0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

JO18-19 - BMC JO19-2

Teamleden

Spelers
Rik Wollaert Keeper      
Rick van der Aa        
Julius Bax        
Daan Boone        
Milan Brockholz        
Martijn Brouwers        
Niels van Kessel        
Jarno v Oorschot        
Joep Schalkwijk        
Thijn Smulders        
Wouter van Uden        
Ruben Weigergangs        
 
Overige teamleden
Vacature Trainer
Natalie Weigergangs Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 04-05-2019 15:00 Emplina JO19-5 BMC JO19-2 B. (Bob) Bregman 109003 - -
C 11-05-2019 15:00 BMC JO19-2 DSC JO19-2 108030 Sportpark De Brand - -
C 18-05-2019 15:00 BMC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 107181 Sportpark De Brand - -
C 20-05-2019 19:00 Nivo Sparta JO19-4 BMC JO19-2 107947 Sportpark De Watertoren - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Wilhelmina JO19-3
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 FC Engelen JO19-3
C 04-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 RKKSV JO19-1
C 04-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5
C 04-05-2019 15:00 Emplina JO19-5 BMC JO19-2
C 07-05-2019 20:00 Nivo Sparta JO19-4 Helvoirt JO19-2
C 08-05-2019 19:00 DSC JO19-2 Nivo Sparta JO19-4
C 11-05-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1
C 11-05-2019 15:00 BMC JO19-2 DSC JO19-2
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Haarsteeg JO19-3
C 11-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 SCG'18 JO19-3
C 11-05-2019 14:30 RKKSV JO19-1 Emplina JO19-5
C 15-05-2019 19:00 Emplina JO19-5 Nivo Sparta JO19-4
C 18-05-2019 13:00 DSC JO19-2 RKKSV JO19-1
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-3
C 18-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 FC Engelen JO19-3
C 18-05-2019 15:00 BMC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5
C 18-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 15:00 BMC JO19-2 Helvoirt JO19-2 S. (Sylvester) van Os 108298 2 - 2
C 06-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 BMC JO19-2 W. (Wil) Lensen 107294 4 - 3
C 23-03-2019 15:00 BMC JO19-2 SCG'18 JO19-3 H. (Harrie) Leerintveld 107686 3 - 3
C 16-03-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BMC JO19-2 B. (Bert) Geerts 108384 6 - 1
C 09-03-2019 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 T. (Ton) van Oorschot 108931 3 - 1
C 16-02-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BMC JO19-2 P.P.M. (Paul) Schimmel 107249 4 - 0
C 09-02-2019 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 H. (Henry) Theunissen 107173 1 - 3
V 02-02-2019 afgelast VV IRENE GEMONDE JO19-2 BMC JO19-2
V 26-01-2019 afgelast BMC JO19-2 AVANTI JO19-2
C 08-12-2018 15:00 BMC JO19-2 FC Engelen JO19-3 S. (Sylvester) vanOs 93388 2 - 6
C 01-12-2018 vervallen Emplina JO19-5 BMC JO19-2 B. (Bob) Bregman 33870
C 01-12-2018 vervallen Well JO19-1 BMC JO19-2 93387
C 24-11-2018 vervallen Helvoirt JO19-2 BMC JO19-2 34276
C 17-11-2018 15:00 BMC JO19-2 Nivo Sparta JO19-4 T. (Ton) vanOorschot 93386 4 - 1
C 10-11-2018 vervallen SV BLC JO19-3 BMC JO19-2 33323
C 03-11-2018 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 V. (Vince) Smits 93384 4 - 2
C 27-10-2018 vervallen Zwaluw VFC JO19-3 BMC JO19-2 33403
C 27-10-2018 12:45 OSC'45 JO19-1 BMC JO19-2 A. (Ariejan) Mauriks 93385 10 - 1
C 13-10-2018 15:00 BMC JO19-2 WSC JO19-3 Afgeschermd 101303 4 - 5
C 06-10-2018 vervallen Taxandria JO19-4 BMC JO19-2 34285
C 06-10-2018 12:45 SV BLC JO19-2 BMC JO19-2 L. (Luc) Fleuren 93382 2 - 1
C 29-09-2018 vervallen BMC JO19-2 ODC JO19-3 33779
C 29-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 BMC JO19-2 W.F.H.M. (Willem) van derMeer 93381 2 - 0
C 22-09-2018 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 T. (Ton) vanOorschot 93380 13 - 1
C 22-09-2018 vervallen Nivo Sparta JO19-5 BMC JO19-2 34190
B 15-09-2018 12:30 MVV'58 JO19-2 BMC JO19-2 K. (Klaas) Dam 4387 2 - 1
B 08-09-2018 14:30 Beesd JO19-1 BMC JO19-2 R. (Ruben) Bos 4522 4 - 0
B 01-09-2018 15:00 BMC JO19-2 Maliskamp JO19-1 Afgeschermd 4271 8 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-04-2019 19:00 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 109005 9-2
C 13-04-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 Wilhelmina JO19-3 107322 5-2
C 13-04-2019 15:00 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-3 108454 4-0
C 13-04-2019 15:00 BMC JO19-2 Helvoirt JO19-2 108298 2-2
