0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

JO08-09 - BMC JO09-5

Teamleden

Spelers
Floortje van Berkel        
Otto Daelmans        
Finn van Heijden        
Suus van den Heuvel        
Lars Lith        
Pepijn Luyben        
Sem van Pinxteren        
Chris van Schijndel        
Milan Weijts        
 
Overige teamleden
Patrick Weijts Trainer
Arjan van Lith Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 02-06-2018 vervallen BMC JO09-5 Wilhelmina JO9-4 125061
C 26-05-2018 vervallen Zwaluw VFC JO9-5 BMC JO09-5 125114
C 19-05-2018 vervallen BMC JO09-5 DSC JO9-3G 124803
C 12-05-2018 vervallen BMC JO09-5 Emplina JO9-4 129158
C 09-05-2018 18:30 SV BLC JO9-3 BMC JO09-5 126337 -
C 05-05-2018 vervallen BMC JO09-5 OJC ROSMALEN JO9-6 128963
C 21-04-2018 vervallen OSC'45 JO9-2 BMC JO09-5 129527
C 14-04-2018 vervallen FC Engelen JO9-4 BMC JO09-5 128162
C 07-04-2018 09:00 BMC JO09-5 Jan van Arckel JO9-2 125553
C 24-03-2018 vervallen RKKSV JO9-1G BMC JO09-5 128599
C 10-03-2018 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 BMC JO09-5 Hastenberg, B. (Bram) van 126285
V 03-02-2018 09:15 RHODE JO9-5 BMC JO09-5
V 27-01-2018 10:30 DVG JO9-4 BMC JO09-5
V 20-01-2018 10:30 SPOORDONKSE BOYS JO9-2 BMC JO09-5
C 16-12-2017 08:30 Emplina JO9-6 BMC JO09-5 81565 -
C 02-12-2017 vervallen BMC JO09-5 OJC ROSMALEN JO9-7 99861
C 25-11-2017 vervallen SCI JO9-1 BMC JO09-5 80286
C 18-11-2017 vervallen BMC JO09-5 Nivo Sparta JO9-4 81323
C 11-11-2017 vervallen FC Engelen JO9-3 BMC JO09-5 80096
C 04-11-2017 vervallen SJO/BZC'14 JO9-1 BMC JO09-5 88193
C 14-10-2017 vervallen Sparta'30 JO9-1G BMC JO09-5 79744
C 07-10-2017 09:00 BMC JO09-5 GDC JO9-3 79618 1 - 7
C 30-09-2017 09:00 Jan van Arckel JO9-1 BMC JO09-5 78306 11 - 0
C 23-09-2017 09:00 BMC JO09-5 Kerkwijk JO9-1 79525 0 - 17
B 16-09-2017 vervallen TGG JO9-2 BMC JO09-5 16078
B 09-09-2017 08:30 Emplina JO9-5 BMC JO09-5 16077 20 - 0
B 02-09-2017 09:00 BMC JO09-5 Wilhelmina JO9-3 13709 1 - 11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-06-2018 18:30 Jan van Arckel JO9-2 RKKSV JO9-1G 129645 0-0
C 02-06-2018 09:00 BMC JO9-5 Wilhelmina JO9-4 125061 0-0
C 02-06-2018 11:30 OSC'45 JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 125340 0-0
C 02-06-2018 08:30 Emplina JO9-4 DSC JO9-3G 126155 0-0
C 26-05-2018 08:30 FC Engelen JO9-4 OSC'45 JO9-2 125688 0-0
C 26-05-2018 10:30 RKKSV JO9-1G Emplina JO9-4 128049 0-0
C 26-05-2018 08:45 DSC JO9-3G OJC ROSMALEN JO9-6 126606 0-0
C 26-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 BMC JO9-5 125114 0-0
C 26-05-2018 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 SV BLC JO9-3 126965 0-0
C 26-05-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Jan van Arckel JO9-2 129632 0-0
C 19-05-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-2 FC Engelen JO9-4 127361 0-0
C 19-05-2018 08:30 SV BLC JO9-3 Wilhelmina JO9-4 126463 0-0
C 19-05-2018 10:30 OSC'45 JO9-2 RKKSV JO9-1G 127557 0-0
C 19-05-2018 08:30 Emplina JO9-4 ST Alem/RKVSC JO9-2 127064 0-0
C 19-05-2018 09:00 BMC JO9-5 DSC JO9-3G 124803 0-0
C 19-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 Zwaluw VFC JO9-5 125250 0-0
C 12-05-2018 10:30 RKKSV JO9-1G OJC ROSMALEN JO9-6 128116 0-0
C 12-05-2018 10:00 DSC JO9-3G Zwaluw VFC JO9-5 125799 0-0
C 12-05-2018 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 OSC'45 JO9-2 127140 0-0
C 12-05-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-2 SV BLC JO9-3 128766 0-0
C 12-05-2018 09:00 BMC JO9-5 Emplina JO9-4 129158 0-0
C 09-05-2018 18:30 SV BLC JO9-3 BMC JO9-5 126337 0-0
C 05-05-2018 10:30 OSC'45 JO9-2 SV BLC JO9-3 129200 0-0
C 05-05-2018 10:30 RKKSV JO9-1G ST Alem/RKVSC JO9-2 126257 0-0
C 05-05-2018 09:00 BMC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-6 128963 0-0
C 05-05-2018 11:00 FC Engelen JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 129517 0-0
C 05-05-2018 08:30 Emplina JO9-4 Wilhelmina JO9-4 125118 0-0
C 28-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 RKKSV JO9-1G 129535 0-0
C 28-04-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 OSC'45 JO9-2 126738 0-0
C 28-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 Emplina JO9-4 129905 0-0
C 28-04-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 Jan van Arckel JO9-2 126007 0-0
C 28-04-2018 08:45 DSC JO9-3G FC Engelen JO9-4 125722 0-0
C 25-04-2018 18:00 FC Engelen JO9-4 Wilhelmina JO9-4 126869 0-0
C 21-04-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 RKKSV JO9-1G 128869 0-0
C 21-04-2018 08:30 SV BLC JO9-3 DSC JO9-3G 127779 0-0
C 21-04-2018 10:30 OSC'45 JO9-2 BMC JO9-5 129527 0-0
C 21-04-2018 08:30 Emplina JO9-4 Jan van Arckel JO9-2 124856 0-0
C 21-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 ST Alem/RKVSC JO9-2 129785 0-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 FC Engelen JO9-4 125359 0-0
C 18-04-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO9-6 SV BLC JO9-3 126714 0-0
C 14-04-2018 10:30 RKKSV JO9-1G SV BLC JO9-3 128446 0-0
C 14-04-2018 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 DSC JO9-3G 126256 0-0
C 14-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 Wilhelmina JO9-4 127214 0-0
C 14-04-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-6 129666 0-0
C 14-04-2018 11:00 FC Engelen JO9-4 BMC JO9-5 128162 0-0
C 14-04-2018 10:30 OSC'45 JO9-2 Emplina JO9-4 125222 0-0
C 07-04-2018 08:30 Emplina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 129319 0-0
C 07-04-2018 09:00 BMC JO9-5 Jan van Arckel JO9-2 125553 0-0
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 OSC'45 JO9-2 128079 0-0
C 07-04-2018 08:45 DSC JO9-3G RKKSV JO9-1G 128312 0-0
C 07-04-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 ST Alem/RKVSC JO9-2 129332 0-0
C 07-04-2018 08:30 SV BLC JO9-3 FC Engelen JO9-4 125854 0-0
C 31-03-2018 10:00 FC Engelen JO9-4 ST Alem/RKVSC JO9-2 126914 0-0
C 31-03-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-2 DSC JO9-3G 128930 0-0
C 24-03-2018 08:30 FC Engelen JO9-4 Emplina JO9-4 124865 0-0
C 24-03-2018 08:45 DSC JO9-3G Wilhelmina JO9-4 125604 0-0
C 24-03-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-2 OSC'45 JO9-2 127822 0-0
C 24-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 SV BLC JO9-3 129025 0-0
C 24-03-2018 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-6 129999 0-0
C 24-03-2018 10:30 RKKSV JO9-1G BMC JO9-5 128599 0-0
C 10-03-2018 10:30 RKKSV JO9-1G FC Engelen JO9-4 128945 0-0
C 10-03-2018 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 BMC JO9-5 126285 0-0
C 10-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 Jan van Arckel JO9-2 128062 0-0
C 10-03-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-6 129932 0-0
C 10-03-2018 08:45 DSC JO9-3G OSC'45 JO9-2 126064 0-0
C 10-03-2018 08:30 SV BLC JO9-3 Emplina JO9-4 129021 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 08:30 Emplina JO9-6 BMC JO9-5 81565 0-0
C 16-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 Sparta'30 JO9-1G 99852 0-0
C 09-12-2017 10:00 SJO/BZC'14 JO9-1 Sparta'30 JO9-1G 88198 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Alem/RKVSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jan van Arckel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OSC'45 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKKSV JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kerkwijk JO9-1 3 3 0 0 9 44 2 42 0
2 Nivo Sparta JO9-4 3 3 0 0 9 31 9 22 0
3 FC Engelen JO9-3 3 3 0 0 9 29 9 20 0
4 SJO/BZC'14 JO9-1 3 2 0 1 6 32 16 16 0
5 Emplina JO9-6 2 1 0 1 3 21 16 5 0
6 GDC JO9-3 2 1 0 1 3 12 17 -5 0
7 Jan van Arckel JO9-1 3 1 0 2 3 15 28 -13 0
8 GRC-14 JO9-2 3 1 0 2 3 9 27 -18 0
9 Sparta'30 JO9-1G 2 0 0 2 0 2 16 -14 0
10 SCI JO9-1 3 0 0 3 0 5 26 -21 0
11 BMC JO9-5 3 0 0 3 0 1 35 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina MO9-1 2 2 0 0 6 24 3 21 0
2 Wilhelmina JO9-3 2 1 0 1 3 14 5 9 0
3 BMC JO9-5 2 0 0 2 0 1 31 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 25-10-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 01-11-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 08-11-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 15-11-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 22-11-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 29-11-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 06-12-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 13-12-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 20-12-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 27-12-17 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 03-01-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 10-01-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 17-01-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 24-01-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 31-01-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 07-02-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 14-02-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 21-02-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 28-02-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 07-03-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 14-03-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 21-03-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 28-03-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 04-04-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 11-04-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 18-04-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 25-04-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 02-05-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 09-05-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 16-05-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 23-05-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 30-05-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 06-06-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 13-06-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 20-06-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 27-06-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 04-07-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 11-07-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 18-07-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 25-07-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5
wo 01-08-18 17:30 - 18:30 Veld 1B Links Kleedkamer 6 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO09-5

Berichten



Terug naar boven