0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

JO14-15 - BMC JO15-2

Teamleden

Spelers
Indy Kweens Keeper      
Scott van den Berg        
Storm Burg        
Yuri Cretier        
Niels van Dijk        
Wout van Dongen        
Koen van Geenen        
Niek van den Heuvel        
Tim Kuijpers        
Tycho Landers        
Sid Lunenburg        
Thomas de Mol        
Thijs Pennings        
Sanne Sonnemans        
Jort Visser        
 
Overige teamleden
Dirk Kuijpers Trainer
Andre Ketelaars Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-05-2019 13:00 BMC JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 B. (Ben) van Uden 114407 12 - 0
C 14-05-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO15-9 BMC JO15-2 C.L. (Chiem) Kuunders 113841 4 - 2
C 11-05-2019 13:00 BMC JO15-2 Den Dungen JO15-2 W. (Wim) Bechtold 112845 5 - 0
C 04-05-2019 13:00 Emplina JO15-4 BMC JO15-2 M.C.M.P. (Mark) Pijnenburg 115224 1 - 2
C 13-04-2019 13:00 BMC JO15-2 Boxtel JO15-3 B. (Ben) van Uden 114998 6 - 1
C 10-04-2019 18:30 Helvoirt JO15-2 BMC JO15-2 H. (Harley) Habraken 114689 1 - 1
C 06-04-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 BMC JO15-2 J.F. (Jacques) Vincent 115173 3 - 2
C 30-03-2019 13:00 WODAN JO15-3 BMC JO15-2 B. (Bert) Faassen 150935 1 - 6
C 23-03-2019 13:00 BMC JO15-2 SCG'18 JO15-3 Afgeschermd 113543 4 - 1
C 23-02-2019 11:00 BMC JO15-2 ODC JO15-3 Afgeschermd 114641 7 - 1
C 09-02-2019 13:00 BMC JO15-2 SV BLC JO15-2 A. (Andre) Ketelaars 113359 2 - 0
V 02-02-2019 13:00 BMC JO15-2 DSC JO15-2 UDEN ,B. (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast BMC JO15-2 DAW JO15-2
C 08-12-2018 13:00 BMC JO15-2 Real Lunet JO15-1 T. (Ton) vanOorschot 40087 0 - 7
C 01-12-2018 12:00 Taxandria JO15-2 BMC JO15-2 A. (Ad) Dekkers 97566 13 - 2
C 01-12-2018 vervallen Unitas JO15-3 BMC JO15-2 39761
C 24-11-2018 13:00 BMC JO15-2 ODC JO15-3 V. (Vince) Smits 41981 3 - 2
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO15-3 BMC JO15-2 H. (Hasan) Kaplan 40928 6 - 1
C 10-11-2018 13:00 BMC JO15-2 Zwaluw VFC JO15-5 Afgeschermd 39818 1 - 1
C 03-11-2018 13:00 BMC JO15-2 Boxtel JO15-2 W. (Wim) Bechtold 40237 3 - 2
C 27-10-2018 12:00 Ophemert JO15-1 BMC JO15-2 W. (Wouter) terMeulen 41215 4 - 1
C 13-10-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 BMC JO15-2 G. (Gerard) Keurentjes 94061 2 - 2
C 06-10-2018 13:00 BMC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 T. (Ton) vanOorschot 39717 2 - 2
C 29-09-2018 11:15 Theole JO15-3 BMC JO15-2 J. (Jelle) Burggraaf 40379 2 - 2
C 22-09-2018 13:00 BMC JO15-2 Maliskamp JO15-1 Afgeschermd 41164 0 - 0
B 15-09-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 BMC JO15-2 Afgeschermd 5906 0 - 3
B 08-09-2018 13:00 BMC JO15-2 Maliskamp JO15-1 T. (Ton) vanOorschot 6444 0 - 1
B 01-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 BMC JO15-2 R.J.B.W. (Roger) Ubaghs 5801 3 - 1
V 25-08-2018 13:00 TOP OSS JO15-2 BMC JO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:30 ODC JO15-3 Boxtel JO15-3 113857 8-2
C 25-05-2019 11:30 WODAN JO15-3 SCG'18 JO15-3 150944 0-0
C 25-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 SV BLC JO15-2 114945 0-2
C 25-05-2019 13:00 Helvoirt JO15-2 Den Dungen JO15-2 113329 3-0
C 25-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Emplina JO15-4 112828 0-3
C 22-05-2019 19:00 WODAN JO15-3 Emplina JO15-4 150942 2-5
C 18-05-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 Zwaluw VFC JO15-4 114271 4-5
C 18-05-2019 13:00 BMC JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 114407 12-0
