• JO7-2

  • JO7-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Asselt, Rolf vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 sep. 15:15Wilhelmina O23-1 - BMC O23-1Sportpark De Saren
    4 sep. 09:30BMC VR1 - Wilhelmina VR1Sportpark De Brand
    4 sep. 09:45SCG'18 6 - BMC 6Sportpark Zegenwerp
    4 sep. 10:00ST Maliskamp/RKKSV 35+1 - BMC 5Sportpark Maliskamp
    4 sep. 11:00BMC 4 - SCG'18 3Sportpark De Brand
    4 sep. 11:00Alem 2 - BMC 3Sportpark De Oude Maas
    4 sep. 12:00BMC 2 - DBN'22 3Sportpark De Brand
    4 sep. 14:30BMC 1 - Spoordonkse Boys 1Sportpark De Brand
    10 sep. 08:30BMC JO9-2 - NLC'03 JO9-1Sportpark De Brand
    10 sep. 08:30BMC JO9-1 - Avanti'31 JO9-1Sportpark De Brand
    10 sep. 08:30BMC JO9-3 - FC Engelen JO9-3Sportpark De Brand
    10 sep. 08:30BMC JO8-2JM - Wilhelmina JO8-1Sportpark De Brand
    10 sep. 08:30OJC ROSMALEN JO10-7 - BMC JO10-3Sportpark De Groote Wielen
    10 sep. 08:30Emplina JO11-2 - BMC JO11-3Sportpark Empel Zuid
    10 sep. 09:00DAW Schaijk JO8-1 - BMC JO8-1Sportpark Den Heuvel
    10 sep. 09:45BMC JO10-4 - CHC JO10-2Sportpark De Brand
    10 sep. 09:45BMC JO10-1 - Avanti'31 JO10-1Sportpark De Brand
    10 sep. 09:45BMC JO11-2 - Avesteyn JO11-1Sportpark De Brand
    10 sep. 10:00Den Dungen JO9-3 - BMC JO9-4Sportpark Jacobskamp
    10 sep. 10:00Zwaluw VFC JO10-3 - BMC JO10-2Sportpark Bergenshuizen
    10 sep. 10:15Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3 - BMC JO8-3Sportpark Prins W. Alexander
    10 sep. 11:00EGS'20 JO11-1JM - BMC JO11-1Sportaccommodatie De Kranenhof
    10 sep. 11:30BMC JO13-2 - Avesteyn JO13-1JMSportpark De Brand
    10 sep. 11:45ODC JO13-1 - BMC JO13-1Sportpark Wagenaars
    10 sep. 12:00Maliskamp JO13-3 - BMC JO13-4Sportpark Maliskamp
    10 sep. 12:30DAW Schaijk JO13-4JM - BMC JO13-3Sportpark Den Heuvel
    10 sep. 12:30Well JO17-1 - BMC JO17-2Sportpark De Hoef
    10 sep. 13:00BMC JO15-1 - Nulandia JO15-1Sportpark De Brand
    10 sep. 13:00Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 - BMC JO15-2Sportpark Prins W. Alexander
    10 sep. 14:30BMC JO17-1 - Prinses Irene JO17-1Sportpark De Brand
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Vier Kernen Toernooi bij SCG 18

    SCG 18

    VS

    BMC Irene en Den Dungen

    20 augustus 202217:00 uur
    Sportpark De Brand veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd