0221 Onder 19 competitie (A-cat)

JO18-19 - BMC JO19-1

Teamleden

Spelers
Dennis Bok Veldspeler BME      
Sander Brouwers Veldspeler BME      
Caian Da Silva Lima Veldspeler BME      
Thijn van Doremalen Veldspeler BME      
Geert v d Dungen Veldspeler BME      
Roul de Groot Veldspeler BME      
Sam Heerkens Keeper BME      
Robin v d Heijden Veldspeler BME      
Nick Kuypers Veldspeler BME      
Sjors Mathijssen Veldspeler BME      
Rens Nelissen Veldspeler BME      
Rick Schouten Keeper BME      
Gijs Schuttelaars Veldspeler BME      
Willem Smulders Veldspeler BME      
Guus Steenbergen Veldspeler BME      
Guus Wijgergangs Veldspeler BME      
Sven van Zoggel Veldspeler BME      
 
Overige teamleden
Vacature Leider
Wim Pulles Trainer
Pascal Rijkers Assistent-trainer
Henri Verhagen Assistent-trainer
Vacature Vlagger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 21-04-2018 15:00 BMC JO19-1 RPC JO19-1 R. (Rick) van Geloven 51799 Sportpark De Brand - - 13:30
C 28-04-2018 15:00 BMC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 R. (Raymond) Verhoeven 51893 Sportpark De Brand - - 13:30
C 05-05-2018 15:00 BMC JO19-1 SV Budel JO19-1 52000 Sportpark De Brand - - 13:30
C 12-05-2018 15:00 RKSV Heeze JO19-1 BMC JO19-1 51935 Sportpark Het Lambrek - - 12:30
C 19-05-2018 15:00 BMC JO19-1 Brabantia JO19-1 52119 Sportpark De Brand - - 13:30
C 26-05-2018 15:00 Emplina JO19-1 BMC JO19-1 51923 Sportpark Empel Zuid - - 13:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-04-2018 15:00 BMC JO19-1 RPC JO19-1
C 21-04-2018 14:30 Unitas'59 JO19-1 RKSV Heeze JO19-1
C 21-04-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
C 21-04-2018 15:15 ODC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1
C 21-04-2018 15:00 SV Budel JO19-1 Emplina JO19-1
C 21-04-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Brabantia JO19-1
C 23-04-2018 20:00 RPC JO19-1 Emplina JO19-1
C 28-04-2018 15:00 SV Budel JO19-1 Unitas'59 JO19-1
C 28-04-2018 15:00 BMC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1
C 28-04-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 ODC JO19-1
C 28-04-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Brabantia JO19-1
C 01-05-2018 19:45 Zwaluw VFC JO19-1 SV Budel JO19-1
C 05-05-2018 14:30 Unitas'59 JO19-1 ODC JO19-1
C 05-05-2018 14:30 RPC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1
C 05-05-2018 11:30 RKSV Heeze JO19-1 Hilvaria JO19-1
C 05-05-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1
C 05-05-2018 15:00 Emplina JO19-1 Brabantia JO19-1
C 05-05-2018 15:00 BMC JO19-1 SV Budel JO19-1
C 10-05-2018 14:30 Unitas'59 JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1
C 10-05-2018 11:30 RKSV Heeze JO19-1 SV Budel JO19-1
C 12-05-2018 15:00 Emplina JO19-1 Hilvaria JO19-1
C 12-05-2018 15:00 RKSV Heeze JO19-1 BMC JO19-1
C 12-05-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Unitas'59 JO19-1
C 12-05-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1
C 12-05-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 SV Budel JO19-1
C 12-05-2018 14:30 RPC JO19-1 ODC JO19-1
C 19-05-2018 14:30 RPC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
C 19-05-2018 14:30 Unitas'59 JO19-1 Emplina JO19-1
C 19-05-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1
C 19-05-2018 14:45 ODC JO19-1 SV Budel JO19-1
C 19-05-2018 15:00 RKSV Heeze JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1
C 19-05-2018 15:00 BMC JO19-1 Brabantia JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-04-2018 16:15 Unitas'59 JO19-1 BMC JO19-1 H. Kayaoglu 51861 2 - 2
C 07-04-2018 15:00 BMC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 J. van Wijk 51912 2 - 0
C 24-03-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 BMC JO19-1 H. Verheyden 51804 4 - 1
C 10-03-2018 14:15 ODC JO19-1 BMC JO19-1 R.J.A.M van Meijl 52087 1 - 2
C 24-02-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 BMC JO19-1 W.C.M. Pijnenburg 51881 3 - 0
V 17-02-2018 14:30 RKDVC JO19-2 BMC JO19-1
V 03-02-2018 15:00 BMC JO19-1 NOOIT GEDACHT JO19-1 SMITS ,V. (Scheidsrechter)
V 27-01-2018 15:00 BMC JO19-1 DAW JO19-1 OORSCHOT ,T. (Scheidsrechter)
V 20-01-2018 14:30 AVANTI JO19-1 BMC JO19-1
C 16-12-2017 15:00 BMC JO19-1 Emplina JO19-1 A.C.M. van Bavel 52043 1 - 4
C 02-12-2017 15:00 Brabantia JO19-1 BMC JO19-1 P.H.G.T. Ophey 51844 4 - 2
C 25-11-2017 15:00 BMC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 E. van der Pols 52014 0 - 4
C 18-11-2017 14:30 RPC JO19-1 BMC JO19-1 A.C.M. Werrelmann 52161 3 - 2
C 11-11-2017 15:00 BMC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 F.J. Kerssens 52033 1 - 7
C 04-11-2017 15:00 BMC JO19-1 ODC JO19-1 M.P.M.J. Swinkels 51837 1 - 3
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 BMC JO19-1 A.W.J. Broeders 52122 6 - 0
C 14-10-2017 15:00 BMC JO19-1 Hilvaria JO19-1 J. van Wijk 52146 2 - 3
C 07-10-2017 15:00 SV Budel JO19-1 BMC JO19-1 B.F. Kolenberg 52060 2 - 1
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 BMC JO19-1 R. (Raymond) Verhoeven 52023 6 - 0
C 23-09-2017 15:00 BMC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52002 2 - 6
B 16-09-2017 15:00 BMC JO19-1 St Mich.Gestel JO19-1 6552 1 - 1
B 09-09-2017 15:00 BMC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 6170 1 - 2
V 05-09-2017 19:45 FC ENGELEN JO19-1 BMC JO19-1
B 02-09-2017 15:00 Den Dungen JO19-1 BMC JO19-1 6091 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-04-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 51884 3-5
C 14-04-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51954 2-3
C 14-04-2018 16:15 Unitas'59 JO19-1 BMC JO19-1 51861 2-2
C 14-04-2018 14:30 RPC JO19-1 Hilvaria JO19-1 51859 0-1
C 14-04-2018 16:30 Emplina JO19-1 ODC JO19-1 51957 2-1
C 07-04-2018 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 51937 0-2
C 07-04-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Emplina JO19-1 51961 4-1
C 07-04-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 Unitas'59 JO19-1 51997 0-1
C 07-04-2018 15:00 RKSV Heeze JO19-1 RPC JO19-1 51876 3-2
C 07-04-2018 15:00 SV Budel JO19-1 Brabantia JO19-1 51907 3-3
C 07-04-2018 15:00 BMC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 51912 2-0
C 24-03-2018 14:30 RPC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52188 0-2
C 24-03-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 BMC JO19-1 51804 4-1
C 24-03-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 SV Budel JO19-1 52129 4-1
C 24-03-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 ODC JO19-1 52061 4-1
C 24-03-2018 11:00 Emplina JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 52182 1-4
C 24-03-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Hilvaria JO19-1 52016 3-2
C 10-03-2018 14:15 ODC JO19-1 BMC JO19-1 52087 1-2
C 10-03-2018 14:30 SV Budel JO19-1 Hilvaria JO19-1 52128 0-5
C 10-03-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Unitas'59 JO19-1 51913 0-1
C 10-03-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 RPC JO19-1 51806 3-2
C 10-03-2018 15:00 Brabantia JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 52187 4-2
C 10-03-2018 15:00 Emplina JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 51969 3-2
C 24-02-2018 14:15 ODC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51877 0-5
C 24-02-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 52124 0-1
C 24-02-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 BMC JO19-1 51881 3-0
C 24-02-2018 15:00 Brabantia JO19-1 RPC JO19-1 51825 2-4
C 24-02-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Emplina JO19-1 51883 3-2
C 17-02-2018 14:30 SV Budel JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 51816 2-4
C 06-02-2018 19:30 ODC JO19-1 Brabantia JO19-1 51959 3-1
C 03-02-2018 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 51834 0-3
C 16-12-2017 15:00 BMC JO19-1 Emplina JO19-1 52043 1-4
C 09-12-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 52067 1-0
C 09-12-2017 14:30 RPC JO19-1 SV Budel JO19-1 52097 3-0
C 09-12-2017 14:30 Hilvaria JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 52173 0-1
C 02-12-2017 14:30 SV Budel JO19-1 ODC JO19-1 52063 0-3
C 02-12-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 RPC JO19-1 51932 2-1
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51974 4-2
C 02-12-2017 15:00 Brabantia JO19-1 BMC JO19-1 51844 4-2
C 02-12-2017 14:30 Emplina JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52042 1-2
C 02-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Hilvaria JO19-1 52179 1-4
C 25-11-2017 15:00 BMC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 52014 0-4
C 25-11-2017 14:30 Hilvaria JO19-1 Brabantia JO19-1 51864 2-3
C 25-11-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Emplina JO19-1 52047 2-1
C 25-11-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 RPC JO19-1 51862 1-1
C 25-11-2017 14:15 ODC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 52024 2-1
C 18-11-2017 15:00 Brabantia JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 52134 1-3
C 18-11-2017 15:00 Emplina JO19-1 SV Budel JO19-1 51839 1-0
C 18-11-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Hilvaria JO19-1 52175 5-1
C 18-11-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Unitas'59 JO19-1 51887 6-1
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 ODC JO19-1 52108 1-2
C 18-11-2017 14:30 RPC JO19-1 BMC JO19-1 52161 3-2
C 11-11-2017 16:00 ODC JO19-1 RPC JO19-1 52057 2-2
C 11-11-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Brabantia JO19-1 51965 1-0
C 11-11-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 Emplina JO19-1 52011 3-2
C 11-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 51915 2-5
C 11-11-2017 14:30 SV Budel JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 52171 0-5
C 11-11-2017 15:00 BMC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 52033 1-7
C 04-11-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 52034 3-3
C 04-11-2017 14:30 RPC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 52178 4-1
C 04-11-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Emplina JO19-1 52035 1-1
C 04-11-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 SV Budel JO19-1 51857 3-0
C 04-11-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Brabantia JO19-1 52145 3-1
C 04-11-2017 15:00 BMC JO19-1 ODC JO19-1 51837 1-3
C 28-10-2017 14:15 ODC JO19-1 Hilvaria JO19-1 51968 1-2
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 BMC JO19-1 52122 6-0
C 28-10-2017 15:00 Emplina JO19-1 RPC JO19-1 52039 3-1
C 28-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52065 0-0
C 28-10-2017 15:00 Brabantia JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 51924 1-3
C 28-10-2017 15:00 SV Budel JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 52021 0-3
C 14-10-2017 15:00 BMC JO19-1 Hilvaria JO19-1 52146 2-3
C 14-10-2017 14:30 RPC JO19-1 Brabantia JO19-1 51823 3-3
C 14-10-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 SV Budel JO19-1 52086 4-3
C 14-10-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 ODC JO19-1 52079 4-2
C 14-10-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 51850 3-4
C 14-10-2017 15:00 Emplina JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 51970 1-1
C 07-10-2017 14:15 ODC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52157 2-6
C 07-10-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51860 2-2
C 07-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 RPC JO19-1 52139 2-1
C 07-10-2017 15:00 SV Budel JO19-1 BMC JO19-1 52060 2-1
C 07-10-2017 15:00 Brabantia JO19-1 Emplina JO19-1 51911 2-4
C 07-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 51983 1-3
C 30-09-2017 14:30 RPC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51901 0-4
C 30-09-2017 15:00 Emplina JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 52181 3-6
C 30-09-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Hilvaria JO19-1 51955 5-0
C 30-09-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 ODC JO19-1 51916 2-1
C 30-09-2017 15:00 Brabantia JO19-1 SV Budel JO19-1 51897 3-1
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 BMC JO19-1 52023 6-0
C 23-09-2017 14:15 ODC JO19-1 Emplina JO19-1 52012 1-3
C 23-09-2017 15:00 SV Budel JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 52127 1-7
C 23-09-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 RPC JO19-1 51971 2-0
C 23-09-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Brabantia JO19-1 52116 1-1
C 23-09-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Oirschot V. JO19-1 52091 4-1
C 23-09-2017 15:00 BMC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52002 2-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sint Michielsgestel JO19-1 3 2 1 0 7 6 2 4 0
2 Den Dungen JO19-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
3 OJC ROSMALEN JO19-2 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
4 BMC JO19-1 3 0 1 2 1 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze JO19-1 16 12 1 3 37 54 25 29 0
2 Wilhelmina Boys JO19-1 16 11 2 3 35 50 26 24 0
3 Unitas'59 JO19-1 15 10 4 1 34 36 20 16 0
4 Oirschot Vooruit JO19-1 16 10 1 5 31 40 22 18 0
5 Hilvaria JO19-1 16 9 1 6 28 33 26 7 0
6 Zwaluw VFC JO19-1 15 7 2 6 23 36 28 8 0
7 Emplina JO19-1 16 7 2 7 23 33 34 -1 0
8 Brabantia JO19-1 16 5 3 8 18 35 42 -7 0
9 ODC JO19-1 16 5 1 10 16 25 38 -13 0
10 RPC JO19-1 16 4 3 9 15 27 33 -6 0
11 BMC JO19-1 16 2 1 13 7 19 58 -39 0
12 SV Budel JO19-1 14 1 1 12 4 13 49 -36 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 24-10-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 31-10-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 07-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 14-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 21-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 28-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 05-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 12-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 19-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 26-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 02-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 09-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 16-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 23-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 30-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 06-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 13-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 20-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 27-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 06-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 13-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 20-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 27-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 03-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 10-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 17-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 24-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 01-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 08-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 15-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 22-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 29-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 05-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 12-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 19-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 26-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 03-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 10-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 17-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 24-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 31-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
donderdag 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 26-10-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 02-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 09-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 16-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 23-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 30-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 07-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 14-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 21-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 28-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 04-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 11-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 18-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 25-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 01-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 08-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 15-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 22-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 01-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 08-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 15-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 22-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 29-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 05-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 12-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 19-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 26-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 03-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 10-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 17-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 24-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 31-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 07-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 14-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 21-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 28-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 05-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 12-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 19-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 26-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 02-08-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1

Berichten



Terug naar boven