0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

JO12-13 - BMC JO12-1

Teamleden

Spelers
Rafael Buteijn Veldspeler BME      
Joshua van Empel Veldspeler BME      
Juul van Hedel Veldspeler BME      
Mika Lunenburg Veldspeler BME      
Abdirahman Nuurabdi Veldspeler BME      
Imke Stiksma Veldspeler BME      
Wesley van de Ven Veldspeler BME      
Bob Wijffelaars Veldspeler BME      
Tjeu Wijnen Keeper BME      
Siem van Zoggel Veldspeler BME      
 
Overige teamleden
Hendrik Stiksma Trainer
Paul van Oosterhout Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 04-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-1 BMC JO12-1 120662 - -
C 11-05-2019 10:00 BMC JO12-1 GVV'63 JO12-1G 121449 Sportpark De Brand - -
C 18-05-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G BMC JO12-1 Afgeschermd 120621 Sportpark Zegenwerp - -
C 25-05-2019 10:00 BMC JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 120774 Sportpark De Brand - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-1 BMC JO12-1
C 04-05-2019 09:00 Achilles Veen JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2
C 04-05-2019 10:30 Nivo Sparta JO12-2 Wilhelmina JO12-1
C 04-05-2019 11:00 GVV'63 JO12-1G Zwaluw VFC JO12-1
C 04-05-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G OJC ROSMALEN JO12-3
C 07-05-2019 19:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 GVV'63 JO12-1G
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 SCG'18 JO12-2G
C 11-05-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 Nivo Sparta JO12-2
C 11-05-2019 10:15 Wilhelmina JO12-1 BVV/Timmermans Infra JO12-1
C 11-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 FC Engelen JO12-1
C 11-05-2019 10:00 BMC JO12-1 GVV'63 JO12-1G
C 11-05-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Achilles Veen JO12-1
C 14-05-2019 19:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 Best Vooruit JO12-2
C 18-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1
C 18-05-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2
C 18-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 Wilhelmina JO12-1
C 18-05-2019 10:30 Nivo Sparta JO12-2 Achilles Veen JO12-1
C 18-05-2019 11:00 GVV'63 JO12-1G Best Vooruit JO12-2
C 18-05-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G BMC JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 17-04-2019 18:30 Wilhelmina JO12-2 BMC JO12-1 F. (Frank) Hoekstra 151531 0 - 1
C 13-04-2019 10:00 BMC JO12-1 Nivo Sparta JO12-2 S. (Sem) Witlox 121086 8 - 0
C 10-04-2019 18:30 Achilles Veen JO12-1 BMC JO12-1 G. (Gijsbert) Honcoop 121188 1 - 3
C 06-04-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 BMC JO12-1 B (Bart) Rademakers 144266 2 - 6
C 30-03-2019 10:00 BMC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 Afgeschermd 120161 5 - 3
C 23-03-2019 10:00 BMC JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2 Afgeschermd 120531 10 - 3
B 23-02-2019 10:00 BMC JO12-1 Woenselse Boys JO12-4 S. (Sem) Witlox 149110 19 - 0
C 16-02-2019 11:30 Best Vooruit JO12-2 BMC JO12-1 M. (Milan) Meulen 119935 3 - 2
C 09-02-2019 10:00 BMC JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 121621 8 - 3
V 02-02-2019 12:15 BERGHEM SPORT JO12-1 BMC JO12-1
V 26-01-2019 afgelast BMC JO12-1 AVANTI JO12-1
V 19-01-2019 afgelast BMC JO12-1 DESK JO12-1
C 08-12-2018 10:00 BMC JO12-1 Hilvaria JO12-1 Afgeschermd 48363 2 - 2
C 01-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 BMC JO12-1 47270 3 - 10
C 24-11-2018 10:00 BMC JO12-1 Boxtel JO12-1 C. (Cees) Cooijmans 47031 2 - 9
C 17-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-3 BMC JO12-1 J. (Jasper) Versteegh 46969 0 - 6
C 10-11-2018 10:00 BMC JO12-1 Jong Brabant JO12-2 Afgeschermd 48175 11 - 2
C 03-11-2018 11:00 SCG'18 JO12-1 BMC JO12-1 Afgeschermd 47950 3 - 1
C 27-10-2018 10:00 BMC JO12-1 Sarto JO12-1 Afgeschermd 96322 8 - 3
B 20-10-2018 11:45 RKTVC JO12-1 BMC JO12-1 Afgeschermd 102956 0 - 11
C 13-10-2018 11:45 SBC JO12-2G BMC JO12-1 Afgeschermd 47425 4 - 3
C 06-10-2018 10:00 BMC JO12-1 BVV/Timmermans Infra JO12-1 R. (Ruben) Weigergangs 46892 6 - 6
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-3 BMC JO12-1 M. (Mayk) van derWijst 48792 0 - 5
C 22-09-2018 09:00 BMC JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 J. (Jeroen) Vingerhoets 47206 4 - 2
B 15-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 BMC JO12-1 Afgeschermd 7986 2 - 5
B 08-09-2018 10:00 BMC JO12-1 SV BLC JO12-3 Afgeschermd 8598 22 - 0
C 05-09-2018 18:30 GVV JO12-1 BMC JO12-1
B 01-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO12-5 BMC JO12-1 J. (Jeroen) Luteyn 8681 0 - 24
T 25-08-2018 09:00 HERINDELING IN ST. MICH. GESTEL. BMC JO12-1
V 21-08-2018 18:30 BMC JO12-1 AVESTEYN JO12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 11:30 Best Vooruit JO12-2 SV Unitas'59 JO12-2 120482 6-1
C 13-04-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Achilles Veen JO12-1 120347 4-7
C 13-04-2019 10:15 Wilhelmina JO12-1 FC Engelen JO12-1 120658 10-2
C 13-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 GVV'63 JO12-1G 121442 9-1
C 13-04-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G BVV/Timmermans Infra JO12-1 144267 4-6
C 13-04-2019 10:00 BMC JO12-1 Nivo Sparta JO12-2 121086 8-0
C 10-04-2019 18:30 GVV'63 JO12-1G SCG'18 JO12-2G 121572 3-0
C 10-04-2019 18:30 Nivo Sparta JO12-2 BVV/Timmermans Infra JO12-1 144264 2-6
C 10-04-2019 18:30 Achilles Veen JO12-1 BMC JO12-1 121188 1-3
C 06-04-2019 08:30 FC Engelen JO12-1 SCG'18 JO12-2G 120391 1-1
C 06-04-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 BMC JO12-1 144266 2-6
C 06-04-2019 10:15 Nivo Sparta JO12-2 Best Vooruit JO12-2 121762 1-6
C 06-04-2019 11:00 GVV'63 JO12-1G Wilhelmina JO12-1 120550 4-6
C 06-04-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 Zwaluw VFC JO12-1 121653 3-3
C 06-04-2019 09:00 Achilles Veen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 120475 2-3
C 30-03-2019 10:00 BMC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 120161 5-3
C 30-03-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G Nivo Sparta JO12-2 121336 5-0
C 30-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Best Vooruit JO12-2 121114 1-4
C 30-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 FC Engelen JO12-1 120984 1-2
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 BVV/Timmermans Infra JO12-1 144265 0-11
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 Nivo Sparta JO12-2 120694 12-2
C 23-03-2019 10:00 BMC JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2 120531 10-3
C 23-03-2019 08:30 FC Engelen JO12-1 GVV'63 JO12-1G 120624 8-1
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO12-1 Best Vooruit JO12-2 120801 6-4
C 23-03-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G Achilles Veen JO12-1 121752 2-3
C 16-03-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-3 121475 3-5
C 16-03-2019 10:15 Wilhelmina JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 120397 9-3
C 09-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 SV Unitas'59 JO12-2 119896 3-4
C 09-03-2019 10:00 FC Engelen JO12-1 Achilles Veen JO12-1 120510 0-5
C 16-02-2019 11:30 Best Vooruit JO12-2 BMC JO12-1 119935 3-2
C 16-02-2019 10:15 Nivo Sparta JO12-2 GVV'63 JO12-1G 121651 2-8
C 16-02-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Wilhelmina JO12-1 120291 2-1
C 16-02-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 FC Engelen JO12-1 144262 6-1
C 16-02-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 SCG'18 JO12-2G 120608 1-2
C 16-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 120800 4-6
C 09-02-2019 10:15 Wilhelmina JO12-1 SV Unitas'59 JO12-2 121378 5-2
C 09-02-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G Best Vooruit JO12-2 119916 3-2
C 09-02-2019 11:00 GVV'63 JO12-1G Achilles Veen JO12-1 120734 3-2
C 09-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 BVV/Timmermans Infra JO12-1 144261 3-3
C 09-02-2019 10:00 BMC JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 121621 8-3
C 09-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-1 Nivo Sparta JO12-2 121502 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 23-02-2019 10:00 BMC JO12-1 Woenselse Boys JO12-4 149110 19-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:45 RKTVC JO12-1 BMC JO12-1 102956 0-11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 SBC JO12-2G 46949 2-5
C 15-12-2018 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 Sarto JO12-1 96321 12-0
C 08-12-2018 11:45 SBC JO12-2G Jong Brabant JO12-2 47769 0-0
C 08-12-2018 08:45 Sarto JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 96328 5-10
C 08-12-2018 09:45 BVV/Timmermans Infra JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 48863 3-0
C 08-12-2018 10:00 BMC JO12-1 Hilvaria JO12-1 48363 2-2
C 08-12-2018 10:00 Best Vooruit JO12-3 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 48321 1-1
C 08-12-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 Boxtel JO12-1 48488 0-6
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-3 Best Vooruit JO12-3 47687 9-4
C 01-12-2018 09:00 Hilvaria JO12-1 SCG'18 JO12-1 48027 2-1
C 01-12-2018 10:00 Boxtel JO12-1 BVV/Timmermans Infra JO12-1 47985 7-1
C 01-12-2018 10:05 Jong Brabant JO12-2 Sarto JO12-1 96327 6-1
C 01-12-2018 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 SBC JO12-2G 48584 6-3
C 01-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 BMC JO12-1 47270 3-10
C 24-11-2018 08:45 Sarto JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 96326 0-11
C 24-11-2018 09:00 Hilvaria JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 48245 2-1
C 24-11-2018 09:45 BVV/Timmermans Infra JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 48705 11-2
C 24-11-2018 10:00 BMC JO12-1 Boxtel JO12-1 47031 2-9
C 24-11-2018 11:45 SBC JO12-2G Best Vooruit JO12-3 47966 7-2
C 24-11-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 Jong Brabant JO12-2 47592 5-0
C 17-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-3 SBC JO12-2G 47263 2-5
C 17-11-2018 09:45 BVV/Timmermans Infra JO12-1 SCG'18 JO12-1 47795 7-0
C 17-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-3 BMC JO12-1 46969 0-6
C 17-11-2018 10:00 Boxtel JO12-1 Sarto JO12-1 96325 15-0
C 17-11-2018 10:15 Jong Brabant JO12-2 Hilvaria JO12-1 47301 0-3
C 17-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 48689 3-2
C 10-11-2018 08:45 Sarto JO12-1 Best Vooruit JO12-3 96324 3-5
C 10-11-2018 09:00 Hilvaria JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 48049 5-2
C 10-11-2018 10:00 BMC JO12-1 Jong Brabant JO12-2 48175 11-2
C 10-11-2018 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Boxtel JO12-1 48920 3-4
C 10-11-2018 11:45 SBC JO12-2G BVV/Timmermans Infra JO12-1 48851 3-6
C 10-11-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 48293 10-1
C 03-11-2018 11:45 SBC JO12-2G Boxtel JO12-1 48632 3-4
C 03-11-2018 11:00 SCG'18 JO12-1 BMC JO12-1 47950 3-1
C 03-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-3 Jong Brabant JO12-2 48820 5-4
C 03-11-2018 09:45 BVV/Timmermans Infra JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 47518 4-2
C 03-11-2018 08:45 Sarto JO12-1 Hilvaria JO12-1 96323 2-6
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-3 Zwaluw VFC JO12-1 46872 4-2
C 27-10-2018 10:00 Boxtel JO12-1 Best Vooruit JO12-3 48365 4-1
C 27-10-2018 09:00 Hilvaria JO12-1 BVV/Timmermans Infra JO12-1 47748 1-1
C 27-10-2018 10:00 BMC JO12-1 Sarto JO12-1 96322 8-3
C 27-10-2018 10:15 Jong Brabant JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-3 48918 2-7
C 27-10-2018 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 SCG'18 JO12-1 47452 3-2
C 13-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-3 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 48902 3-7
C 13-10-2018 11:30 Best Vooruit JO12-3 Hilvaria JO12-1 47021 2-5
C 13-10-2018 10:45 Jong Brabant JO12-2 Boxtel JO12-1 48124 2-13
C 13-10-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 Zwaluw VFC JO12-1 46959 4-3
C 13-10-2018 11:45 SBC JO12-2G BMC JO12-1 47425 4-3
C 06-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Best Vooruit JO12-3 47572 2-2
C 06-10-2018 09:00 Hilvaria JO12-1 SBC JO12-2G 48552 7-0
C 06-10-2018 10:00 BMC JO12-1 BVV/Timmermans Infra JO12-1 46892 6-6
C 06-10-2018 10:00 Boxtel JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 48690 5-3
C 06-10-2018 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Jong Brabant JO12-2 47878 6-4
C 06-10-2018 08:45 Sarto JO12-1 SCG'18 JO12-1 96320 1-9
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-3 BMC JO12-1 48792 0-5
C 29-09-2018 10:00 Boxtel JO12-1 Hilvaria JO12-1 48026 2-3
C 29-09-2018 10:00 Best Vooruit JO12-3 BVV/Timmermans Infra JO12-1 46873 4-10
C 29-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-2 Zwaluw VFC JO12-1 48731 3-1
C 29-09-2018 11:45 SBC JO12-2G SCG'18 JO12-1 47363 1-2
C 29-09-2018 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Sarto JO12-1 96319 10-2
C 22-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 Jong Brabant JO12-2 48699 6-3
C 22-09-2018 10:00 ODC JO12-2 SBC JO12-2G 47430 0-0
C 22-09-2018 09:00 BMC JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 47206 4-2
C 22-09-2018 11:15 SCG'18 JO12-1 Best Vooruit JO12-3 47892 5-1
C 22-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Boxtel JO12-1 46920 4-5
C 22-09-2018 09:00 Hilvaria JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-3 47188 8-4
C 22-09-2018 11:15 Sarto JO12-1 SBC JO12-2G 96318 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-04-2019 19:00 RPC JO12-1 Best Vooruit JO12-3 151529 3-0
B 17-04-2019 18:30 Wilhelmina JO12-2 BMC JO12-1 151531 0-1
B 17-04-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra JO12-1 Best Vooruit JO12-2 151530 6-3
B 30-03-2019 11:30 Terlo JO12-1 SDO'39 JO12-1G 151532 4-0
B 15-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 BMC JO12-1 7986 2-5
B 15-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 SV BLC JO12-3 8493 11-2
B 08-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 8212 7-1
B 08-09-2018 10:00 BMC JO12-1 SV BLC JO12-3 8598 22-0
B 01-09-2018 11:00 SV BLC JO12-3 RKSV Nuenen JO12-1 8687 0-17
B 01-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO12-5 BMC JO12-1 8681 0-24

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO12-1 7 6 0 1 18 42 15 27 0
2 OJC ROSMALEN JO12-3 7 5 1 1 16 41 19 22 0
3 Wilhelmina JO12-1 7 5 0 2 15 40 22 18 0
4 BVV/Timmermans Infra JO12-1 6 4 1 1 13 34 16 18 0
5 Best Vooruit JO12-2 7 4 0 3 12 28 19 9 0
6 Achilles Veen JO12-1 7 4 0 3 12 22 16 6 0
7 SCG'18 JO12-2G 7 3 1 3 10 17 16 1 0
8 GVV'63 JO12-1G 6 3 0 3 9 20 27 -7 0
9 FC Engelen JO12-1 7 2 2 3 8 16 26 -10 0
10 SV Unitas'59 JO12-2 7 1 1 5 4 15 31 -16 0
11 Zwaluw VFC JO12-1 7 0 1 6 1 18 48 -30 0
12 Nivo Sparta JO12-2 7 0 1 6 1 9 47 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO12-1 1 1 0 0 3 19 0 19 0
2 Woenselse Boys JO12-4 1 0 0 1 0 0 19 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO12-1 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 RKTVC JO12-1 1 0 0 1 0 0 11 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO12-1 11 10 0 1 30 74 22 52 0
2 Hilvaria JO12-1 11 9 2 0 29 44 17 27 0
3 BVV/Timmermans Infra JO12-1 11 8 2 1 26 67 28 39 0
4 SCG'18 JO12-1 11 7 0 4 21 41 26 15 0
5 BMC JO12-1 11 6 2 3 20 58 34 24 0
6 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 11 5 1 5 16 43 32 11 0
7 SBC JO12-2G 10 5 0 5 15 35 35 0 0
8 OJC ROSMALEN JO12-3 11 4 0 7 12 44 51 -7 0
9 Best Vooruit JO12-3 11 2 2 7 8 27 56 -29 0
10 Zwaluw VFC JO12-1 11 2 1 8 7 34 56 -22 0
11 Jong Brabant JO12-2 10 2 0 8 6 26 58 -32 0
12 Sarto JO12-1 11 0 0 11 0 18 96 -78 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terlo JO12-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 BVV/Timmermans Infra JO12-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
3 RPC JO12-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 BMC JO12-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 Wilhelmina JO12-2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
6 Best Vooruit JO12-2 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
7 Best Vooruit JO12-3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
8 SDO'39 JO12-1G 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven