• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    5 feb.FC Drunen 1 - BMC 11 - 1
    5 feb.BMC 2 - Jan van Arckel 25 - 1
    5 feb.BMC 3 - DBN'22 33 - 1
    5 feb.SCG'18 5 - BMC 52 - 4
    5 feb.BMC 4 - Maliskamp 22 - 2
    5 feb.BMC 6 - B.V.V. 32 - 3
    5 feb.Baardwijk VR1 - BMC VR12 - 2
    4 feb.HVCH JO17-3 - BMC JO17-22 - 2
    4 feb.BMC JO17-1 - Erp JO17-13 - 2
    4 feb.BMC JO15-3 - Nemelaer JO15-22 - 2
    4 feb.Berghem Sport JO15-2 - BMC JO15-10 - 5
    4 feb.BMC JO13-3 - Wilhelmina JO13-21 - 13
    4 feb.BMC JO13-1 - UDI'19/CSU JO13-23 - 2
    4 feb.BZS JO19-1 - BMC JO19-24 - 0
    4 feb.DSC JO13-2 - BMC JO13-46 - 0
    4 feb.UDI'19/CSU JO13-3 - BMC JO13-22 - 2
    4 feb.BMC JO11-3JM - Maaskantse Boys JO11-1JM3 - 4
    4 feb.BMC JO11-2 - Zwaluw VFC JO11-43 - 1
    4 feb.Den Dungen JO11-1 - BMC JO11-13 - 4
    2 feb.BMC JO19-1 - NLC'03 JO19-17 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 08:30BMC JO9-2 - DSC JO9-3Sportpark De Brand
    11 feb. 08:30BMC JO8-3 - Nieuwkuijk JO8-1Sportpark De Brand
    11 feb. 08:30BMC JO8-2JM - WEC JO8-1Sportpark De Brand
    11 feb. 08:30BMC JO9-1 - Maliskamp JO9-1Sportpark De Brand
    11 feb. 08:30Den Dungen JO9-2 - BMC JO9-4Sportpark Jacobskamp
    11 feb. 08:30SCG'18 JO11-1 - BMC JO11-2Sportpark Zegenwerp
    11 feb. 08:30Emplina JO8-2 - BMC JO8-1Sportpark Empel Zuid
    11 feb. 08:45Boxtel JO10-1 - BMC JO10-2Sportpark Munsel
    11 feb. 08:45Schijndel/DE WIT JO9-4 - BMC JO9-3Sportpark Zuideinderpark
    11 feb. 09:45BMC JO10-1 - Wilhelmina JO10-2Sportpark De Brand
    11 feb. 09:45BMC JO11-1 - Nooit Gedacht JO11-1Sportpark De Brand
    11 feb. 09:45BMC JO10-4 - OJC ROSMALEN JO10-8Sportpark De Brand
    11 feb. 10:15Nooit Gedacht JO11-3 - BMC JO11-3JMSportpark De Biescamp
    11 feb. 10:15UDI'19/CSU JO10-3 - BMC JO10-3Sportpark Parkzicht
    11 feb. 11:15Oirschot Vooruit JO13-2 - BMC JO13-3Sportpark Jumbo Moorland
    11 feb. 11:30BMC JO15-1 - Rhode/VSB JO15-2Sportpark De Brand
    11 feb. 11:30BMC JO13-2 - Avesteyn JO13-1JMSportpark De Brand
    11 feb. 11:30BMC JO13-4 - FC Engelen JO13-4Sportpark De Brand
    11 feb. 13:00BMC JO15-2 - Mariahout JO15-1JMSportpark De Brand
    11 feb. 13:00Blauw Geel'38/JUMBO JO15-8 - BMC JO15-3Sportpark Prins W. Alexander
    11 feb. 13:00HVCH JO13-1 - BMC JO13-1Sportpark De Braaken
    11 feb. 14:30BMC JO17-2 - Rhode/SVB JO17-3JMSportpark De Brand
    11 feb. 14:30BMC JO19-2 - Emplina JO19-3Sportpark De Brand
    11 feb. 14:30Vorstenbossche Boys JO19-1 - BMC JO19-1Sportpark De Bergakkers
    11 feb. 15:30FC Engelen JO17-2 - BMC JO17-1Sportpark Engelerpark
    12 feb. 09:30BMC VR1 - Nemelaer VR1Sportpark De Brand
    12 feb. 10:00DSC 7 - BMC 6Sportpark Ipperakkeren
    12 feb. 11:00BMC 5 - Wilhelmina Boys 4Sportpark De Brand
    12 feb. 11:00Haarsteeg 3 - BMC 3Sportpark Haarsteeg
    12 feb. 12:00Real Lunet 3 - BMC 2Sportpark Bergenshuizen
    12 feb. 12:00DSC 3 - BMC 4Sportpark Ipperakkeren
    12 feb. 14:30BMC 1 - RKKSV 1Sportpark De Brand