B1200 Mannen beker reserve poule

Heren - BMC 6

Teamleden

Spelers
John vd Akker        
Joris Alkemade        
Roel Bissels        
Marco Blokx        
Edwin van Breugel        
Marijn van Doorn        
Peter van Hees        
Bertino (Ties) van Helvoort        
Maarten de Hommel        
Mark Hubers        
Theon Jennissen        
Joey v.d. Laar        
Rick Pauwels        
Rik Pierlo        
Alexander Raaijmakers        
Robert v.d. Sangen        
Rasit Savrul        
Kevin Tijssen        
Mark vd Ven        
Rick van Venrooij        
Mark Verhagen        
Tim Huydts Reserve      
 
Overige teamleden
Ronny Ruijs Leider
Hans van der Voort Leider
Jos Tijssen Vlagger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
B 22-10-2017 10:00 BMC 6 Maliskamp 5 95639 Sportpark De Brand Veld 3 Kleedkamer 1 Kleedkamer 7
C 29-10-2017 10:00 BMC 6 Helvoirt 5 Lier, T. (Toine) van 44911 Sportpark De Brand - -
C 05-11-2017 11:00 ODC 8 BMC 6 Wit, J. (Hans) de 38095 Sportpark Wagenaars - -
C 12-11-2017 10:00 Real Lunet 5 BMC 6 41564 Sportpark Bergenshuizen - -
C 19-11-2017 10:00 BMC 6 SCI 5 48772 Sportpark De Brand - -
C 26-11-2017 10:00 St Mich.Gestel 7 BMC 6 47189 Sportpark Zegenwerp - -
C 03-12-2017 10:00 BMC 6 Haarsteeg 6 40128 Sportpark De Brand - -
C 10-12-2017 13:00 Nemelaer 7 BMC 6 47116 Sportpark De Walzaad - -
C 25-02-2018 10:00 BMC 6 Essche Boys 4 48693 Sportpark De Brand - -
C 04-03-2018 12:00 Boxtel 7 BMC 6 46585 Sportpark Munsel - -
C 11-03-2018 10:00 BMC 6 ODC 8 49202 Sportpark De Brand - -
C 18-03-2018 10:00 Helvoirt 5 BMC 6 38488 Sportpark Burg.van Hovell - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-10-2017 10:00 Real Lunet 5 ODC 8
C 29-10-2017 10:00 SCI 5 Nemelaer 7
C 29-10-2017 10:00 St Mich.Gestel 7 Haarsteeg 6
C 29-10-2017 10:00 BMC 6 Helvoirt 5
C 29-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 5 Essche Boys 4
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 8 Boxtel 7
C 05-11-2017 13:00 Nemelaer 7 St Mich.Gestel 7
C 05-11-2017 12:00 Boxtel 7 Real Lunet 5
C 05-11-2017 11:00 ODC 8 BMC 6
C 05-11-2017 10:00 Essche Boys 4 RKDVC 8
C 05-11-2017 10:00 Helvoirt 5 SCI 5
C 05-11-2017 10:00 Haarsteeg 6 Zwaluw VFC 5
C 12-11-2017 13:00 Nemelaer 7 RKDVC 8
C 12-11-2017 10:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 6
C 12-11-2017 10:00 ODC 8 Zwaluw VFC 5
C 12-11-2017 10:00 Real Lunet 5 BMC 6
C 12-11-2017 10:00 St Mich.Gestel 7 Essche Boys 4
C 12-11-2017 10:00 SCI 5 Boxtel 7
C 19-11-2017 10:00 Haarsteeg 6 ODC 8
C 19-11-2017 10:00 Essche Boys 4 Nemelaer 7
C 19-11-2017 10:00 BMC 6 SCI 5
C 19-11-2017 11:00 Zwaluw VFC 5 Real Lunet 5
C 19-11-2017 12:00 Boxtel 7 Helvoirt 5
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 8 St Mich.Gestel 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 22-10-2017 10:00 BMC 6 Maliskamp 5 95639
C 15-10-2017 10:00 Essche Boys 4 BMC 6 Vugs, C.A. (Kees) 42115 3 - 3
C 08-10-2017 afgelast BMC 6 Boxtel 7 Lier, T. (Toine) van 40599
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 8 BMC 6 Logten, H (Henk) van 46297 0 - 0
C 24-09-2017 10:00 BMC 6 Zwaluw VFC 5 40670 1 - 6
B 17-09-2017 10:00 BMC 6 Den Dungen 7 5208 3 - 3
B 10-09-2017 10:00 Maliskamp 6 BMC 6 4077 2 - 8
B 03-09-2017 10:00 BMC 6 BVV/Timmermans Infra 5 3572 5 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 22-10-2017 10:00 BMC 6 Maliskamp 5 95639 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-10-2017 13:00 Nemelaer 7 Haarsteeg 6 44168 0-0
C 15-10-2017 12:30 RKDVC 8 Real Lunet 5 37272 2-2
C 15-10-2017 10:00 Haarsteeg 6 SCI 5 38825 0-0
C 15-10-2017 10:00 Helvoirt 5 Nemelaer 7 38096 1-9
C 15-10-2017 10:00 Essche Boys 4 BMC 6 42115 3-3
C 15-10-2017 11:00 ODC 8 St Mich.Gestel 7 45111 0-0
C 15-10-2017 12:00 Boxtel 7 Zwaluw VFC 5 39462 0-7
C 08-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 5 RKDVC 8 45506 6-1
C 08-10-2017 10:00 BMC 6 Boxtel 7 40599 0-0
C 08-10-2017 10:00 S.C.I. 5 ODC 8 46199 6-5
C 08-10-2017 10:00 Sint Michielsgestel 7 Helvoirt 5 48145 9-1
C 08-10-2017 10:00 Real Lunet 5 Essche Boys 4 48081 6-3
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 8 BMC 6 46297 0-0
C 01-10-2017 12:00 Real Lunet 5 Helvoirt 5 37993 4-2
C 01-10-2017 12:00 Boxtel 7 Haarsteeg 6 43206 6-1
C 01-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 5 Sint Michielsgestel 7 42221 5-2
C 01-10-2017 11:00 ODC 8 Nemelaer 7 48600 1-3
C 01-10-2017 10:00 Essche Boys 4 S.C.I. 5 43593 4-0
C 24-09-2017 10:00 BMC 6 Zwaluw VFC 5 40670 1-6
C 24-09-2017 10:00 SCI 5 RKDVC 8 48732 2-4
C 24-09-2017 10:00 St Mich.Gestel 7 Real Lunet 5 44923 3-3
C 24-09-2017 10:00 Helvoirt 5 ODC 8 39588 8-2
C 24-09-2017 13:00 Nemelaer 7 Boxtel 7 39162 0-0
C 24-09-2017 10:00 Haarsteeg 6 Essche Boys 4 44456 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-09-2017 10:00 BMC 6 Den Dungen 7 5208 3-3
B 17-09-2017 10:00 Maliskamp 6 BVV/Timmermans Infra 5 5309 0-4
b 10-09-2017 10:00 Maliskamp 6 BMC 6 4077 2-8
b 10-09-2017 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 Den Dungen 7 4694 3-1
B 03-09-2017 10:00 BMC 6 BVV/Timmermans Infra 5 3572 5-3
B 03-09-2017 12:15 Den Dungen 7 Maliskamp 6 3917 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC 6 3 2 1 0 7 16 8 8 0
2 BVV/Timmermans Infra 5 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Den Dungen 7 3 1 1 1 4 11 7 4 0
4 Maliskamp 6 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven