0275 Onder 9 competitie (najaar)

JO08-09 - BMC JO09-2

Teamleden

Spelers
Hidde van Asselt        
Bram Bimmel        
Minze Dappers        
Rafael Gabriel        
Mees de Jong        
Siem Kruiper        
Joep Kuijvenhoven        
Finn Quirijns        
Tijn Veltien        
Kjelt Verhagen        
 
Overige teamleden
Rolf van Asselt Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
T 24-08-2019 09:00 HERINDELING BIJ IRENE GEMONDE BMC JO09-2 - -

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 57042 0-0
C 08-12-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 56840 0-0
C 08-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Well JO9-1 57051 0-0
C 08-12-2018 08:45 DSC JO9-2G OJC ROSMALEN JO9-5 56918 0-0
C 08-12-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 Wilhelmina JO9-5 57813 0-0
C 01-12-2018 09:00 Well JO9-1 DSC JO9-2G 57216 0-0
C 01-12-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Den Dungen JO9-2 60406 0-0
C 01-12-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 57470 0-0
C 01-12-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 BMC JO9-2 100391 0-0
C 01-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Maliskamp JO9-2 60178 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-2 60355 0-0
C 24-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-3 100390 0-0
C 24-11-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Well JO9-1 58714 0-0
C 24-11-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 57391 0-0
C 24-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Wilhelmina JO9-5 58300 0-0
C 17-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Zwaluw VFC JO9-5 56698 0-0
C 17-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Wilhelmina JO9-3 100389 0-0
C 17-11-2018 09:00 Well JO9-1 Maliskamp JO9-2 57369 0-0
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 60063 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BMC JO9-2 58562 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-5 56378 0-0
C 10-11-2018 09:00 BMC JO9-2 DSC JO9-2G 57242 0-0
C 10-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-5 56558 0-0
C 10-11-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 56963 0-0
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Well JO9-1 100388 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-5 59460 0-0
C 03-11-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 58521 0-0
C 03-11-2018 09:00 BMC JO9-2 Well JO9-1 58366 0-0
C 03-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Wilhelmina JO9-3 100387 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-2 60377 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 BMC JO9-2 58050 0-0
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 58146 0-0
C 27-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Maliskamp JO9-2 57558 0-0
C 27-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 DSC JO9-2G 59078 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5 100386 0-0
C 20-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Wilhelmina JO9-3 100382 0-0
C 13-10-2018 08:45 DSC JO9-2G Maliskamp JO9-2 56446 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Wilhelmina JO9-5 58392 0-0
C 13-10-2018 09:00 BMC JO9-2 Den Dungen JO9-2 58242 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Well JO9-1 56396 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SV BLC JO9-2 57890 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-3 100385 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 BMC JO9-2 57984 0-0
C 06-10-2018 09:00 Well JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 59815 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 58051 0-0
C 06-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 DSC JO9-2G 57660 0-0
C 06-10-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 59247 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 100384 0-0
C 29-09-2018 09:00 BMC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 56431 0-0
C 29-09-2018 09:00 Well JO9-1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 59085 0-0
C 29-09-2018 09:30 SV BLC JO9-2 Maliskamp JO9-2 56682 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2 57288 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-5 57461 0-0
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-3 Maliskamp JO9-2 100383 0-0
C 22-09-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BMC JO9-2 58514 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 SV BLC JO9-2 57394 0-0
C 22-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 60295 0-0
C 22-09-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 Emplina JO9-4 59222 0-0
C 22-09-2018 08:45 DSC JO9-2G Haarsteeg JO9-2 59609 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Well JO9-1 59811 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-04-2019 18:30 Brabantia JO9-2 Beerse Boys JO9-1 151796 3-5
B 17-04-2019 18:30 CHC JO9-1 BMC JO9-2 151798 5-3
B 30-03-2019 08:45 SV Valkenswaard JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1 151797 0-3
B 30-03-2019 09:00 WODAN JO9-3 Brabantia JO9-3 151799 3-3
B 23-02-2019 09:00 BMC JO9-2 WODAN JO9-4 149166 4-3
B 20-10-2018 09:30 SV BLC JO9-2 BMC JO9-2 103223 4-5
B 15-09-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Maliskamp JO9-2 13688 2-3
B 08-09-2018 09:00 BMC JO9-2 Wilhelmina JO9-3 14470 10-1
B 01-09-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BMC JO9-2 14912 2-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:00 Theole JO9-3 CHC JO9-1 129973 0-0
C 25-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 SCG'18 JO9-1 130233 0-0
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 130376 0-0
C 25-05-2019 08:30 Emplina JO9-3 Nemelaer JO9-3 131141 0-0
C 25-05-2019 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 133907 0-0
C 25-05-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-3 131801 0-0
C 18-05-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 Theole JO9-3 132565 0-0
C 18-05-2019 09:30 CHC JO9-1 FC Engelen JO9-2 133319 0-0
C 18-05-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 BMC JO9-2 132024 0-0
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Nivo Sparta JO9-2 131537 0-0
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 Emplina JO9-3 132566 0-0
C 18-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BVV/Timmermans Infra JO9-1 132078 0-0
C 13-05-2019 18:30 Emplina JO9-3 BMC JO9-2 133030 0-0
C 13-05-2019 18:15 Wilhelmina JO9-3 Nivo Sparta JO9-2 133323 0-0
C 11-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 Nemelaer JO9-3 132519 0-0
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 Emplina JO9-3 133135 0-0
C 11-05-2019 09:00 BMC JO9-2 CHC JO9-1 129594 0-0
C 11-05-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 SCG'18 JO9-1 131236 0-0
C 11-05-2019 10:00 Theole JO9-3 Wilhelmina JO9-3 132610 0-0
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 130463 0-0
C 07-05-2019 18:30 Nemelaer JO9-3 FC Engelen JO9-2 133226 0-0
C 04-05-2019 08:30 Emplina JO9-3 Theole JO9-3 131421 0-0
C 04-05-2019 09:30 CHC JO9-1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 132906 0-0
C 04-05-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 Haarsteeg JO9-2 130937 0-0
C 04-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BMC JO9-2 132028 0-0
C 18-04-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra JO9-1 FC Engelen JO9-2 133884 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 CHC JO9-1 131131 0-0
C 13-04-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 Nemelaer JO9-3 132435 0-0
C 13-04-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Emplina JO9-3 131989 0-0
C 13-04-2019 09:00 BMC JO9-2 Wilhelmina JO9-3 130194 0-0
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 Theole JO9-3 133126 0-0
C 13-04-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 130749 0-0
C 10-04-2019 18:30 Nivo Sparta JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 130891 0-0
C 06-04-2019 08:30 Theole JO9-3 BVV/Timmermans Infra JO9-1 131442 0-0
C 06-04-2019 08:30 Emplina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 133116 0-0
C 06-04-2019 09:30 CHC JO9-1 Nivo Sparta JO9-2 131487 0-0
C 06-04-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 FC Engelen JO9-2 133344 0-0
C 06-04-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 BMC JO9-2 129682 0-0
C 06-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SCG'18 JO9-1 130208 0-0
C 30-03-2019 09:30 CHC JO9-1 SCG'18 JO9-1 132264 0-0
C 30-03-2019 10:00 Theole JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-5 132678 0-0
C 30-03-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 Nemelaer JO9-3 130051 0-0
C 30-03-2019 09:00 BMC JO9-2 Nivo Sparta JO9-2 133834 0-0
C 30-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Haarsteeg JO9-2 132351 0-0
C 23-03-2019 09:00 BMC JO9-2 Theole JO9-3 129542 0-0
C 23-03-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 FC Engelen JO9-2 131997 0-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-3 132665 0-0
C 23-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-1 Emplina JO9-3 132786 0-0
C 23-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Nemelaer JO9-3 131766 0-0
C 23-03-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO9-5 CHC JO9-1 130615 0-0
C 16-03-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 131429 0-0
C 09-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Emplina JO9-3 130875 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Theole JO9-3 129483 0-0
C 09-03-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 Wilhelmina JO9-3 132007 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 CHC JO9-1 129513 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CHC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Essche Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Engelen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haarsteeg JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Maliskamp JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nemelaer JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 OJC ROSMALEN JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 OSC'45 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven