0519 Mannen Zondag reserve

Heren - BMC 5

Teamleden

Spelers
Martijn Klerks Keeper      
Joey Voets Keeper      
Ruud vd Boom        
Mike v.d. Boom        
Ward Broeren        
Alex Diboko shalemba        
Martijn Dobbelsteen        
Bas van Gaal        
Marcel Gabriel        
Peer van Grinsven        
Dennis Horsten        
Tim Kappen        
Rudo Klerks        
Guido Mutsaars        
Nick van der Pas        
Jarno vd Rijdt        
Gijs Savelkouls        
Ray van Sleuwen        
Tom Stams        
Ralph Verhoeven        
Jurgen Verhoeven        
Tijs Vrolijk        
 
Overige teamleden
Martijn Dobbelsteen Leider
Twan Pijnenburg Leider
Rob van Gaal Vlagger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 BMC 5 40349 Sportpark De Groote Wielen - -
C 05-11-2017 11:00 BMC 5 Den Dungen 4 40693 Sportpark De Brand - -
C 12-11-2017 13:00 St Mich.Gestel 6 BMC 5 46337 Sportpark Zegenwerp - -
C 26-11-2017 10:30 LSV 2 BMC 5 43482 Sportpark LSV - -
C 03-12-2017 11:00 BMC 5 Wilhelmina 6 46493 Sportpark De Brand - -
C 10-12-2017 11:00 Essche Boys 3 BMC 5 47927 Sportpark Essche Boys - -
C 25-02-2018 10:00 ODC 6 BMC 5 45952 Sportpark Wagenaars - -
C 04-03-2018 11:00 BMC 5 Emplina 5 40802 Sportpark De Brand - -
C 11-03-2018 10:00 Den Dungen 4 BMC 5 37495 Sportpark Jacobskamp - -
C 18-03-2018 11:00 BMC 5 OJC ROSMALEN 10 43813 Sportpark De Brand - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-10-2017 10:00 Den Dungen 4 Wilhelmina 6
C 29-10-2017 10:00 ODC 6 LSV 2
C 29-10-2017 12:30 Emplina 5 Essche Boys 3
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 BMC 5
C 29-10-2017 13:00 St Mich.Gestel 6 Boxtel 6
C 05-11-2017 11:00 Essche Boys 3 ODC 6
C 05-11-2017 11:00 BMC 5 Den Dungen 4
C 05-11-2017 11:00 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 10
C 05-11-2017 10:30 LSV 2 SCI 3
C 05-11-2017 10:00 Wilhelmina 6 Emplina 5
C 12-11-2017 13:00 St Mich.Gestel 6 BMC 5
C 12-11-2017 12:30 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 10
C 12-11-2017 12:00 Emplina 5 ODC 6
C 12-11-2017 12:00 SCI 3 Wilhelmina 6
C 12-11-2017 10:30 LSV 2 Boxtel 6
C 19-11-2017 10:00 ODC 6 SCI 3
C 19-11-2017 10:00 Den Dungen 4 St Mich.Gestel 6
C 19-11-2017 10:00 Wilhelmina 6 LSV 2
C 19-11-2017 11:00 Boxtel 6 Essche Boys 3
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Emplina 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-10-2017 11:00 BMC 5 ODC 6 Leerintveld, H. (Harrie) 46710 4 - 0
C 08-10-2017 12:00 Emplina 5 BMC 5 41511 1 - 2
C 01-10-2017 afgelast BMC 5 SCI 3 43121
C 24-09-2017 11:00 Boxtel 6 BMC 5 48964 5 - 1
B 17-09-2017 11:00 BMC 5 Den Dungen 5 5613 2 - 5
B 10-09-2017 11:00 BMC 5 ISC 1 4377 1 - 4
B 03-09-2017 12:00 SCZ 2 BMC 5 3743 3 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-10-2017 10:00 ODC 6 Wilhelmina 6 39046 4-1
C 15-10-2017 11:00 Boxtel 6 S.C.I. 3 48511 1-3
C 15-10-2017 11:00 BMC 5 ODC 6 46710 4-0
C 15-10-2017 11:00 Essche Boys 3 Sint Michielsgestel 6 45045 2-3
C 15-10-2017 10:00 Wilhelmina 6 OJC ROSMALEN 10 47837 0-3
C 15-10-2017 10:00 Den Dungen 4 Emplina 5 42420 4-2
C 08-10-2017 12:00 Emplina 5 BMC 5 41511 1-2
C 08-10-2017 11:30 S.C.I. 3 Essche Boys 3 43869 5-1
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Den Dungen 4 42918 2-2
C 08-10-2017 13:00 Sint Michielsgestel 6 LSV 2 37296 0-2
C 01-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 St Mich.Gestel 6 45386 0-0
C 01-10-2017 12:00 Emplina 5 LSV 2 46804 4-2
C 01-10-2017 11:00 BMC 5 SCI 3 43121 0-0
C 01-10-2017 11:00 Essche Boys 3 Maliskamp 2 43228 0-0
C 01-10-2017 10:00 Den Dungen 4 ODC 6 46243 3-2
C 01-10-2017 10:00 Wilhelmina 6 Boxtel 6 41182 4-5
C 28-09-2017 19:30 S.C.I. 3 Den Dungen 4 40914 2-5
C 24-09-2017 10:30 LSV 2 Essche Boys 3 38301 6-1
C 24-09-2017 11:00 Boxtel 6 BMC 5 48964 5-1
C 24-09-2017 11:30 Maliskamp 2 Wilhelmina 6 45768 0-0
C 24-09-2017 13:00 St Mich.Gestel 6 Emplina 5 41264 2-4
C 24-09-2017 10:00 ODC 6 OJC ROSMALEN 10 48744 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-09-2017 12:00 ISC 1 SCZ 2 4965 2-4
B 17-09-2017 11:00 BMC 5 Den Dungen 5 5613 2-5
b 10-09-2017 11:00 BMC 5 ISC 1 4377 1-4
b 10-09-2017 12:15 Den Dungen 5 SCZ 2 4511 4-2
B 03-09-2017 11:00 ISC 1 Den Dungen 5 3328 3-7
B 03-09-2017 12:00 SCZ 2 BMC 5 3743 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen 4 4 3 1 0 10 14 8 6 0
2 OJC ROSMALEN 10 3 2 1 0 7 8 2 6 0
3 LSV 2 3 2 0 1 6 10 5 5 0
4 Boxtel 6 3 2 0 1 6 11 8 3 0
5 S.C.I. 3 3 2 0 1 6 10 7 3 0
6 BMC 5 3 2 0 1 6 7 6 1 0
7 Emplina 5 4 2 0 2 6 11 10 1 0
8 Sint Michielsgestel 6 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
9 ODC 6 4 1 0 3 3 6 11 -5 0
10 Wilhelmina 6 3 0 0 3 0 5 12 -7 0
11 Essche Boys 3 3 0 0 3 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen 5 3 3 0 0 9 16 7 9 0
2 SCZ 2 3 2 0 1 6 9 6 3 0
3 ISC 1 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
4 BMC 5 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 26-10-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 02-11-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 09-11-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 16-11-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 23-11-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 30-11-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 07-12-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 14-12-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 21-12-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 28-12-17 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 04-01-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 11-01-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 18-01-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 25-01-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 01-02-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 08-02-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 15-02-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 22-02-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 01-03-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 08-03-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 15-03-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 22-03-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 29-03-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 05-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 12-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 19-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 26-04-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 03-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 10-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 17-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 24-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 31-05-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 07-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 14-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 21-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 28-06-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 05-07-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 12-07-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 19-07-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 26-07-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5
do 02-08-18 20:00 - 21:30 Veld 4 Kleedkamer 1 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC 5

Berichten



Terug naar boven