Programma

Klik op de kolomkop "Datum Tijd" om de wedstrijd op volgorde van tijd (en datum) te rangschikken.

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 11-04-2020 afgelast     SJO/SSA VESTA'19 JO12-2 - BMC JO12-3
  • 11-04-2020 afgelast     Helvoirt 2 - BMC 2
  • 17-04-2020 afgelast     Maliskamp VR30+1 - BMC VR30+1
  • 17-04-2020 afgelast     BMC VR30+2 - Hedel VR30+1
  • 17-04-2020 afgelast     BMC VR30+1 - Den Dungen VR30+1
  • 17-04-2020 afgelast     TGG VR30+1 - BMC VR30+1
  • 17-04-2020 afgelast     OJC ROSMALEN VR30+1 - BMC VR30+2
  • 17-04-2020 afgelast     BMC VR30+2 - Emplina VR30+1
  • 17-04-2020 afgelast     Maliskamp VR30+2 - BMC VR30+2
  • 18-04-2020 afgelast     Emplina JO9-4 - BMC JO9-3
  • 18-04-2020 afgelast     Den Dungen JO12-2 - BMC JO12-3
  • 18-04-2020 afgelast     Zwaluw VFC JO8-6 - BMC JO8-4
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO8-1 - SV BLC JO8-1
  • 18-04-2020 afgelast     SV TOP JO9-3 - BMC JO9-4
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO9-2 - Maliskamp JO9-2
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO8-2G - DAW Schaijk JO8-2
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO9-1 - FC Engelen JO9-1
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO12-1 - Nivo Sparta JO12-1
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO11-3 - Wilhelmina JO11-3
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO10-2 - Berghem Sport JO10-3
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO11-2 - MEC'07 JO11-1
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO11-1 - RKTVC JO11-1
  • 18-04-2020 afgelast     Wilhelmina JO10-1 - BMC JO10-1
  • 18-04-2020 afgelast     Maliskamp JO8-2 - BMC JO8-3
  • 18-04-2020 afgelast     ST Keldonk/Boerdonk JO12-1 - BMC JO12-2
  • 18-04-2020 afgelast     Nulandia JO13-1 - BMC JO13-1
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO14-1 - Emplina JO14-1
  • 18-04-2020 afgelast     Wilhelmina JO13-2 - BMC JO13-2
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO17-1 - Boxtel JO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     Nooit Gedacht JO15-2 - BMC JO15-1
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO14-2 - B.V.V. JO14-2
  • 18-04-2020 afgelast     Ollandia JO17-1 - BMC JO17-2
  • 18-04-2020 afgelast     RKDVC JO17-4 - BMC JO17-3
  • 18-04-2020 afgelast     UDI'19/CSU JO19-5 - BMC JO19-2
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-1
  • 18-04-2020 afgelast     BMC JO19-3 - SCG'18 JO19-3
  • 19-04-2020 afgelast     BMC VR1 - OJC ROSMALEN VR3
  • 19-04-2020 afgelast     BMC 6 - TGG 6
  • 19-04-2020 afgelast     Essche Boys 2 - BMC 4
  • 19-04-2020 afgelast     HHC'09 2 - BMC 3
  • 19-04-2020 afgelast     BMC 5 - OJC ROSMALEN 8
  • 19-04-2020 afgelast     Den Dungen 7 - BMC 8
  • 19-04-2020 afgelast     BMC 2 - SV Valkenswaard 2
  • 19-04-2020 afgelast     Wilhelmina 8 - BMC 7
  • 19-04-2020 afgelast     RKPVV 1 - BMC 1
  • 25-04-2020 afgelast     ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G - BMC JO10-1
  • 25-04-2020 afgelast     B.V.V. JO17-1 - BMC JO17-1
  • 26-04-2020 afgelast     Beerse Boys 2 - BMC 2
  • 26-04-2020 afgelast     Hedel 5 - BMC 7
  • 26-04-2020 afgelast     BMC 1 - Avanti'31 1
  • 03-05-2020 afgelast     BMC VR1 - Hedel VR1
  • 08-05-2020 afgelast     TGG VR30+1 - BMC VR30+1
  • 08-05-2020 afgelast     Maliskamp VR30+2 - BMC VR30+2
  • 08-05-2020 afgelast     Maliskamp VR30+1 - BMC VR30+1
  • 08-05-2020 afgelast     BMC VR30+2 - OJC ROSMALEN VR30+1
  • 08-05-2020 afgelast     BMC VR30+1 - Den Dungen VR30+1
  • 08-05-2020 afgelast     Emplina VR30+1 - BMC VR30+2
