Trainingsoverzicht

Veldindeling
HIER kun je het trainingsschema seizoen 2017-2018 vinden.

Er is geprobeerd om zoveel mogelijk rekening te houden met een ieder zijn wensen echter dit is niet allemaal in te vullen. Verder verzoek ik jullie om de bijgevoegde regels ook door te lezen.

LET OP: Als de grasvelden onbespeelbaar zijn geldt een alternatief trainingsschema. De kleedkamerindeling blijft wel hetzelfde. Als dit van toepassing is wordt dit via de homepage gecommuniceerd.
Heren BMC 1
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Manfred van Erp
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Manfred van Erp
 
Heren BMC 2 (selectie)
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 3 Larbi Mansouri
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 3 Larbi Mansouri
 
Heren BMC 3 (selectie)
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 1
donderdag 20:30 - 22:00 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 4
 
Heren BMC 4
Winter (gedurende wintertijd)
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Veld 4 Kleedkamer 5 Rene v.d. Berg
 
Heren BMC 5
Winter (gedurende wintertijd)
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Veld 4 Kleedkamer 1 Martijn Dobbelsteen
 
Heren BMC 8
Winter (gedurende wintertijd)
woensdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1B Kleedkamer 4 Tommy Verhoeks
 
Vrouwen BMC VR1
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training Veld 4B Kleedkamer 6 Sylvester van Os
donderdag 19:30 - 21:00 Team training Veld 2 Kleedkamer 6 William v.d. Heijden
 
Vrouwen BMC V30+1
Winter (gedurende wintertijd)
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1 (hoofdveld) Kleedkamer 2 Ton van Lokven
 
JO14-15 BMC JO15-1
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 19:00 - 20:30 Spitsen training Veld 4A Kleedkamer 8 Paul van Oosterhout
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1A Kleedkamer 8 Paul van Oosterhout
 
JO14-15 BMC JO15-2
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Veld 4B Kleedkamer 5 Edwin van Breugel
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1B Kleedkamer 5 Edwin van Breugel
 
JO14-15 BMC JO15-3
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Veld 2A Kleedkamer 3 Maurice Cretier
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 4A Kleedkamer 3 Maurice Cretier
 
JO14-15 BMC JO15-4
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Veld 2B Kleedkamer 1 Jos Kweens
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 4B Kleedkamer 1 Jos Kweens, Vacature
 
JO16-17 BMC JO17-1
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1A Kleedkamer 7 Mari de Laat
donderdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 4A Kleedkamer 7 Mari de Laat
 
JO16-17 BMC JO17-2
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1B Kleedkamer 4 Henk van de Ven
donderdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 4B Kleedkamer 4 Henk van de Ven
 
JO16-17 BMC JO17-3
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 20:30 - 21:45 Team training Veld 1B Kleedkamer 2 Henri Broeren
 
JO16-17 BMC JO17-4
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 20:30 - 21:45 Team training Veld 1A Kleedkamer 4 Vacature
 
JO18-19 BMC JO19-1
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 4A Kleedkamer 8 Wim Pulles
donderdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1A Kleedkamer 8 Wim Pulles
 
JO18-19 BMC JO19-2
Winter (gedurende wintertijd)
woensdag 20:30 - 22:00 Team training Veld 1A Kleedkamer 2 Cees Cooijmans
 
Meisjes BMC MO15-1
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld 2A Kleedkamer 1 Peer van Dijk
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld 1B Kleedkamer 1 Peer van Dijk
 
Mini BMC Mini 1
Winter (gedurende wintertijd)
woensdag 17:00 - 18:00 Team training Miniveld A, Miniveld B Erwin Frunt
 
JO08-09 BMC JO08-1
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 17:00 - 18:00 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 5 Tijs Vrolijk
woensdag 17:00 - 18:00 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 5 Tijs Vrolijk
 
JO08-09 BMC JO09-1
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1A Links Kleedkamer 4 Roel van Dongen
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 4A Links Kleedkamer 4 Roel van Dongen
 
JO08-09 BMC JO09-2
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1A Links Kleedkamer 4 Casper van Helvert
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 4A Rechts Kleedkamer 4 Casper van Helvert
 
JO08-09 BMC JO09-3
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:15 - 19:15 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 5 Wilbert van Gestel
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1B Rechts Kleedkamer 5 Wilbert van Gestel
 
JO08-09 BMC JO09-4
Winter (gedurende wintertijd)
woensdag 17:30 - 18:30 Team training Veld 1B Rechts Kleedkamer 6 Rolf van Asselt
 
JO08-09 BMC JO09-5
Winter (gedurende wintertijd)
woensdag 17:30 - 18:30 Team training Veld 1B Links Kleedkamer 6 Patrick Weijts
 
JO08-09 BMC JO09-6
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Oefenhoek B Kleedkamer 5 Marc van der Heijden
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1A Rechts Kleedkamer 5 Marc van der Heijden
 
JO10-11 BMC JO11-1
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1A Rechts Kleedkamer 2 Rick Pauwels
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 4B Links Kleedkamer 2 Rick Pauwels
 
JO10-11 BMC JO11-2
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1A Rechts Kleedkamer 2 Stefan van de Laarschot
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 4B Rechts Kleedkamer 2 Stefan van de Laarschot
 
JO10-11 BMC JO11-3
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1B Rechts Kleedkamer 1 Bert Buteijn, Twan van Outheusden
woensdag 18:15 - 19:15 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 1 Bert Buteijn
 
JO10-11 BMC JO11-4
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1B Rechts Kleedkamer 1 Sjef Beekwilder
woensdag 18:15 - 19:15 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 1 Sjef Beekwilder
 
JO10-11 BMC JO11-5
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 18:15 - 19:15 Team training Veld 4A Kleedkamer 3 John Verheijen
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1A Links Kleedkamer 3 John Verheijen
 
JO10-11 BMC JO11-6
Winter (gedurende wintertijd)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Veld 1B Links Kleedkamer 3 Andre Ketelaars
 
JO12-13 BMC JO13-1
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1A Kleedkamer 6 Erik van der Putten
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 2A Kleedkamer 6 Erik van der Putten
 
JO12-13 BMC JO13-2
Winter (gedurende wintertijd)
maandag 19:00 - 20:30 Team training Veld 1B Kleedkamer 7 Hendrik Stiksma
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Veld 2B Kleedkamer 7 Hendrik Stiksma
 
JO12-13 BMC JO13-3
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 19:00 - 20:30 Team training Oefenhoek A Kleedkamer 5 Roy de Wit
 
Keepers Pupillen keepers
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 18:00 - 20:30 Keeperstraining groep 1 (BME) Oefenhoek B Alexander Raaijmakers
 
Spitsen Pupillen spitsen
Winter (gedurende wintertijd)
dinsdag 18:00 - 20:30 Spitsen training Oefenhoek B
 
Terug naar boven