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DSC JO19-2 108026 1-4
C 13-04-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107391 2-2
C 08-04-2019 19:30 Nivo Sparta JO19-4 SCG'18 JO19-3 107696 1-6
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 RKKSV JO19-1 107737 1-10
C 06-04-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 108878 2-1
C 06-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 BMC JO19-2 107294 4-3
C 06-04-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 FC Engelen JO19-3 108507 2-2
C 06-04-2019 15:15 DSC JO19-2 Emplina JO19-5 107731 2-4
C 04-04-2019 18:15 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 108091 3-2
C 30-03-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 Emplina JO19-5 108117 0-3
C 30-03-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 DSC JO19-2 107769 2-7
C 25-03-2019 19:00 Nivo Sparta JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 108656 2-2
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 FC Engelen JO19-3 108257 0-3
C 23-03-2019 15:15 DSC JO19-2 Helvoirt JO19-2 108341 4-3
C 23-03-2019 15:00 Emplina JO19-5 BVV/Timmermans Infra JO19-1 108981 1-5
C 23-03-2019 14:30 RKKSV JO19-1 Haarsteeg JO19-3 108068 3-0
C 23-03-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 Wilhelmina JO19-3 107985 1-3
C 23-03-2019 15:00 BMC JO19-2 SCG'18 JO19-3 107686 3-3
C 16-03-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BMC JO19-2 108384 6-1
C 16-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 RKKSV JO19-1 107469 0-7
C 16-03-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 Haarsteeg JO19-3 108813 2-0
C 09-03-2019 13:30 RKKSV JO19-1 FC Engelen JO19-3 108034 6-2
C 09-03-2019 15:00 Emplina JO19-5 SCG'18 JO19-3 107229 1-3
C 09-03-2019 15:15 DSC JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107878 2-1
C 09-03-2019 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 108931 3-1
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 Helvoirt JO19-2 107566 3-2
C 16-02-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 Helvoirt JO19-2 107337 1-3
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Emplina JO19-5 108520 2-7
C 16-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 108994 6-0
C 16-02-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BMC JO19-2 107249 4-0
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 DSC JO19-2 107844 5-0
C 16-02-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 108425 7-1
C 09-02-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 RKKSV JO19-1 107237 0-5
C 09-02-2019 14:30 Emplina JO19-5 FC Engelen JO19-3 107570 2-1
C 09-02-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107279 1-6
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Wilhelmina JO19-3 107925 4-1
C 09-02-2019 15:15 DSC JO19-2 SCG'18 JO19-3 107262 2-0
C 09-02-2019 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 107173 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 12-01-2019 12:30 WSC JO19-3 FC Engelen JO19-3 101307 3-1
C 15-12-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 Haarsteeg JO19-3 33946 5-1
C 15-12-2018 14:30 WSC JO19-3 OSC'45 JO19-1 101300 4-8
C 08-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Haarsteeg JO19-3 34164 0-5
C 08-12-2018 15:00 BMC JO19-2 FC Engelen JO19-3 93388 2-6
C 01-12-2018 13:15 FC Engelen JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 33802 1-1
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 OSC'45 JO19-1 33453 1-3
C 24-11-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 34370 12-1
C 24-11-2018 12:45 SV BLC JO19-2 Well JO19-1 33601 0-0
C 17-11-2018 11:00 Well JO19-1 WSC JO19-3 101306 0-0
C 17-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 SV BLC JO19-2 33420 0-0
C 17-11-2018 15:00 BMC JO19-2 Nivo Sparta JO19-4 93386 4-1
C 17-11-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 OSC'45 JO19-1 34565 1-10
C 10-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Well JO19-1 34541 0-0
C 10-11-2018 14:30 WSC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 101305 5-1
C 10-11-2018 12:15 Nivo Sparta JO19-4 FC Engelen JO19-3 34371 2-2
C 03-11-2018 12:45 Nivo Sparta JO19-4 SV BLC JO19-2 33630 0-0
C 03-11-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 Well JO19-1 33415 0-0
C 03-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Wilhelmina JO19-3 34437 0-0