  • 08-05-2020 afgelast     BMC VR30+2 - Hedel VR30+1
  • 09-05-2020 afgelast     Nivo Sparta JO11-3 - BMC JO11-2
  • 09-05-2020 afgelast     Margriet JO8-3G - BMC JO8-2G
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO8-4 - Berghem Sport JO8-5
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO9-4 - OJC ROSMALEN JO9-5
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO9-3 - ODC JO9-2
  • 09-05-2020 afgelast     UDI'19/CSU JO8-2 - BMC JO8-1
  • 09-05-2020 afgelast     Helvoirt JO9-1 - BMC JO9-1
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO8-3 - Avanti'31 JO8-2
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO12-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO12-1
  • 09-05-2020 afgelast     HVCH JO10-3 - BMC JO10-2
  • 09-05-2020 afgelast     Hedel JO9-1 - BMC JO9-2
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO12-3 - Achilles Reek JO12-1G
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO11-1 - LRC JO11-1
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO10-1 - Nivo Sparta JO10-1
  • 09-05-2020 afgelast     Maliskamp JO11-3 - BMC JO11-3
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO13-2 - Maliskamp JO13-1
  • 09-05-2020 afgelast     Theole JO14-1 - BMC JO14-1
  • 09-05-2020 afgelast     SV Unitas'59 JO12-5 - BMC JO12-2
  • 09-05-2020 afgelast     Haaften JO15-1 - BMC JO15-1
  • 09-05-2020 afgelast     Berghem Sport JO13-2 - BMC JO13-1
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-3
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO14-2 - HVCH JO14-3
  • 09-05-2020 afgelast     Schijndel/DE WIT JO17-3 - BMC JO17-2
  • 09-05-2020 afgelast     Helvoirt JO17-2 - BMC JO17-3
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO19-1 - Nemelaer JO19-1
  • 09-05-2020 afgelast     BMC JO19-2 - SJO Helmondia-Mulo JO19-3
  • 09-05-2020 afgelast     NLC'03 JO19-2 - BMC JO19-3
  • 10-05-2020 afgelast     BMC 4 - Nemelaer 3
  • 10-05-2020 afgelast     BMC 3 - Sarto 3
  • 10-05-2020 afgelast     Emplina 3 - BMC 5
  • 10-05-2020 afgelast     Haarsteeg VR1 - BMC VR1
  • 10-05-2020 afgelast     SBC 2 - BMC 2
  • 10-05-2020 afgelast     Emplina 6 - BMC 6
  • 10-05-2020 afgelast     BMC 8 - Wilhelmina 4
  • 10-05-2020 afgelast     FC Schadewijk 1 - BMC 1
  • 16-05-2020 afgelast     FC Engelen JO11-3 - BMC JO11-3
  • 16-05-2020 afgelast     OJC ROSMALEN JO10-5 - BMC JO10-2
  • 16-05-2020 afgelast     Asperen JO11-2G - BMC JO11-2
  • 16-05-2020 afgelast     DSC JO8-1 - BMC JO8-3
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO9-4 - SCG'18 JO9-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO9-1 - SCG'18 JO9-1
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO8-2G - NLC'03 JO8-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO9-3 - RKKSV JO9-1G
  • 16-05-2020 afgelast     Essche Boys JO9-1 - BMC JO9-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO10-1 - WSC JO10-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO12-2 - WEC JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO12-3 - SCG'18 JO12-3
  • 16-05-2020 afgelast     Blauw Geel'38/JUMBO JO8-2 - BMC JO8-1
  • 16-05-2020 afgelast     OJC ROSMALEN JO8-5 - BMC JO8-4
  • 16-05-2020 afgelast     Essche Boys JO14-1 - BMC JO14-2
  • 16-05-2020 afgelast     Nooit Gedacht JO11-1 - BMC JO11-1
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO14-1 - UDI'19/CSU JO14-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO13-1 - sv O.S.S. 1920 JO13-2
  • 16-05-2020 afgelast     Avanti'31 JO12-1 - BMC JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     Rhelico JO19-1 - BMC JO19-1
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO15-1 - HVCH JO15-2