C 18-05-2019 09:30 SV BLC JO15-2 ODC JO15-3 113452 3-5
C 18-05-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 WODAN JO15-3 150943 7-0
C 18-05-2019 13:15 Boxtel JO15-3 Helvoirt JO15-2 114914 9-5
C 18-05-2019 13:00 Emplina JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 114744 3-7
C 15-05-2019 18:30 Boxtel JO15-3 WODAN JO15-3 152571 7-3
C 14-05-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO15-9 BMC JO15-2 113841 4-2
C 13-05-2019 19:00 Zwaluw VFC JO15-6 Den Dungen JO15-2 113021 2-2
C 11-05-2019 13:00 BMC JO15-2 Den Dungen JO15-2 112845 5-0
C 11-05-2019 11:30 ODC JO15-3 SCG'18 JO15-3 115275 2-2
C 11-05-2019 13:00 Helvoirt JO15-2 Zwaluw VFC JO15-4 114209 1-5
C 11-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 SV BLC JO15-2 115072 0-11
C 11-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Boxtel JO15-3 113444 6-4
C 07-05-2019 19:15 ODC JO15-3 WODAN JO15-3 150939 2-1
C 04-05-2019 09:30 SV BLC JO15-2 Helvoirt JO15-2 113277 0-0
C 04-05-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 114224 9-1
C 04-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 ODC JO15-3 114381 5-1
C 04-05-2019 13:00 Emplina JO15-4 BMC JO15-2 115224 1-2
C 04-05-2019 13:15 Boxtel JO15-3 WODAN JO15-3 150941 0-0
C 20-04-2019 11:00 SV BLC JO15-2 Boxtel JO15-3 114307 6-1
C 17-04-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO15-9 WODAN JO15-3 150934 9-0
C 13-04-2019 13:00 BMC JO15-2 Boxtel JO15-3 114998 6-1
C 13-04-2019 13:00 Helvoirt JO15-2 ODC JO15-3 113632 1-3
C 13-04-2019 13:00 WODAN JO15-3 Zwaluw VFC JO15-4 150940 0-5
C 13-04-2019 15:00 Emplina JO15-4 SV BLC JO15-2 115177 0-2
C 13-04-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 SCG'18 JO15-3 114404 6-0
C 10-04-2019 18:30 Helvoirt JO15-2 BMC JO15-2 114689 1-1
C 10-04-2019 18:30 Zwaluw VFC JO15-6 WODAN JO15-3 150937 7-5
C 10-04-2019 18:30 Zwaluw VFC JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 114326 1-2
C 06-04-2019 11:00 SV BLC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 114668 1-4
C 06-04-2019 13:15 Boxtel JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 114849 11-2
C 06-04-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 BMC JO15-2 115173 3-2
C 06-04-2019 13:15 SCG'18 JO15-3 Helvoirt JO15-2 113349 2-2
C 06-04-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 Emplina JO15-4 115096 0-3
C 30-03-2019 13:00 WODAN JO15-3 BMC JO15-2 150935 1-6
C 30-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 113073 1-4
C 23-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 Boxtel JO15-3 115114 0-1
C 23-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Helvoirt JO15-2 114980 2-8
C 23-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 ODC JO15-3 115170 4-1
C 23-03-2019 15:00 Emplina JO15-4 Zwaluw VFC JO15-4 113603 0-2
C 23-03-2019 13:00 BMC JO15-2 SCG'18 JO15-3 113543 4-1
C 23-03-2019 13:00 WODAN JO15-3 SV BLC JO15-2 150938 0-9
C 16-03-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 SV BLC JO15-2 114912 3-3
C 16-03-2019 13:15 Boxtel JO15-3 Emplina JO15-4 113485 3-6
C 16-03-2019 13:15 ODC JO15-3 Den Dungen JO15-2 113450 2-0
C 09-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 Zwaluw VFC JO15-6 115241 17-1
C 09-03-2019 13:00 WODAN JO15-3 Helvoirt JO15-2 150936 0-6
C 23-02-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 Zwaluw VFC JO15-4 113521 0-0
C 23-02-2019 14:30 Emplina JO15-4 SCG'18 JO15-3 114196 4-0
C 23-02-2019 11:00 BMC JO15-2 ODC JO15-3 114641 7-1
C 16-02-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 Zwaluw VFC JO15-6 114687 17-0
C 16-02-2019 13:15 ODC JO15-3 Emplina JO15-4 113146 2-2
C 16-02-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 Boxtel JO15-3 113247 2-16
C 16-02-2019 13:00 Helvoirt JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 113938 2-2
C 16-02-2019 11:00 SV BLC JO15-2 Den Dungen JO15-2 114503 3-2
C 09-02-2019 13:00 BMC JO15-2 SV BLC JO15-2 113359 2-0
C 09-02-2019 13:00 Den Dungen JO15-2 SCG'18 JO15-3 114477 0-0
C 09-02-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 ODC JO15-3 115183 0-15
C 09-02-2019 13:15 Boxtel JO15-3 Zwaluw VFC JO15-4 114145 4-4
C 09-02-2019 14:30 Emplina JO15-4 Helvoirt JO15-2 112919 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Theole JO15-3 41845 2-2
C 15-12-2018 12:00 Ophemert JO15-1 Boxtel JO15-2 39680 5-1
C 08-12-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 ODC JO15-3 94068 6-2
C 08-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Emplina JO15-3 40086 0-2
C 08-12-2018 13:00 BMC JO15-2 Real Lunet JO15-1 40087 0-7
C 08-12-2018 12:30 Maliskamp JO15-1 Taxandria JO15-2 97567 0-0
C 01-12-2018 12:00 Taxandria JO15-2 BMC JO15-2 97566 13-2
C 01-12-2018 11:45 Emplina JO15-3 OSC'45 JO15-1 94067 1-2
C 01-12-2018 13:00 Real Lunet JO15-1 Ophemert JO15-1 40790 2-2
C 01-12-2018 11:15 Theole JO15-3 Maliskamp JO15-1 41900 0-1
C 01-12-2018 13:15 ODC JO15-3 Zwaluw VFC JO15-5 42075 3-2
C 01-12-2018 13:15 Boxtel JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 40253 2-0
C 24-11-2018 12:00 Ophemert JO15-1 Emplina JO15-3 40773 0-0
C 24-11-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 Real Lunet JO15-1 94066 3-3
C 24-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Taxandria JO15-2 97565 0-4
C 24-11-2018 12:30 Maliskamp JO15-1 Zwaluw VFC JO15-5 40824 1-4
C 24-11-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Theole JO15-3 40068 0-2
C 24-11-2018 13:00 BMC JO15-2 ODC JO15-3 41981 3-2
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO15-3 BMC JO15-2 40928 6-1
C 17-11-2018 12:30 Taxandria JO15-2 Boxtel JO15-2 97564 3-3
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Ophemert JO15-1 40363 0-6
C 17-11-2018 12:00 Real Lunet JO15-1 Theole JO15-3 41078 5-0
C 17-11-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 94065 5-2
C 17-11-2018 12:15 ODC JO15-3 Maliskamp JO15-1 39606 2-3
C 10-11-2018 12:00 Ophemert JO15-1 Taxandria JO15-2 97563 2-6
C 10-11-2018 13:00 Theole JO15-3 Emplina JO15-3 40710 2-5
C 10-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 ODC JO15-3 42070 2-2
C 10-11-2018 13:00 BMC JO15-2 Zwaluw VFC JO15-5 39818 1-1
C 10-11-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Real Lunet JO15-1 40599 3-2
C 10-11-2018 12:30 Maliskamp JO15-1 OSC'45 JO15-1 94064 2-3
C 06-11-2018 19:30 Maliskamp JO15-1 Ophemert JO15-1 42054 0-5
C 03-11-2018 13:15 Maliskamp JO15-1 Emplina JO15-3 41075 0-2
C 03-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Taxandria JO15-2 97562 1-14
C 03-11-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 Theole JO15-3 94063 2-1
C 03-11-2018 13:00 ODC JO15-3 Real Lunet JO15-1 39708 1-4
C 03-11-2018 13:00 BMC JO15-2 Boxtel JO15-2 40237 3-2
C 03-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Ophemert JO15-1 39719 1-4
C 27-10-2018 12:00 Ophemert JO15-1 BMC JO15-2 41215 4-1
C 27-10-2018 11:30 Emplina JO15-3 Zwaluw VFC JO15-5 42019 5-1
C 27-10-2018 13:00 Real Lunet JO15-1 Maliskamp JO15-1 41035 1-0
C 27-10-2018 13:00 Theole JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 41146 2-2
C 27-10-2018 13:15 Boxtel JO15-2 OSC'45 JO15-1 94062 2-3
C 27-10-2018 12:00 Taxandria JO15-2 ODC JO15-3 97561 9-0
C 13-10-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Real Lunet JO15-1 41541 1-3
C 13-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Boxtel JO15-2 39862 1-3
C 13-10-2018 13:00 ODC JO15-3 Theole JO15-3 41412 3-2
C 13-10-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 BMC JO15-2 94061 2-2
C 13-10-2018 12:45 Taxandria JO15-2 Emplina JO15-3 97560 6-6
C 06-10-2018 13:00 BMC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 39717 2-2
C 06-10-2018 11:30 Emplina JO15-3 ODC JO15-3 39445 4-3
C 06-10-2018 12:00 Ophemert JO15-1 SCG'18 JO15-3 41312 0-0
C 06-10-2018 13:00 Real Lunet JO15-1 Zwaluw VFC JO15-5 41995 3-2
C 06-10-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Maliskamp JO15-1 40905 1-2
C 06-10-2018 13:00 Theole JO15-3 Unitas JO15-3 40686 0-0
C 06-10-2018 12:00 Ophemert JO15-1 OSC'45 JO15-1 94060 2-0
C 06-10-2018 13:00 Theole JO15-3 Taxandria JO15-2 97559 2-8
C 29-09-2018 11:00 Unitas JO15-3 Real Lunet JO15-1 41585 0-0
C 29-09-2018 11:15 Theole JO15-3 BMC JO15-2 40379 2-2
C 29-09-2018 11:30 ODC JO15-3 Ophemert JO15-1 40231 1-9
C 29-09-2018 13:00 Emplina JO15-3 Boxtel JO15-2 39671 2-2
C 29-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 SCG'18 JO15-3 39817 0-0
C 29-09-2018 13:15 Maliskamp JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 41607 1-0
C 29-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 OSC'45 JO15-1 94059 3-2
C 29-09-2018 11:30 Taxandria JO15-2 Real Lunet JO15-1 97558 4-5
C 22-09-2018 13:00 OSC'45 JO15-1 Taxandria JO15-2 97557 3-2
C 22-09-2018 12:00 Ophemert JO15-1 Theole JO15-3 40795 8-0
C 22-09-2018 13:15 Boxtel JO15-2 ODC JO15-3 40856 2-2
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Zwaluw VFC JO15-5 39836 4-1
C 22-09-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 Unitas JO15-3 40843 0-0
C 22-09-2018 13:00 BMC JO15-2 Maliskamp JO15-1 41164 0-0
C 22-09-2018 13:00 Real Lunet JO15-1 Emplina JO15-3 40680 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 BMC JO15-2 5906 0-3
B 15-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Maliskamp JO15-1 5866 0-1
B 08-09-2018 13:00 BMC JO15-2 Maliskamp JO15-1 6444 0-1
B 08-09-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 6489 3-3
B 01-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 BMC JO15-2 5801 3-1
B 01-09-2018 13:15 Maliskamp JO15-1 Den Dungen JO15-2 6035 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO15-9 11 10 1 0 31 65 16 49 0
2 BMC JO15-2 11 8 1 2 25 49 13 36 0
3 Zwaluw VFC JO15-4 11 7 2 2 23 47 16 31 0
4 SV BLC JO15-2 11 6 2 3 20 40 17 23 0
5 ODC JO15-3 11 6 2 3 20 42 27 15 0
6 Boxtel JO15-3 11 5 1 5 16 59 48 11 0
7 Helvoirt JO15-2 11 4 4 3 16 30 24 6 0
8 Emplina JO15-4 11 5 1 5 16 27 21 6 0
9 SCG'18 JO15-3 11 2 4 5 10 26 43 -17 0
10 Den Dungen JO15-2 11 1 3 7 6 12 23 -11 0
11 Zwaluw VFC JO15-6 11 1 1 9 4 15 110 -95 0
12 WODAN JO15-3 11 0 0 11 0 12 66 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ophemert JO15-1 11 8 2 1 25 47 12 35 1
2 Real Lunet JO15-1 10 7 2 1 23 35 16 19 0
3 OSC'45 JO15-1 11 7 2 2 23 31 22 9 0
4 Emplina JO15-3 10 6 3 1 21 33 17 16 0
5 Taxandria JO15-2 10 6 2 2 20 69 24 45 0
6 Maliskamp JO15-1 10 4 1 5 13 10 18 -8 0
7 Boxtel JO15-2 11 3 3 5 12 21 25 -4 0
8 BMC JO15-2 11 2 5 4 11 17 41 -24 0
9 ODC JO15-3 11 2 2 7 8 21 46 -25 0
10 Zwaluw VFC JO15-5 11 2 2 7 8 18 44 -26 0
11 OJC ROSMALEN JO15-8 11 1 3 7 6 14 28 -14 0
12 Theole JO15-3 11 1 3 7 6 15 38 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO15-1 3 3 0 0 9 5 0 5 0
2 OJC ROSMALEN JO15-8 3 1 1 1 4 6 5 1 0
3 BMC JO15-2 3 1 0 2 3 4 4 0 0
4 Den Dungen JO15-2 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven