-09-2019 10:00 BMC 5 Emplina 3 77337 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 10:00 RKKSV 6 BMC 6 80308 Sportpark Eikenhage - -
C 29-09-2019 11:00 BMC 7 Hedel 5 80734 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 13:00 BMC 8 B.V.V. 4 80745 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 10:00 RKTVC VR1 BMC VR1 73411 Sportpark De Ridderweide - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 22-09-2019 14:30 Margriet 1 BMC 1 J.H. (Mark) Kolenberg 11384 Sportpark Amstelhoef - -
C 22-09-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2 C. (Chris) Dorsman 23119 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Kleedkamer 5
C 22-09-2019 vervallen Margriet 1 BMC 2 11384 - -
C 22-09-2019 12:00 Were Di 3 BMC 3 23294 Sportpark Moerenburg - -
C 22-09-2019 11:00 BMC 4 TEC 2 T. (Ton) van Oorschot 23293 Sportpark De Brand Veld 2 Kleedkamer 3 Kleedkamer 6
C 22-09-2019 12:00 SCG'18 6 BMC 5 J.P.M. (Hans) van Weert 80178 Sportpark Zegenwerp - -
C 22-09-2019 10:00 BMC 6 OJC ROSMALEN 12 Afgeschermd 80590 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8
C 22-09-2019 13:00 RKKSV 4 BMC 7 M. (Mari) Smulders 80287 Sportpark Eikenhage - -
C 22-09-2019 10:00 Essche Boys 5 BMC 8 P.A. (Paul) Olijslagers 85435 Sportpark Essche Boys - -
C 22-09-2019 09:45 BMC VR1 Emplina VR1 Afgeschermd 73103 Sportpark De Brand Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 28-09-2019 11:15 BMC JO14-1 SV Reeshof JO14-1 39247 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 13:00 BMC JO14-2 ODC JO14-3G 38574 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 12:30 SV Unitas'59 JO15-2 BMC JO15-1 35800 Sportpark Bokt - -
C 28-09-2019 14:00 ZIGO JO17-1 BMC JO17-1 32662 Sportpark D'n Haaikant - -
C 28-09-2019 13:00 BMC JO17-2 SC Everstein JO17-1 32636 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 15:00 BMC JO17-3 SCG'18 JO17-2 33982 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 15:00 BMC JO19-1 FC Engelen JO19-1 30646 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 BMC JO19-2 H.J.M. (Huub) Glas 29831 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 BMC JO19-3 29997 Sportpark Jacobskamp - -
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO7-1 BMC JO7-1 - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO8-1 RPC JO8-1 60433 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 10:15 Wilhelmina JO8-3 BMC JO8-2G 59684 Sportpark De Saren - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO8-3 Well JO8-1G 59498 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO9-1 Wilhelmina JO9-2 53341 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 BMC JO9-2 Emplina JO9-3 53066 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-7 BMC JO9-3 54968 Sportpark Bergenshuizen - -
C 28-09-2019 09:30 CHC JO9-2G BMC JO9-4 55738 - -
C 28-09-2019 11:00 FC Engelen JO10-1 BMC JO10-1 51833 - -
C 28-09-2019 10:15 BMC JO10-2 FC Engelen JO10-2 52361 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 BMC JO11-1 45635 Sportpark Maliskamp - -
C 28-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 BMC JO11-2 47036 - -
C 28-09-2019 10:15 BMC JO11-3 ODC JO11-3G 45397 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 09:00 Hardinxveld JO12-1 BMC JO12-1 44035 Sportpark Sluisweg - -
C 28-09-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 BMC JO12-2 43469 Sportpark De Saren - -
C 28-09-2019 09:45 BMC JO12-3 Emplina JO12-3 88942 Sportpark De Brand - -
C 28-09-2019 11:30 DSC JO13-1 BMC JO13-1 41967 Sportpark Ipperakkeren - -
C 28-09-2019 11:15 BMC JO13-2 Den Dungen JO13-2 40183 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 14:30 BMC 1 Den Dungen 1 J. (Jordy) de Goeij 11397 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 11:00 RKDVC 2 BMC 2 H.J. (Henk) Verhoeks 23152 Sportpark aan de Duinweg - -
C 29-09-2019 vervallen BMC 2 Den Dungen 1 11397 - -
C 29-09-2019 11:30 BMC 3 SV Reeshof 2 23390 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 11:00 Den Dungen 3 BMC 4 23379 Sportpark Jacobskamp - -
C 29-09-2019 10:00 BMC 5 Emplina 3 77337 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 10:00 RKKSV 6 BMC 6 80308 Sportpark Eikenhage - -
C 29-09-2019 11:00 BMC 7 Hedel 5 80734 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 13:00 BMC 8 B.V.V. 4 80745 Sportpark De Brand - -
C 29-09-2019 10:00 RKTVC VR1 BMC VR1 73411 Sportpark De Ridderweide - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
V 24-09-2019 19:30 BMC JO19-1 RHODE JO19-1 Veld 2 Kleedkamer 4 Kleedkamer 8

Terug naar boven