  • 16-05-2020 afgelast     Den Dungen JO13-2 - BMC JO13-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO17-2 - Maliskamp JO17-1
  • 16-05-2020 afgelast     Avesteyn JO19-2 - BMC JO19-2
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO17-3 - OJC ROSMALEN JO17-7
  • 16-05-2020 afgelast     BMC JO19-3 - Theole JO19-2
  • 17-05-2020 afgelast     BMC VR1 - RKTVC VR1
  • 17-05-2020 afgelast     BMC 6 - RKKSV 6
  • 17-05-2020 afgelast     Wilhelmina 3 - BMC 5
  • 17-05-2020 afgelast     B.V.V. 4 - BMC 8
  • 17-05-2020 afgelast     BMC 4 - Alem 2
  • 17-05-2020 afgelast     SV Reeshof 2 - BMC 3
  • 17-05-2020 afgelast     BMC 2 - SV Unitas'59 2
  • 17-05-2020 afgelast     BMC 1 - Boekel Sport 1
  • 22-05-2020 afgelast     OJC ROSMALEN VR30+1 - BMC VR30+2
  • 22-05-2020 afgelast     BMC VR30+2 - Emplina VR30+1
  • 22-05-2020 afgelast     Hedel VR30+1 - BMC VR30+2
  • 22-05-2020 afgelast     BMC VR30+2 - Maliskamp VR30+2
  • 23-05-2020 afgelast     RKDVC JO10-2 - BMC JO10-1
  • 23-05-2020 afgelast     Wilhelmina JO9-4 - BMC JO9-3
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO9-2 - Emplina JO9-2
  • 23-05-2020 afgelast     B.V.V. JO9-1 - BMC JO9-4
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO8-1 - DAW Schaijk JO8-1
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO8-4 - Wilhelmina JO8-4
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO8-3 - FC Engelen JO8-2
  • 23-05-2020 afgelast     SJO/SSA VESTA'19 JO8-1 - BMC JO8-2G
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO12-1 - ST Constantia/Menos JO12-1
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO11-2 - HRC'14 JO11-1G
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO11-1 - Nulandia JO11-1G
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO10-2 - RKKSV JO10-1
  • 23-05-2020 afgelast     Avanti'31 JO9-1 - BMC JO9-1
  • 23-05-2020 afgelast     Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4 - BMC JO12-2
  • 23-05-2020 afgelast     HVCH JO14-2 - BMC JO14-1
  • 23-05-2020 afgelast     ST Constantia/Menos JO12-2G - BMC JO12-3
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO13-2 - Heeswijk JO13-2
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO17-1 - Nivo Sparta JO17-1
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO14-2 - Zwaluw VFC JO14-3
  • 23-05-2020 afgelast     Emplina JO15-2 - BMC JO15-1
  • 23-05-2020 afgelast     Wadenoijen JO19-1G - BMC JO19-3
  • 23-05-2020 afgelast     SC Elshout JO17-1 - BMC JO17-3
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO19-1 - Nieuwkuijk JO19-1
  • 23-05-2020 afgelast     BMC JO19-2 - SBC JO19-3
  • 23-05-2020 afgelast     Berghem Sport JO17-3 - BMC JO17-2
  • 24-05-2020 afgelast     HRC'14 VR2 - BMC VR1
  • 24-05-2020 afgelast     BMC 5 - Den Dungen 4
  • 24-05-2020 afgelast     CHC 4 - BMC 6
  • 24-05-2020 afgelast     BMC 7 - Heerewaarden 2
  • 24-05-2020 afgelast     Theole 2 - BMC 4
  • 24-05-2020 afgelast     BMC 3 - ZIGO 3
  • 24-05-2020 afgelast     Reusel Sport/CoTrans 2 - BMC 2
  • 24-05-2020 afgelast     BMC 8 - SV BLC 3
  • 24-05-2020 afgelast     Schijndel/DE WIT 1 - BMC 1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 11-04-2020 afgelast Helvoirt 2 BMC 2 156491 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 11-04-2020 afgelast SJO/SSA VESTA'19 JO12-2 BMC JO12-3 118698 Sportpark De Vijf Stromen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr. # Accommodatie Veld kk thuis kk uit
C 11-04-2020 afgelast Helvoirt 2 BMC 2 156491 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 11-04-2020 afgelast SJO/SSA VESTA'19 JO12-2 BMC JO12-3 118698 Sportpark De Vijf Stromen - -

Terug naar boven