C 03-11-2018 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 93384 4-2
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 32848 10-0
C 27-10-2018 11:00 Well JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 34497 0-0
C 27-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 FC Engelen JO19-3 33107 0-0
C 27-10-2018 15:00 SV BLC JO19-2 WSC JO19-3 101304 0-3
C 27-10-2018 12:45 OSC'45 JO19-1 BMC JO19-2 93385 10-1
C 20-10-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 SV BLC JO19-2 34531 0-0
C 13-10-2018 15:00 BMC JO19-2 WSC JO19-3 101303 4-5
C 13-10-2018 15:00 BMC JO19-2 Maliskamp JO19-1 93383 0-0
C 13-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 Well JO19-1 33639 0-0
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-3 34177 15-0
C 06-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Helvoirt JO19-2 34440 0-0
C 06-10-2018 15:00 SCG'18 JO19-3 RKDVC JO19-4 32916 0-0
C 06-10-2018 15:00 SV BLC JO19-3 Nivo Sparta JO19-5 33194 0-0
C 06-10-2018 15:30 Taxandria JO19-4 BMC JO19-2 34285 0-0
C 06-10-2018 16:10 WSC JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 101302 1-2
C 06-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Emplina JO19-5 33448 0-0
C 06-10-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 92754 0-0
C 06-10-2018 12:45 SV BLC JO19-2 BMC JO19-2 93382 2-1
C 06-10-2018 11:00 Well JO19-1 FC Engelen JO19-3 34431 1-11
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 SV BLC JO19-2 33527 1-4
C 29-09-2018 14:30 Emplina JO19-5 Maliskamp JO19-1 33915 0-0
C 29-09-2018 14:30 RKDVC JO19-4 Taxandria JO19-4 34279 0-0
C 29-09-2018 14:45 Helvoirt JO19-2 Nivo Sparta JO19-5 33683 0-0
C 29-09-2018 15:00 SCG'18 JO19-3 SV BLC JO19-3 33031 0-0
C 29-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 34527 0-0
C 29-09-2018 15:00 BMC JO19-2 ODC JO19-3 33779 0-0
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Maliskamp JO19-1 92753 0-0
C 29-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 BMC JO19-2 93381 2-0
C 29-09-2018 13:00 OSC'45 JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 34571 11-0
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 WSC JO19-3 101301 5-4
C 22-09-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 SCG'18 JO19-3 33307 0-0
C 22-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Emplina JO19-5 32933 0-0
C 22-09-2018 15:00 SV BLC JO19-3 Helvoirt JO19-2 33469 0-0
C 22-09-2018 15:30 Taxandria JO19-4 Zwaluw VFC JO19-3 33993 0-0
C 22-09-2018 15:00 ODC JO19-3 RKDVC JO19-4 33709 0-0
C 22-09-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 OSC'45 JO19-1 92752 0-0
C 22-09-2018 12:45 SV BLC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 33672 0-3
C 22-09-2018 12:30 Nivo Sparta JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 34444 2-2
C 22-09-2018 12:15 Nivo Sparta JO19-5 BMC JO19-2 34190 0-0
C 22-09-2018 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 93380 13-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2018 20:00 Maliskamp JO19-1 MVV'58 JO19-2 4051 0-0
B 15-09-2018 12:30 MVV'58 JO19-2 BMC JO19-2 4387 2-1
B 15-09-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 Beesd JO19-1 4449 1-11
B 08-09-2018 14:30 Beesd JO19-1 BMC JO19-2 4522 4-0
B 01-09-2018 12:30 MVV'58 JO19-2 Beesd JO19-1 4109 1-6
B 01-09-2018 15:00 BMC JO19-2 Maliskamp JO19-1 4271 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKKSV JO19-1 7 6 1 0 19 37 5 32 0
2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 7 5 1 1 16 33 11 22 0
3 Emplina JO19-5 7 5 0 2 15 22 13 9 0
4 DSC JO19-2 7 5 0 2 15 21 16 5 0
5 FC Engelen JO19-3 7 4 1 2 13 26 14 12 0
6 Haarsteeg JO19-3 7 4 0 3 12 14 14 0 0
7 SCG'18 JO19-3 7 3 2 2 11 17 12 5 0
8 Helvoirt JO19-2 7 2 1 4 7 13 20 -7 0
9 BMC JO19-2 7 1 2 4 5 13 23 -10 0
10 OJC ROSMALEN JO19-5 7 1 1 5 4 8 25 -17 0
11 Wilhelmina JO19-3 7 1 0 6 3 12 37 -25 0
12 Nivo Sparta JO19-4 7 0 1 6 1 9 35 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO19-1 6 6 0 0 18 54 8 46 0
2 Haarsteeg JO19-3 6 3 0 3 9 24 16 8 0
3 WSC JO19-3 6 3 0 3 9 22 21 1 0
4 FC Engelen JO19-3 6 2 2 2 8 16 19 -3 0
5 BMC JO19-2 6 2 0 4 6 15 26 -11 0
6 OJC ROSMALEN JO19-5 6 1 2 3 5 7 25 -18 0
7 Nivo Sparta JO19-4 6 1 2 3 5 7 30 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beesd JO19-1 3 3 0 0 9 21 2 19 0
2 MVV'58 JO19-2 2 1 0 1 3 3 7 -4 0
3 BMC JO19-2 3 1 0 2 3 9 6 3 0
4 Maliskamp JO19-1 2 0 0 2 0 1 19 -18 0

Training

Berichten



Terug naar boven