0265 Onder 11 competitie (najaar)

JO10-11 - BMC JO11-2

Teamleden

Spelers
Wout Bijl Keeper      
Manasse Alutshi        
Jurre Beekwilder        
Ferran Craane        
Jelle van Heijst        
Sander Ketelaars        
Sjors Kuijpers        
Reno Maas        
Kyan Raaijmakers        
Daan Verhoeven        
 
Overige teamleden
Sjef Beekwilder Trainer
Bas Arts Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
T 24-08-2019 09:00 BMC JO11-2 HERINDELING BIJ BMC - -

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:30 ODC JO11-2 Den Dungen JO11-2 50351 2-3
C 15-12-2018 10:15 BMC JO11-2 Emplina JO11-3 52918 8-2
C 12-12-2018 18:00 Den Dungen JO11-2 Boxtel JO11-2 51047 6-1
C 08-12-2018 09:30 OSC'45 JO11-2 ODC JO11-2 51493 3-4
C 08-12-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 SV BLC JO11-2 50211 4-4
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 Wilhelmina JO11-2 50217 1-6
C 01-12-2018 08:30 SV BLC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 52445 1-2
C 01-12-2018 08:30 Emplina JO11-3 OSC'45 JO11-2 51693 3-4
C 01-12-2018 08:45 Wilhelmina JO11-2 BMC JO11-2 51754 5-0
C 01-12-2018 09:00 SCG'18 JO11-2 Maliskamp JO11-2 49230 4-7
C 24-11-2018 08:30 Den Dungen JO11-2 Wilhelmina JO11-2 49893 3-2
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 Boxtel JO11-2 50156 6-1
C 24-11-2018 09:30 OSC'45 JO11-2 SV BLC JO11-2 49690 3-4
C 24-11-2018 10:15 BMC JO11-2 ODC JO11-2 50763 1-13
C 24-11-2018 08:30 Emplina JO11-3 SCG'18 JO11-2 52425 6-1
C 17-11-2018 08:30 SV BLC JO11-2 Emplina JO11-3 49670 9-1
C 17-11-2018 08:30 ODC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 50483 2-1
C 17-11-2018 08:30 Den Dungen JO11-2 OSC'45 JO11-2 49980 5-1
C 17-11-2018 08:45 Wilhelmina JO11-2 SCG'18 JO11-2 50576 5-4
C 17-11-2018 10:00 Boxtel JO11-2 Maliskamp JO11-2 50008 5-4
C 10-11-2018 08:30 Emplina JO11-3 Wilhelmina JO11-2 52671 2-6
C 10-11-2018 09:00 SCG'18 JO11-2 ODC JO11-2 50717 1-12
C 10-11-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 Den Dungen JO11-2 49617 1-6
C 10-11-2018 09:30 OSC'45 JO11-2 Boxtel JO11-2 52552 6-0
C 10-11-2018 09:00 BMC JO11-2 SV BLC JO11-2 52398 3-7
C 03-11-2018 10:00 Boxtel JO11-2 Wilhelmina JO11-2 49698 0-7
C 03-11-2018 09:30 OSC'45 JO11-2 BMC JO11-2 51196 5-2
C 03-11-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 ODC JO11-2 50228 4-4
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 Emplina JO11-3 51988 8-1
C 03-11-2018 08:30 Den Dungen JO11-2 SCG'18 JO11-2 49503 10-2
C 27-10-2018 10:15 BMC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 52566 4-3
C 27-10-2018 09:00 SCG'18 JO11-2 OSC'45 JO11-2 52266 2-6
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO11-2 Maliskamp JO11-2 51915 10-4
C 27-10-2018 08:30 Emplina JO11-3 Den Dungen JO11-2 50115 3-7
C 27-10-2018 08:30 ODC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 52974 0-0
C 27-10-2018 08:30 SV BLC JO11-2 Boxtel JO11-2 52043 7-2
C 13-10-2018 08:30 SV BLC JO11-2 ODC JO11-2 52632 2-0
C 13-10-2018 08:30 Den Dungen JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 49112 5-6
C 13-10-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 BMC JO11-2 52674 4-4
C 13-10-2018 09:30 OSC'45 JO11-2 Wilhelmina JO11-2 51705 2-7
C 13-10-2018 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 Emplina JO11-3 49738 0-0
C 13-10-2018 10:00 Boxtel JO11-2 SCG'18 JO11-2 52395 5-4
C 06-10-2018 08:30 ODC JO11-2 Boxtel JO11-2 51091 2-1
C 06-10-2018 08:45 Wilhelmina JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 49403 0-0
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 OSC'45 JO11-2 51755 4-4
C 06-10-2018 09:00 SCG'18 JO11-2 SV BLC JO11-2 51104 0-8
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO11-3 Maliskamp JO11-2 52759 4-9
C 06-10-2018 09:00 BMC JO11-2 Den Dungen JO11-2 51761 2-9
C 29-09-2018 08:30 SV BLC JO11-2 Wilhelmina JO11-2 49667 0-6
C 29-09-2018 08:30 ODC JO11-2 Emplina JO11-3 52860 8-0
C 29-09-2018 09:00 SCG'18 JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 51381 7-8
C 29-09-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 OSC'45 JO11-2 50364 12-6
C 29-09-2018 10:00 Boxtel JO11-2 BMC JO11-2 50534 3-6
C 29-09-2018 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 Den Dungen JO11-2 52941 1-9
C 22-09-2018 10:15 BMC JO11-2 SCG'18 JO11-2 49233 6-6
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO11-3 Boxtel JO11-2 49358 1-1
C 22-09-2018 09:30 OSC'45 JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 52907 10-2
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 Maliskamp JO11-2 49680 9-4
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO11-2 ODC JO11-2 49715 2-2
C 22-09-2018 08:45 Den Dungen JO11-2 SV BLC JO11-2 51885 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-4 SBC JO11-2G 9160 1-9
B 15-09-2018 10:15 BMC JO11-2 RKVVO JO11-3 9422 7-3
B 08-09-2018 10:15 BMC JO11-2 RKSV Nuenen JO11-4 9025 4-7
B 08-09-2018 10:30 RKVVO JO11-3 SBC JO11-2G 11093 3-5
B 01-09-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-4 RKVVO JO11-3 9938 3-6
B 01-09-2018 10:15 SBC JO11-2G BMC JO11-2 9450 10-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:30 Dussense Boys JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-5 125506 1-3
C 25-05-2019 10:15 Hedel JO11-1 RKDVC JO11-2 125066 2-4
C 25-05-2019 10:15 BMC JO11-2 Kerkwijk JO11-1 122491 7-1
C 25-05-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Zwaluw VFC JO11-4 123442 2-5
C 25-05-2019 09:00 GDC JO11-1 Emplina JO11-3 122682 6-1
C 25-05-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 Wilhelmina JO11-3 147086 11-3
C 18-05-2019 08:45 Wilhelmina JO11-3 GDC JO11-1 147085 2-7
C 18-05-2019 08:30 Emplina JO11-3 Dussense Boys JO11-1 122904 2-3
C 18-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 BVV/Timmermans Infra JO11-1 122252 6-1
C 18-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 Wilhelmina'26 JO11-1 125668 1-2
C 18-05-2019 10:30 Kerkwijk JO11-1 Hedel JO11-1 122966 7-1
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO11-2 BMC JO11-2 122781 1-5
C 16-05-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Wilhelmina'26 JO11-1 152366 7-5
C 15-05-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Wilhelmina'26 JO11-1 122263 0-0
C 11-05-2019 09:00 GDC JO11-1 Zwaluw VFC JO11-4 125055 10-3
C 11-05-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 RKDVC JO11-2 121983 4-3
C 11-05-2019 10:15 BMC JO11-2 Emplina JO11-3 125289 3-1
C 11-05-2019 10:00 Hedel JO11-1 Wilhelmina JO11-3 147084 3-3
C 11-05-2019 10:30 Kerkwijk JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-5 122905 3-8
C 11-05-2019 10:30 Dussense Boys JO11-1 Wilhelmina'26 JO11-1 124399 4-3
C 07-05-2019 18:30 Emplina JO11-3 BVV/Timmermans Infra JO11-1 122433 4-7
C 04-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 BMC JO11-2 125583 4-8
C 04-05-2019 08:45 Wilhelmina JO11-3 Dussense Boys JO11-1 147083 3-9
C 04-05-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Kerkwijk JO11-1 125240 7-5
C 04-05-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 GDC JO11-1 122892 2-2
C 04-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 Hedel JO11-1 123982 3-7
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Wilhelmina JO11-3 147082 7-3
C 13-04-2019 10:15 BMC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 123867 7-2
C 13-04-2019 10:15 Hedel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-5 123260 2-5
C 13-04-2019 10:30 Kerkwijk JO11-1 Emplina JO11-3 122212 3-1
C 13-04-2019 10:30 Dussense Boys JO11-1 GDC JO11-1 122655 3-6
C 10-04-2019 18:30 Emplina JO11-3 RKDVC JO11-2 122634 1-0
C 10-04-2019 18:30 BMC JO11-2 Hedel JO11-1 123007 5-2
C 06-04-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 Dussense Boys JO11-1 123988 4-3
C 06-04-2019 09:00 GDC JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 122416 0-0
C 06-04-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 Kerkwijk JO11-1 123082 5-6
C 06-04-2019 08:45 Wilhelmina JO11-3 BMC JO11-2 147081 2-7
C 06-04-2019 08:30 Emplina JO11-3 Hedel JO11-1 124640 3-1
C 06-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 RKDVC JO11-2 122917 2-2
C 30-03-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 BMC JO11-2 123137 7-8
C 30-03-2019 10:15 Wilhelmina JO11-3 Emplina JO11-3 147078 2-4
C 30-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Dussense Boys JO11-1 122303 2-2
C 23-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 Emplina JO11-3 122346 1-1
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Wilhelmina'26 JO11-1 123513 7-2
C 23-03-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Wilhelmina JO11-3 147080 6-1
C 23-03-2019 10:15 BMC JO11-2 GDC JO11-1 125911 3-9
C 23-03-2019 10:15 Hedel JO11-1 Dussense Boys JO11-1 124970 2-4
C 23-03-2019 10:30 Kerkwijk JO11-1 Zwaluw VFC JO11-4 125185 3-4
C 16-03-2019 10:15 Hedel JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 125050 2-4
C 16-03-2019 10:30 Dussense Boys JO11-1 Kerkwijk JO11-1 123510 1-3
C 16-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO11-4 Wilhelmina JO11-3 147079 5-2
C 16-03-2019 09:00 GDC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-5 125873 5-1
C 09-03-2019 10:30 Kerkwijk JO11-1 GDC JO11-1 124409 1-10
C 09-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 Wilhelmina'26 JO11-1 123387 0-4
C 23-02-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 125257 4-5
C 16-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 Emplina JO11-3 125091 2-4
C 16-02-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Kerkwijk JO11-1 122231 4-4
C 16-02-2019 09:00 GDC JO11-1 RKDVC JO11-2 124836 3-3
C 16-02-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 Hedel JO11-1 124185 3-6
C 16-02-2019 10:30 Dussense Boys JO11-1 BMC JO11-2 124772 7-7
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-5 147077 1-3
C 09-02-2019 10:15 BMC JO11-2 BVV/Timmermans Infra JO11-1 123431 6-3
C 09-02-2019 10:30 Kerkwijk JO11-1 Wilhelmina JO11-3 147076 9-2
C 09-02-2019 10:15 Hedel JO11-1 GDC JO11-1 122771 2-4
C 09-02-2019 08:30 Emplina JO11-3 Wilhelmina'26 JO11-1 125529 5-4
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO11-2 Dussense Boys JO11-1 125630 3-4
C 09-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 Zwaluw VFC JO11-4 124713 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 B.V.V. JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GDC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GVV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HHC'09 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hedel JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helvoirt JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NEO'25 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuwkuijk JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKDVC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WSC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluw VFC JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 B.V.V. JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO11-2 11 9 1 1 28 66 39 27 0
2 GDC JO11-1 11 8 3 0 27 62 21 41 0
3 OJC ROSMALEN JO11-5 11 5 3 3 18 33 28 5 0
4 B.V.V. JO11-1 11 5 3 3 18 40 38 2 0
5 Dussense Boys JO11-1 11 5 2 4 17 41 38 3 0
6 Kerkwijk JO11-1 11 5 1 5 16 45 50 -5 0
7 Emplina JO11-3 11 5 1 5 16 27 32 -5 0
8 Zwaluw VFC JO11-4 11 5 1 5 16 34 44 -10 0
9 RKDVC JO11-2 11 4 2 5 14 41 36 5 0
10 Wilhelmina'26 JO11-1 11 3 1 7 10 48 49 -1 0
11 Hedel JO11-1 11 2 1 8 7 30 45 -15 0
12 Wilhelmina JO11-3 11 0 1 10 1 24 71 -47 0

Training

Berichten



Terug naar boven