0221 Onder 19 competitie (A-cat)

JO18-19 - BMC JO19-1

Teamleden

Spelers
Dennis Bok Veldspeler BME      
Sander Brouwers Veldspeler BME      
Caian Da Silva Lima Veldspeler BME      
Thijn van Doremalen Veldspeler BME      
Geert v d Dungen Veldspeler BME      
Roul de Groot Veldspeler BME      
Sam Heerkens Keeper BME      
Robin v d Heijden Veldspeler BME      
Nick Kuypers Veldspeler BME      
Sjors Mathijssen Veldspeler BME      
Rens Nelissen Veldspeler BME      
Rick Schouten Keeper BME      
Gijs Schuttelaars Veldspeler BME      
Willem Smulders Veldspeler BME      
Guus Steenbergen Veldspeler BME      
Guus Wijgergangs Veldspeler BME      
Sven van Zoggel Veldspeler BME      
 
Overige teamleden
Vacature Leider
Wim Pulles Trainer
Pascal Rijkers Assistent-trainer
Henri Verhagen Assistent-trainer
Vacature Vlagger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 BMC JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 52122 Sportpark Naastenbest - - 12:30
C 04-11-2017 15:00 BMC JO19-1 ODC JO19-1 51837 Sportpark De Brand - - 13:30
C 11-11-2017 15:00 BMC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 52033 Sportpark De Brand - - 13:30
C 18-11-2017 14:30 RPC JO19-1 BMC JO19-1 52161 Sportpark Aalsterweg - - 12:15
C 25-11-2017 15:00 BMC JO19-1 Oirschot V. JO19-1 52014 Sportpark De Brand - - 13:30
C 02-12-2017 15:00 Brabantia JO19-1 BMC JO19-1 51844 Sportpark Strijp - - 12:45
C 09-12-2017 15:00 BMC JO19-1 Emplina JO19-1 52043 Sportpark De Brand - - 13:30
C 24-02-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 BMC JO19-1 51881 Sportpark de Roodloop - - 12:40
C 03-03-2018 15:00 BMC JO19-1 SV Budel JO19-1 52000 Sportpark De Brand - - 13:30
C 10-03-2018 14:15 ODC JO19-1 BMC JO19-1 52087 Sportpark Molenwijk - - 12:20
C 17-03-2018 15:00 BMC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 51893 Sportpark De Brand - - 13:30
C 24-03-2018 14:45 Oirschot V. JO19-1 BMC JO19-1 51804 Sportpark Moorland - - 12:40
C 07-04-2018 15:00 BMC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 51912 Sportpark De Brand - - 13:30
C 14-04-2018 14:30 Unitas'59 JO19-1 BMC JO19-1 51861 Sportpark 't Bokt - - 12:25
C 21-04-2018 15:00 BMC JO19-1 RPC JO19-1 51799 Sportpark De Brand - - 13:30
C 12-05-2018 14:45 RKSV Heeze JO19-1 BMC JO19-1 51935 Sportpark Het Lambrek - - 12:15
C 19-05-2018 15:00 BMC JO19-1 Brabantia JO19-1 52119 Sportpark De Brand - - 13:30
C 26-05-2018 15:00 Emplina JO19-1 BMC JO19-1 51923 Sportpark Empel Zuid - - 13:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 14:15 ODC JO19-1 Hilvaria JO19-1
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 BMC JO19-1
C 28-10-2017 15:00 Emplina JO19-1 RPC JO19-1
C 28-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Unitas'59 JO19-1
C 28-10-2017 15:00 Brabantia JO19-1 Oirschot V. JO19-1
C 28-10-2017 15:00 SV Budel JO19-1 RKSV Heeze JO19-1
C 04-11-2017 15:00 BMC JO19-1 ODC JO19-1
C 04-11-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Brabantia JO19-1
C 04-11-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 SV Budel JO19-1
C 04-11-2017 14:45 Oirschot V. JO19-1 Emplina JO19-1
C 04-11-2017 14:30 RPC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1
C 04-11-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1
C 11-11-2017 15:00 BMC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1
C 11-11-2017 14:30 SV Budel JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
C 11-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1
C 11-11-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 Emplina JO19-1
C 11-11-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Brabantia JO19-1
C 11-11-2017 14:30 ODC JO19-1 RPC JO19-1
C 18-11-2017 14:30 RPC JO19-1 BMC JO19-1
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 ODC JO19-1
C 18-11-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Unitas'59 JO19-1
C 18-11-2017 14:45 Oirschot V. JO19-1 Hilvaria JO19-1
C 18-11-2017 15:00 Emplina JO19-1 SV Budel JO19-1
C 18-11-2017 15:00 Brabantia JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-10-2017 15:00 BMC JO19-1 Hilvaria JO19-1 J. (Jelle) van Wijk 52146 2 - 3
C 07-10-2017 15:00 SV Budel JO19-1 BMC JO19-1 B.F. (Bas) Kolenberg 52060 2 - 1
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 BMC JO19-1 R. (Raymond) Verhoeven 52023 6 - 0
C 23-09-2017 15:00 BMC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52002 2 - 6
B 16-09-2017 15:00 BMC JO19-1 St Mich.Gestel JO19-1 6552 1 - 1
B 09-09-2017 15:00 BMC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 6170 1 - 2
V 05-09-2017 19:45 FC ENGELEN JO19-1 BMC JO19-1
B 02-09-2017 15:00 Den Dungen JO19-1 BMC JO19-1 6091 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-10-2017 15:00 Emplina JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 51970 1-1
C 14-10-2017 15:00 BMC JO19-1 Hilvaria JO19-1 52146 2-3
C 14-10-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 51850 3-4
C 14-10-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 ODC JO19-1 52079 4-2
C 14-10-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 SV Budel JO19-1 52086 4-3
C 14-10-2017 14:30 RPC JO19-1 Brabantia JO19-1 51823 3-3
C 07-10-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51860 2-2
C 07-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 RPC JO19-1 52139 2-1
C 07-10-2017 15:00 SV Budel JO19-1 BMC JO19-1 52060 2-1
C 07-10-2017 15:00 Brabantia JO19-1 Emplina JO19-1 51911 2-4
C 07-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 51983 1-3
C 07-10-2017 14:15 ODC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52157 2-6
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 BMC JO19-1 52023 6-0
C 30-09-2017 15:00 Emplina JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 52181 3-6
C 30-09-2017 15:00 Brabantia JO19-1 SV Budel JO19-1 51897 3-1
C 30-09-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 ODC JO19-1 51916 2-1
C 30-09-2017 14:30 Unitas'59 JO19-1 Hilvaria JO19-1 51955 5-0
C 30-09-2017 14:30 RPC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 51901 0-4
C 23-09-2017 14:45 RKSV Heeze JO19-1 Oirschot V. JO19-1 52091 4-1
C 23-09-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Brabantia JO19-1 52116 1-1
C 23-09-2017 14:45 Hilvaria JO19-1 RPC JO19-1 51971 2-0
C 23-09-2017 15:00 SV Budel JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 52127 1-7
