• BMC JO13-3

  • BMC JO13-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Rene van denTechnische stafTrainer/coach
    Betten, Albert-janOverige stafTeammanager
    Frunt, WillemTechnische stafTrainer
    Jaarsveld, Patrick vanTechnische stafTrainer/coach
    Ven, Pat vdOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Betten, JurreTeamspeler

    Er zijn 15 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiBMC JO07-1 - SCG 18 JO07-20 - 0
    18 meiBMC JO07-2 - Maliskamp JO07-10 - 0
    18 meiHaarsteeg JO13-2 - BMC JO13-31 - 5
    14 meiBMC JO13-3 - ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-11 - 2
  • Poulestanden BMC JO13-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 33 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BMC JO13-377006075321
    2Wilhelmina Boys JO13-376015094118
    3Blauw Geel'38/JUMBO JO13-475023124715
    4Nijnsel JO13-174032215712
    5Avesteyn JO13-2JM7214221937
    6Avanti'31 JO13-372141232-207
    7Schijndel/DE WIT JO13-471062755-283
    8SBC JO13-37007366-630

    Poulestanden BMC JO13-3 ( 3e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heeswijk JO13-1JM66003333018
    2BMC JO13-3742136152114
    3Nulandia JO13-264112314913
    4Blauw Geel'38/JUMBO JO13-373222014611
    5HVCH JO13-462041723-66
    6ST Herpinia/OKSV JO13-15023524-192
    7Vorstenbossche Boys JO13-16015933-241
    8SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM3003219-170

    Poulestanden BMC JO13-3 ( 3e klasse (3e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DBN'22 JO13-11181250222825
    2Den Dungen JO13-21071251262522
    3Emplina JO13-21070338211721
    4RKKSV JO13-1116143026419
    5BMC JO13-3116143130119
    6ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1105142725216
    7VOAB JO13-4104152538-1313
    8Haarsteeg JO13-2114163740-313
    9Nivo Sparta JO13-2104062523212
    10Hedel JO13-1113262547-2211
    11Zwaluw VFC JO13-3113173047-1710
    12Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1100281135-242

    Poulestanden BMC JO13-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 2e ronde Groep 6 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BMC JO13-311006423
    2Den Dungen JO13-2100146-20

    Poulestanden BMC JO13-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 3e ronde Groep 6 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BMC JO13-311003303
    2RKTVC JO13-210013300

    Poulestanden BMC JO13-3 ( Groep 6 1/4e finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GPC Vlissingen JO13-111006333
    2ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-111003033
    3Oranje Wit JO13-311003213
    4BMC JO13-311003303
    5ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-100000000
    6Nivo Sparta JO13-310013300
    7PCP JO13-1JM100123-10
    8Victoria'03 JO13-1100136-30
    9ZIGO JO13-2100103-30

    Poulestanden BMC JO13-3 ( Groep 6 1/2e finales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GPC Vlissingen JO13-111005143
    2ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-111002113
    3Victoria'03 JO13-100000000
    4BMC JO13-3100112-10
    5Oranje Wit JO13-3100115-40