0519 Mannen Zondag reserve

Heren - BMC 6

Teamleden

Spelers
John vd Akker        
Joris Alkemade        
Roel Bissels        
Marco Blokx        
Edwin van Breugel        
Marijn van Doorn        
Peter van Hees        
Bertino (Ties) van Helvoort        
Maarten de Hommel        
Mark Hubers        
Theon Jennissen        
Joey v.d. Laar        
Rick Pauwels        
Rik Pierlo        
Alexander Raaijmakers        
Robert v.d. Sangen        
Rasit Savrul        
Kevin Tijssen        
Mark vd Ven        
Rick van Venrooij        
Mark Verhagen        
Tim Huydts Reserve      
 
Overige teamleden
Ronny Ruijs Leider
Hans van der Voort Leider
Jos Tijssen Vlagger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 22-04-2018 10:00 S.C.I. 5 BMC 6 Eijndhoven, H. (Hans) van 41060 Sportpark Heidelust - -
C 29-04-2018 10:00 BMC 6 Essche Boys 4 48693 Sportpark De Brand - -
C 13-05-2018 10:00 BMC 6 Real Lunet 5 46306 Sportpark De Brand - -
C 20-05-2018 10:00 Haarsteeg 6 BMC 6 49003 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-05-2018 10:00 BMC 6 Nemelaer 7 42863 Sportpark De Brand - -
C 03-06-2018 10:00 Helvoirt 5 BMC 6 38488 Sportpark Burg.van Hovell - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2018 11:00 ODC 8 Haarsteeg 6
C 22-04-2018 10:00 Sint Michielsgestel 7 RKDVC 8
C 22-04-2018 10:00 Real Lunet 5 Zwaluw VFC 5
C 22-04-2018 10:00 S.C.I. 5 BMC 6
C 22-04-2018 13:00 Nemelaer 7 Essche Boys 4
C 29-04-2018 10:00 Real Lunet 5 RKDVC 8
C 29-04-2018 10:00 Sint Michielsgestel 7 ODC 8
C 29-04-2018 10:00 BMC 6 Essche Boys 4
C 29-04-2018 10:00 S.C.I. 5 Haarsteeg 6
C 29-04-2018 13:00 Nemelaer 7 Helvoirt 5
C 06-05-2018 12:30 RKDVC 8 Zwaluw VFC 5
C 06-05-2018 11:00 ODC 8 S.C.I. 5
C 06-05-2018 10:00 Helvoirt 5 Sint Michielsgestel 7
C 06-05-2018 10:00 Haarsteeg 6 Nemelaer 7
C 06-05-2018 10:00 Essche Boys 4 Real Lunet 5
C 10-05-2018 10:00 S.C.I. 5 Real Lunet 5
C 10-05-2018 11:00 ODC 8 Helvoirt 5
C 13-05-2018 10:00 BMC 6 Real Lunet 5
C 13-05-2018 10:00 Essche Boys 4 Sint Michielsgestel 7
C 13-05-2018 10:00 Haarsteeg 6 Helvoirt 5
C 13-05-2018 11:00 Zwaluw VFC 5 ODC 8
C 13-05-2018 12:30 RKDVC 8 Nemelaer 7
C 17-05-2018 20:30 Helvoirt 5 Zwaluw VFC 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-04-2018 11:00 Zwaluw VFC 5 BMC 6 Kiriwenno, Jean-Paul 42804 5 - 0
C 08-04-2018 10:00 BMC 6 RKDVC 8 44167 3 - 1
C 25-03-2018 10:00 BMC 6 Sint Michielsgestel 7 Bechtold, Wim 46113 0 - 3
C 11-03-2018 10:00 BMC 6 ODC 8 Lier, T. (Toine) van 49202 3 - 5
C 04-03-2018 vervallen Boxtel 7 BMC 6 46585
C 18-02-2018 13:00 Nemelaer 7 BMC 6 Hooft, Bart van 47116 4 - 1
C 04-02-2018 12:30 RKDVC 8 BMC 6 Hagelaars, Peter 97003 2 - 1
C 17-12-2017 10:00 BMC 6 Boxtel 7 Lier, T. (Toine) van 40599 11 - 1
C 03-12-2017 10:00 BMC 6 Haarsteeg 6 Oorschot, Jarno v 40128 2 - 0
C 26-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 7 BMC 6 Schrover, Marcel 47189 4 - 2
C 23-11-2017 19:30 BMC 6 S.C.I. 5 Witlox, Roy 48772 2 - 2
C 12-11-2017 10:00 Real Lunet 5 BMC 6 Gogh, J v 41564 2 - 3
C 05-11-2017 11:00 ODC 8 BMC 6 Wit, J. (Hans) de 38095 0 - 4
C 29-10-2017 10:00 BMC 6 Helvoirt 5 Lier, T. (Toine) van 44911 4 - 0
B 22-10-2017 10:00 BMC 6 Maliskamp 5 95639 2 - 2
C 15-10-2017 10:00 Essche Boys 4 BMC 6 Vugs, Kees 42115 3 - 3
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 8 BMC 6 Logten, H (Henk) van 46297 0 - 0
C 24-09-2017 10:00 BMC 6 Zwaluw VFC 5 40670 1 - 6
B 17-09-2017 10:00 BMC 6 Den Dungen 7 5208 3 - 3
B 10-09-2017 10:00 Maliskamp 6 BMC 6 4077 2 - 8
B 03-09-2017 10:00 BMC 6 BVV/Timmermans Infra 5 3572 5 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-04-2018 13:00 Real Lunet 5 Sint Michielsgestel 7 38523 2-4
C 15-04-2018 12:30 RKDVC 8 S.C.I. 5 46798 0-2
C 15-04-2018 11:00 Zwaluw VFC 5 BMC 6 42804 5-0
C 15-04-2018 10:00 Essche Boys 4 Haarsteeg 6 45502 4-2
C 08-04-2018 10:00 Sint Michielsgestel 7 Zwaluw VFC 5 39636 1-3
C 08-04-2018 10:00 S.C.I. 5 Essche Boys 4 40692 2-1
C 08-04-2018 10:00 Helvoirt 5 Real Lunet 5 40796 1-4
C 08-04-2018 10:00 BMC 6 RKDVC 8 44167 3-1
C 08-04-2018 13:00 Nemelaer 7 ODC 8 45755 2-3
C 25-03-2018 12:30 RKDVC 8 Haarsteeg 6 37854 0-2
C 25-03-2018 12:00 Real Lunet 5 S.C.I. 5 45729 3-2
C 25-03-2018 11:00 Zwaluw VFC 5 Nemelaer 7 43134 3-1
C 25-03-2018 10:00 BMC 6 Sint Michielsgestel 7 46113 0-3
C 25-03-2018 10:00 Essche Boys 4 Helvoirt 5 47391 2-0
C 18-03-2018 10:00 Helvoirt 5 BMC 6 38488 0-0
C 18-03-2018 10:00 Haarsteeg 6 Sint Michielsgestel 7 48273 0-0
C 18-03-2018 10:00 Essche Boys 4 Zwaluw VFC 5 37528 0-0
C 18-03-2018 11:00 ODC 8 Real Lunet 5 40981 0-0
C 18-03-2018 13:00 Nemelaer 7 S.C.I. 5 37349 0-0
C 11-03-2018 10:00 S.C.I. 5 Helvoirt 5 47330 5-3
C 11-03-2018 10:00 Sint Michielsgestel 7 Nemelaer 7 48810 4-1
C 11-03-2018 10:00 BMC 6 ODC 8 49202 3-5
C 11-03-2018 11:00 Zwaluw VFC 5 Haarsteeg 6 46839 11-1
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 8 Essche Boys 4 42109 2-3
C 25-02-2018 11:00 Zwaluw VFC 5 Boxtel 7 42973 0-0
C 18-02-2018 13:00 Nemelaer 7 BMC 6 47116 4-1
C 18-02-2018 12:00 Boxtel 7 Sint Michielsgestel 7 44593 0-0
C 18-02-2018 11:00 ODC 8 Essche Boys 4 37871 0-3
C 18-02-2018 10:00 Helvoirt 5 RKDVC 8 46726 0-1
C 18-02-2018 10:00 Haarsteeg 6 Real Lunet 5 49028 1-0
C 18-02-2018 10:00 S.C.I. 5 Zwaluw VFC 5 43903 0-10
C 04-02-2018 10:00 Essche Boys 4 Boxtel 7 43371 0-0
C 04-02-2018 12:30 RKDVC 8 BMC 6 97003 2-1
C 04-02-2018 10:00 Helvoirt 5 S.C.I. 5 42245 2-3
C 28-01-2018 11:00 ODC 8 Zwaluw VFC 5 42589 0-3
C 17-12-2017 10:00 Haarsteeg 6 S.C.I. 5 38825 1-6
C 17-12-2017 11:00 ODC 8 Sint Michielsgestel 7 45111 0-2
C 17-12-2017 10:00 Essche Boys 4 RKDVC 8 39214 4-2
C 17-12-2017 10:00 BMC 6 Boxtel 7 40599 11-1
C 03-12-2017 10:00 Sint Michielsgestel 7 S.C.I. 5 39350 5-1
C 03-12-2017 10:00 Real Lunet 5 Nemelaer 7 38151 2-2
C 03-12-2017 10:00 BMC 6 Haarsteeg 6 40128 2-0
C 03-12-2017 11:00 Zwaluw VFC 5 Helvoirt 5 38603 15-0
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 8 ODC 8 37911 6-1
C 26-11-2017 11:00 ODC 8 Boxtel 7 42756 1-2
C 26-11-2017 13:00 Nemelaer 7 Zwaluw VFC 5 45716 0-5
C 26-11-2017 10:00 Helvoirt 5 Essche Boys 4 40189 3-4
C 26-11-2017 10:00 Haarsteeg 6 RKDVC 8 47419 1-2
C 26-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 7 BMC 6 47189 4-2
C 23-11-2017 19:30 BMC 6 S.C.I. 5 48772 2-2
C 19-11-2017 12:00 Boxtel 7 Helvoirt 5 38762 2-5
C 19-11-2017 10:00 Haarsteeg 6 ODC 8 37946 2-4
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 8 Sint Michielsgestel 7 49296 5-0
C 19-11-2017 11:00 Zwaluw VFC 5 Real Lunet 5 47627 8-1
C 19-11-2017 10:00 Essche Boys 4 Nemelaer 7 42872 1-3
C 12-11-2017 10:00 S.C.I. 5 Boxtel 7 41711 0-1
C 12-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 7 Essche Boys 4 46930 2-2
C 12-11-2017 10:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 6 39071 2-2
C 12-11-2017 11:00 Nemelaer 7 RKDVC 8 41972 2-1
C 12-11-2017 10:00 Real Lunet 5 BMC 6 41564 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 22-10-2017 10:00 BMC 6 Maliskamp 5 95639 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC 5 14 13 1 0 40 85 11 74 0
2 Essche Boys 4 14 8 3 3 27 40 27 13 0
3 Sint Michielsgestel 7 14 8 2 4 26 48 32 16 0
4 Nemelaer 7 13 8 1 4 25 45 24 21 0
5 S.C.I. 5 13 6 1 6 19 32 47 -15 0
6 RKDVC 8 14 6 1 7 19 29 29 0 0
7 BMC 6 14 5 2 7 17 29 37 -8 0
8 Real Lunet 5 12 4 4 4 15 31 33 -2 1
9 ODC 8 12 3 1 8 10 23 44 -21 0
10 Haarsteeg 6 13 2 1 10 7 17 54 -37 0
11 Helvoirt 5 13 1 1 11 4 23 64 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 BMC 6 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven