0235 Onder 17 competitie (najaar)

JO16-17 - BMC JO17-3

Teamleden

Spelers
Sander den Besten Keeper      
Martijn Brouwers        
Olaf Dokman        
Luke van Doorn        
Thomas Driessen        
Ray van Gaal        
Daniel de Kort        
Janno Lunenburg        
Jorn Mieras        
Romma Philips        
Joep van Schijndel        
Niels van Schijndel        
Harm Smulders        
Thijn Smulders        
Gijs Vogels        
 
Overige teamleden
Vincent Pennings Leider
Henri Broeren Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 28-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-3 Oorschot, T. (Ton) van 57688 Sportpark De Brand - - 14:30
C 04-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 BMC JO17-3 56002 Sportpark Molenzicht - - 13:30
C 11-11-2017 vervallen BMC JO17-3 SCI JO17-2 56247 Sportpark De Brand - - 00:30
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 BMC JO17-3 57371 Sportpark De Saren - - 13:55
C 25-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 BMC JO17-3 58314 Sportpark De Hambaken - - 12:15
C 02-12-2017 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 58530 Sportpark De Brand - - 14:30
C 09-12-2017 12:45 SV BLC JO17-2 BMC JO17-3 58237 Sportpark De Meerendonk - - 11:55
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-5
C 28-10-2017 14:30 Emplina JO17-3 Beesd JO17-1
C 28-10-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 SV BLC JO17-2
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 Real Lunet JO17-1
C 28-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-3
C 04-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 SC Elshout JO17-1
C 04-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-7 OSC'45 JO17-1
C 04-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 BMC JO17-3
C 04-11-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Emplina JO17-3
C 04-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Wilhelmina JO17-3
C 11-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Emplina JO17-3
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 SV BLC JO17-2
C 11-11-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 Real Lunet JO17-1
C 11-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Beesd JO17-1
C 11-11-2017 13:00 Haarsteeg JO17-3 Wilhelmina JO17-3
C 18-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Haarsteeg JO17-3
C 18-11-2017 12:45 Emplina JO17-3 SC Elshout JO17-1
C 18-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7
C 18-11-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Zwaluw VFC JO17-5
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 BMC JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-10-2017 14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-3 Bregman, B. (Bob) 56725 8 - 2
C 07-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Real Lunet JO17-1 Witlox, R. (Roy) 58584 4 - 2
C 30-09-2017 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Kessel, N. (Niels) van 58495 4 - 7
C 23-09-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 BMC JO17-3 57235 4 - 3
B 16-09-2017 15:00 BMC JO17-3 Maliskamp JO17-2 7628 2 - 5
B 13-09-2017 19:30 BMC JO17-3 Ophemert JO17-1 7076 5 - 2
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 BMC JO17-3 6881 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-10-2017 12:45 SV BLC JO17-2 OSC'45 JO17-1 55533 1-1
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Zwaluw VFC JO17-5 57830 11-1
C 14-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 SC Elshout JO17-1 56648 0-0
C 14-10-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 SCI JO17-2 55804 0-0
C 14-10-2017 14:30 Beesd JO17-1 Wilhelmina JO17-3 58356 0-0
C 14-10-2017 14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-3 56725 8-2
C 07-10-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 58306 0-2
C 07-10-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 Emplina JO17-3 56093 0-14
C 07-10-2017 15:00 SCI JO17-2 Beesd JO17-1 55908 0-0
C 07-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Real Lunet JO17-1 58584 4-2
C 07-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 SV BLC JO17-2 56287 1-3
C 07-10-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Haarsteeg JO17-3 55403 1-1
C 30-09-2017 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 58495 4-7
C 30-09-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 SC Elshout JO17-1 58067 2-4
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 55950 6-0
C 30-09-2017 14:30 Emplina JO17-3 SCI JO17-2 56582 0-0
C 30-09-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 OSC'45 JO17-1 56463 2-9
C 30-09-2017 14:30 Beesd JO17-1 SV BLC JO17-2 56907 7-0
C 23-09-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Emplina JO17-3 58251 1-4
C 23-09-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 BMC JO17-3 57235 4-3
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Haarsteeg JO17-3 55254 1-4
C 23-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Beesd JO17-1 57925 0-13
C 23-09-2017 15:00 SCI JO17-2 Wilhelmina JO17-3 57547 1-5
C 23-09-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Real Lunet JO17-1 56817 9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2017 14:00 Ophemert JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 7479 4-3
B 16-09-2017 15:00 BMC JO17-3 Maliskamp JO17-2 7628 2-5
B 13-09-2017 19:30 BMC JO17-3 Ophemert JO17-1 7076 5-2
b 09-09-2017 14:30 Maliskamp JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 7168 1-4
B 02-09-2017 12:00 Ophemert JO17-1 Maliskamp JO17-2 6746 4-2
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 BMC JO17-3 6881 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO17-3 3 3 0 0 9 26 3 23 0
2 OJC ROSMALEN JO17-7 4 3 0 1 9 21 9 12 0
3 Haarsteeg JO17-3 3 2 1 0 7 11 2 9 0
4 SV BLC JO17-2 4 2 1 1 7 13 10 3 0
5 Beesd JO17-1 2 2 0 0 6 20 0 20 0
6 SC Elshout JO17-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
7 OSC'45 JO17-1 4 1 2 1 5 12 8 4 0
8 BMC JO17-3 4 1 0 3 3 13 21 -8 0
9 Wilhelmina JO17-3 2 0 0 2 0 2 18 -16 0
10 Real Lunet JO17-1 3 0 0 3 0 5 22 -17 0
11 Zwaluw VFC JO17-5 4 0 0 4 0 2 33 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-8 3 2 0 1 6 13 6 7 0
2 Ophemert JO17-1 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 Maliskamp JO17-2 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
4 BMC JO17-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 23-10-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 30-10-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 06-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 13-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 20-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 27-11-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 04-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 11-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 18-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 25-12-17 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 01-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 08-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 15-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 22-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 29-01-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 05-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 12-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 19-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 26-02-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 05-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 12-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 19-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 26-03-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 02-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 09-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 16-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 23-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 30-04-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 07-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 14-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 21-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 28-05-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 04-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 11-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 18-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 25-06-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 02-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 09-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 16-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 23-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
ma 30-07-18 20:30 - 21:45 Veld 1B Kleedkamer 2 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO17-3
www.vvbmcberlicum.nl
BMC JO17-3 OJC Rosmalen JO17-7
30-09-2017
www.vvbmcberlicum.nl
BMC JO 16-3 Maliskamp JO 16-2
16-09-2017

Berichten



Terug naar boven