C 23-09-2017 15:00 BMC JO19-1 Unitas'59 JO19-1 52002 2-6
C 23-09-2017 14:15 ODC JO19-1 Emplina JO19-1 52012 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Den Dungen JO19-1 6423 2-3
B 16-09-2017 15:00 BMC JO19-1 St Mich.Gestel JO19-1 6552 1-1
b 09-09-2017 15:00 BMC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 6170 1-2
b 09-09-2017 14:00 St Mich.Gestel JO19-1 Den Dungen JO19-1 6317 3-1
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 St Mich.Gestel JO19-1 5916 0-2
B 02-09-2017 15:00 Den Dungen JO19-1 BMC JO19-1 6091 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO19-1 4 4 0 0 12 21 7 14 0
2 RKSV Heeze JO19-1 4 3 1 0 10 14 5 9 0
3 Wilhelmina Boys JO19-1 4 3 1 0 10 13 8 5 0
4 Zwaluw VFC JO19-1 4 2 1 1 7 15 5 10 0
5 Emplina JO19-1 4 2 1 1 7 11 10 1 0
6 Hilvaria JO19-1 4 2 1 1 7 7 9 -2 0
7 Oirschot Vooruit JO19-1 4 2 0 2 6 9 10 -1 0
8 Brabantia JO19-1 4 1 2 1 5 9 9 0 0
9 SV Budel JO19-1 4 1 0 3 3 7 15 -8 0
10 RPC JO19-1 4 0 1 3 1 4 11 -7 0
11 ODC JO19-1 4 0 0 4 0 6 15 -9 0
12 BMC JO19-1 4 0 0 4 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 St Mich.Gestel JO19-1 3 2 1 0 7 6 2 4 0
2 Den Dungen JO19-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
3 OJC ROSMALEN JO19-2 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
4 BMC JO19-1 3 0 1 2 1 3 5 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 24-10-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 31-10-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 07-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 14-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 21-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 28-11-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 05-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 12-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 19-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 26-12-17 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 02-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 09-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 16-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 23-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 30-01-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 06-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 13-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 20-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 27-02-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 06-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 13-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 20-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 27-03-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 03-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 10-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 17-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 24-04-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 01-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 08-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 15-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 22-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 29-05-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 05-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 12-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 19-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 26-06-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 03-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 10-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 17-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 24-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
di 31-07-18 19:00 - 20:30 Veld 4A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
donderdag 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 26-10-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 02-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 09-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 16-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 23-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 30-11-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 07-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 14-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 21-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 28-12-17 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 04-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 11-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 18-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 25-01-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 01-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 08-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 15-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 22-02-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 01-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 08-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 15-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 22-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 29-03-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 05-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 12-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 19-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 26-04-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 03-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 10-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 17-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 24-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 31-05-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 07-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 14-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 21-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 28-06-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 05-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 12-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 19-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 26-07-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1
do 02-08-18 19:00 - 20:30 Veld 1A Kleedkamer 8 Team training Winter (gedurende wintertijd) BMC JO19-1

Berichten



Terug naar boven