0235 Onder 17 competitie (najaar)

JO16-17 - BMC JO17-3

Teamleden

Spelers
Sander den Besten Keeper      
Martijn Brouwers        
Olaf Dokman        
Luke van Doorn        
Thomas Driessen        
Ray van Gaal        
Daniel de Kort        
Janno Lunenburg        
Jorn Mieras        
Romma Philips        
Joep van Schijndel        
Niels van Schijndel        
Harm Smulders        
Thijn Smulders        
Gijs Vogels        
 
Overige teamleden
Vincent Pennings Leider
Henri Broeren Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
V 27-01-2018 14:30 DVG JO17-2 BMC JO17-3 - - 14:00
V 03-02-2018 15:00 TOP JO17-4 BMC JO17-3 - - 14:00
V 17-02-2018 15:00 BMC JO17-3 RHODE JO17-3 Veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7 14:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN JO17-7 Emplina JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 20-01-2018 12:00 BERGHEM SPORT JO17-3 BMC JO17-3
C 16-12-2017 12:45 SV BLC JO17-2 BMC JO17-3 Biyikli, Osman 58237 8 - 1
C 02-12-2017 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 Smits, Vince 58530 7 - 3
C 25-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 BMC JO17-3 Mauriks, Ariejan 58314 2 - 1
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 BMC JO17-3 Wolvekamp, Jaap 57371 2 - 4
C 04-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 BMC JO17-3 Bos, Ruben 56002 10 - 0
C 28-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-3 Oorschot, Ton van 57688 1 - 11
C 14-10-2017 14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-3 Bregman, Bob 56725 8 - 2
C 07-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Real Lunet JO17-1 Smulders, Mari 58584 4 - 2
C 30-09-2017 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Kessel, N. (Niels) van 58495 4 - 7
C 23-09-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 BMC JO17-3 57235 4 - 3
B 16-09-2017 15:00 BMC JO17-3 Maliskamp JO17-2 7628 2 - 5
B 13-09-2017 19:30 BMC JO17-3 Ophemert JO17-1 7076 5 - 2
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 BMC JO17-3 6881 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-01-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-5 Wilhelmina JO17-3 57418 4-2
C 16-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 SC Elshout JO17-1 56648 5-0
C 16-12-2017 12:45 SV BLC JO17-2 BMC JO17-3 58237 8-1
C 16-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Real Lunet JO17-1 58506 6-4
C 16-12-2017 14:30 Beesd JO17-1 Wilhelmina JO17-3 100178 23-1
C 12-12-2017 20:00 Haarsteeg JO17-3 Beesd JO17-1 55482 0-0
C 09-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Real Lunet JO17-1 57801 0-0
C 09-12-2017 14:30 Beesd JO17-1 SC Elshout JO17-1 55994 0-0
C 09-12-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Wilhelmina JO17-3 57489 0-0
C 02-12-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 OSC'45 JO17-1 58555 1-5
C 02-12-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Beesd JO17-1 56780 1-15
C 02-12-2017 14:30 Emplina JO17-3 Haarsteeg JO17-3 57625 3-0
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 55578 1-6
C 02-12-2017 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 58530 7-3
C 25-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 BMC JO17-3 58314 2-1
C 25-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Emplina JO17-3 57845 0-6
C 18-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Haarsteeg JO17-3 55922 0-3
C 18-11-2017 12:45 Emplina JO17-3 SC Elshout JO17-1 58620 5-0
C 18-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 58210 5-2
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 BMC JO17-3 57371 2-4
C 18-11-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Zwaluw VFC JO17-5 56863 3-3
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Wilhelmina JO17-3 56473 22-0
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 SV BLC JO17-2 57526 6-4
C 11-11-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 Real Lunet JO17-1 56871 4-3
C 11-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Beesd JO17-1 57778 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO17-3 8 8 0 0 24 50 4 46 0
2 OSC'45 JO17-1 9 6 2 1 20 35 15 20 0
3 Haarsteeg JO17-3 8 6 1 1 19 52 6 46 0
4 Beesd JO17-1 8 6 0 2 18 76 13 63 0
5 OJC ROSMALEN JO17-7 9 6 0 3 18 43 30 13 0
6 SC Elshout JO17-1 9 5 0 4 15 20 28 -8 0
7 SV BLC JO17-2 10 4 1 5 13 38 30 8 0
8 BMC JO17-3 10 3 0 7 9 27 57 -30 0
9 Zwaluw VFC JO17-5 8 1 0 7 3 9 49 -40 0
10 Wilhelmina JO17-3 9 1 0 8 3 16 88 -72 0
11 Real Lunet JO17-1 8 0 0 8 0 15 61 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-8 3 2 0 1 6 13 6 7 0
2 Ophemert JO17-1 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 Maliskamp JO17-2 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
4 BMC JO17-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 23-10-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 30-10-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 06-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 13-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 20-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 27-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 04-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 11-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 18-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 25-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 01-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 08-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 15-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 22-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 29-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 05-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 12-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 19-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 26-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 05-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 12-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 19-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 26-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 02-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 09-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 16-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 23-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 30-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 07-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 14-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 21-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 28-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 04-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 11-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 18-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 25-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 02-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 09-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 16-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 23-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 30-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
www.vvbmcberlicum.nl
BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5
02-12-2017
www.vvbmcberlicum.nl
BMC JO17-3 OJC Rosmalen JO17-7
30-09-2017
www.vvbmcberlicum.nl
BMC JO 16-3 Maliskamp JO 16-2
16-09-2017

Berichten



Terug naar boven